Dzisiaj jest 18 lip 2018, o 06:33

Kupno mieszkania

indiana

Kupno mieszkania

Nieprzeczytany postautor: indiana » 28 lis 2013, o 22:31

Witam
Do wiosny chc臋 zosta膰 szcz臋艣liw膮 posiadaczk膮 mieszkania interesuj膮 mnie g艂贸wnie kawalerki i mieszkania o ma艂ym metra偶u, najbli偶szy czas zamierzam wykorzysta膰 na szukanie najlepszych ofert sprzeda偶y mieszka艅 odpowiednich dla mnie. Jakie portale z og艂oszeniami mo偶ecie poleci膰?

Paoline

Re: Kupno mieszkania

Nieprzeczytany postautor: Paoline » 1 gru 2013, o 12:28

Hej no gratuluj臋 ju偶 zawczasu, nowe mieszkanie to jest to.

Messert

Nieprzeczytany postautor: Messert » 3 gru 2013, o 09:12

Tja, szczeg贸lnie kawalerka 15 m2 za 150 tys kredyt na 30 lat. Normalnie pierwszy 艣wiat

takanieuczesana

Nieprzeczytany postautor: takanieuczesana » 7 gru 2013, o 14:23

No bez przesady. Takie ceny to chyba tylko w Warszawie na Nowym 艢wiecie.
Co do pytania z pierwszego postu - mo偶e warto poszuka膰 czego艣 na rynku pierwotnym- wtedy kupuj膮c mieszkanie dostajesz 10% jego warto艣ci dofinansowania w ramach MdM - p贸藕niej masz ni偶sz膮 rat臋.

Awatar u偶ytkownika
Paton88
Pocz膮tkuj膮ca Stylistka

Nieprzeczytany postautor: Paton88 » 12 gru 2013, o 09:03

Og贸lnie branie kredytu bez wk艂adu w艂asnego i d艂u偶ej ni偶 na 15 lat to przegranie 偶ycia

Awatar u偶ytkownika
AnetkaW89
Pocz膮tkuj膮ca Stylistka

Nieprzeczytany postautor: AnetkaW89 » 14 lut 2017, o 12:53

Nie polecam szukania mieszka艅 na portalach z og艂oszeniami, bo s膮 tam g艂贸wnie mieszkania z rynku wt贸rnego, kt贸re do takich tanich nie nale偶膮 i czasem s膮 dro偶sze od mieszka艅 z rynku pierwotnego. Dla os贸b, kt贸re nie maj膮 funduszy na urz膮dzenie mieszkania takie mieszkanie z rynku wt贸rnego mo偶e i b臋dzie lepsz膮 opcj膮, ale dla os贸b, kt贸re chc膮 urz膮dzi膰 mieszkanie po swojemu zdecydowanie odradzam kupno takiego mieszkania, bo jego urz膮dzenie b臋dzie dro偶sze. Ja zawsze przegl膮dam strony deweloper贸w, bo tak jest mi najwygodniej. Je艣li szukacie mieszkania we Wroc艂awiu, to polecam zapozna膰 si臋 z t膮 ofert膮 https://promenadywroclawskie.pl/opis/opis.html maj膮 艣wietne mieszkania w jeszcze lepszej lokalizacji i przyst臋pnej cenie.

Awatar u偶ytkownika
alzara
Pocz膮tkuj膮ca Stylistka

Nieprzeczytany postautor: alzara » 21 mar 2017, o 14:49

Zgadzam si臋 z AnetkaW89 cz臋sto mieszkania z rynku wt贸rnego s膮 o wiele dro偶sze od mieszka艅 z rynku pierwotnego. A do tego jak chcecie mie膰 w miar臋 m艂ode s膮siedztwo to warto si臋 rozejrze膰 za mieszkaniem developerskim. Z moich obserwacji wynika, 偶e ma艂o kt贸re osoba po 45 roku 偶ycia kupuje mieszkanie z pierwszej r臋ki. A je艣li szukacie mieszkania we Warszawie polecam zajrze膰 na https://vantage-sa.pl/promocje/warszawa.html gdzie jest pokazany atrakcyjna oferta mieszka艅 w 艣wietnej lokalizacji.

Awatar u偶ytkownika
ubrankowa456
Pocz膮tkuj膮ca Stylistka

Nieprzeczytany postautor: ubrankowa456 » 21 mar 2017, o 17:57

NA stronie http://dom.gratka.pl/mieszkania-sprzedam/lista/?dg mo偶na co艣 fajnego znale藕膰.

Awatar u偶ytkownika
Valdal
Wtajemniczona

Nieprzeczytany postautor: Valdal » 5 maja 2017, o 12:42

Ja przy艂膮czam si臋 do g艂osu kole偶anek. Moim zdaniem mieszkanie deweloperskie jest lepszym rozwi膮zaniem ni偶 mieszkanie z rynku wt贸rnego, z kilku wzgl臋d贸w. Przede wszystkim mo偶emy je urz膮dzi膰 od a do z, a w przypadku mieszka艅 z drugiej r臋ki jeste艣my "skazani" na to, co zastaniemy. Dla mnie na przyk艂ad ma to du偶e znaczenie i kupuj膮c mieszkanie, od razu nastawia艂am si臋 na to, 偶e musi by膰 nowe. Poza tym, kupuj膮c mieszkanie od dewelopera, mamy wi臋ksz膮 pewno艣膰, 偶e wszystkie instalacje b臋d膮 pod艂膮czone prawid艂owo i b臋d膮 dzia艂a艂y. W przypadku mieszka艅 wt贸rnych mo偶e by膰 z tym r贸偶nie, dlatego ja preferowa艂am mieszkanie deweloperskie. Jak dla mnie, przy zakupie mieszkania kluczowa jest te偶 lokalizacja. Mi z m臋偶em na szcz臋艣cie uda艂o si臋 kupi膰 cztery k膮ty blisko centrum Elbl膮ga, ale poza jego bezpo艣rednimi granicami. Korzystaj膮c z okazji chcia艂abym Was zapyta膰, czy korzysta艂y艣cie z farb Nobiles Pory Roku? Z moim Robertem planujemy remont w du偶ym i ma艂ym pokoju, ale zastanawiamy si臋 jakie kolory wybra膰. Mi wspomniane Pory Roku bardzo podpasowa艂y, znalaz艂am je tutaj - http://nobiles.pl/produkty/sciany-i-sufity/. A wy korzysta艂y艣cie z tych kolor贸w, napisa艂yby艣cie co艣 na ten temat? Z g贸ry dzi臋ki za odpowiedzi.

Awatar u偶ytkownika
kroko
Pocz膮tkuj膮ca Stylistka

Nieprzeczytany postautor: kroko » 3 lip 2018, o 16:07

warto poszuka膰 bezpo艣rednio na stronach deweloper贸w dla danego miasta w kt贸rym chc臋 si臋 kupi膰 mieszkanie. Przyk艂adowo deweloper rzesz贸w je艣li szukamy mieszkania w Rzeszowie nowego i gotowego do zamieszkania.

Wr贸膰 do 鈥濪om, wystr贸j wn臋trz鈥