Dzisiaj jest 19 sie 2017, o 01:53

zakupy w sieci

Wszystko co nas motywuje do dzia艂ania;)
Awatar u偶ytkownika
Prophecil
Pocz膮tkuj膮ca Stylistka

Re: zakupy w sieci

Nieprzeczytany postautor: Prophecil » 23 lut 2016, o 11:30

A znasz mo偶e jakie艣 sklepy, gdzie mo偶na kupi膰 spodnie m臋skie dla wi臋kszych pan贸w w sensie , 偶eby mia艂y wi臋ksze rozmiary i 偶eby te rzeczy troch臋 potrzyma艂y ?

Awatar u偶ytkownika
Simon89
Pocz膮tkuj膮ca Stylistka

Nieprzeczytany postautor: Simon89 » 29 lut 2016, o 15:03

Co ch艂opak wyhodowa艂 sobie piwnego ma膰ka ? jak kupi艂em 4 lata temu chinosy, trzymaj膮 do dzi艣 i nawet na kolorze nie straci艂y, te偶 mia艂em problem z rozmiar贸wk膮 bo jestem bardzo niski, ale rozmiar mieli, na du偶ych misi贸w pewnie te偶 si臋 co艣 znajdzie. A mo偶e by艣 mi poradzi艂a jak膮艣 sukienk臋 dla 偶ony chce jej kupi膰 na dzie艅 kobiet, przegl膮dam to forum i nic mi si臋 nie podoba ?

Awatar u偶ytkownika
Prophecil
Pocz膮tkuj膮ca Stylistka

Nieprzeczytany postautor: Prophecil » 29 lut 2016, o 15:10

Je偶eli chodzi o sukienki to dobre jako艣ciowo i stosunkowo niedrogie ma Zara :) A i dzi臋ki za te spodnie faktycznie mo偶na sobie by艂o dobra膰 fason i le偶膮 jak druga sk贸ra. :D

Awatar u偶ytkownika
Luc_76
Pocz膮tkuj膮ca Stylistka

Nieprzeczytany postautor: Luc_76 » 13 lip 2016, o 11:16

Witam. Jestem "du偶ym" panem, a m贸j rozmiar to 42/34 i do tej pory mia艂em spory problem z kupieniem dla siebie odpowiednich spodni, a chodzi膰 po sklepach stacjonarnych nie mam czasu ani zbyt wielkiej ochoty... Robi臋 zakupy przez internet, a 偶e zawsze staram si臋 przy tym co艣 zaoszcz臋dzi膰 wi臋c postanowi艂em szuka膰 outlet贸w. Jaki艣 czas temu znalaz艂em outlet internetowy pod adresem jeansclub.biz i kupi艂em 2 pary spodni z my艣l膮, 偶e jak do tej pory kt贸re艣 b臋d膮 niezgodne z moim rozmiarem i jedne ode艣le. Spodnie przysz艂y i okaza艂o si臋, 偶e zostawi艂em obie pary. Pasowa艂y jak ula艂, a zdj臋cia na stronie odzwierciedla艂y towar w rzeczywisto艣ci. Rewelacyjne ceny i fachowa obs艂uga sprawi艂a, 偶e jestem tam sta艂ym klientem i szczerze polecam zakupy u nich. Pozdrawiam serdecznie.

Awatar u偶ytkownika
piekuo
Pocz膮tkuj膮ca Stylistka
Kontaktowanie:

Nieprzeczytany postautor: piekuo » 20 lis 2016, o 15:47

Jak szukasz sensownych bluz i czapek, takich bardziej streetwearowych to polecamy: http://piekuo.com/pl/
Koszulki i bluzy FUN & REBEL
koszulki FUN & REBEL piekuo.com

Awatar u偶ytkownika
ubrankowa456
Pocz膮tkuj膮ca Stylistka

Nieprzeczytany postautor: ubrankowa456 » 2 sty 2017, o 21:35

Robicie zakupy online? bo ja bardzo rzadko, ale ostatnio szukam ciekawych i niepowtarzalnych kolczyk贸w i co艣 takiego znalaz艂am w sieci a dok艂adnie tutaj https://www.edibazzar.pl/ i bardzo ciekawe te偶 maja naszyjniki, zamawiali艣cie ju偶 na tej stronie?

Awatar u偶ytkownika
daliana
Pocz膮tkuj膮ca Stylistka

Nieprzeczytany postautor: daliana » 19 sty 2017, o 13:24

Mo偶ecie rozejrze膰 si臋 za ubraniami w hurtowniach internetowych. W takich sklepach ubrania r贸wniez mo偶na kupic detalicznie. Ceny bed膮 o wiele ni偶sze jednoczesnie poniewa偶 hurtownie nie maj膮 na ciuchach mar偶y jakie narzucaj膮 sobie sklepy z ciuchami.

Je艣li rozgl膮dacie si臋 za fajn膮 odzie偶膮 sportow膮 to zerknijcie sobie do hurtowni ubra艅 Openwear: http://www.openwear.pl/odziez-sportowa - ubra艅 jest tam sporo , powinni艣cie co艣 znale藕膰.

Awatar u偶ytkownika
Panda92
Pocz膮tkuj膮ca Stylistka

Nieprzeczytany postautor: Panda92 » 25 sty 2017, o 10:22

Robi臋 zakupy w sieci z wzgl臋du na to, 偶e w mojej okolicy nie ma np. wi臋kszego wyboru modnej odzie偶y, w wi臋kszym rozmiarze. Kiedy艣 kupowa艂am na Allegro, a teraz tylko w sklepach internetowych. Czasem zdarza mi si臋 kupi膰 jakie艣 ubranie np. tutaj - https://kamfashion.pl/k/87/odziez-damsk ... zmiary-xxl z uwagi na moje ulubione marki odzie偶owe. W sklepach online szukam zazwyczaj rzeczy markowych. Podobaj膮 mi si臋 marki odzie偶owe skandynawskie, w tym du艅skie np. Fransa, Dranella, Soyaconcept, czy te偶 Adia.

Awatar u偶ytkownika
Candy89
Pocz膮tkuj膮ca Stylistka

Nieprzeczytany postautor: Candy89 » 10 lut 2017, o 17:52

Ja wykonuje zakupy dla mnie ( bluzki, spodnie, sukienki itp) tylko przez internet. Jest ca艂a masa 艣wietnych sklep贸w internetowych z fajnymi i nie drogimi rzeczami.

Awatar u偶ytkownika
Dobrowka
Pocz膮tkuj膮ca Stylistka

Nieprzeczytany postautor: Dobrowka » 6 kwie 2017, o 11:29

Hej, mam nadzieje, 偶e nie za艣miec臋 w膮tku, ale szukam torby ze zdj http://teczkiskorzane.com.pl/skorzana-g ... dzien.html i niestety nie mog臋 jej znale藕膰. Nie znam te偶 marki wi臋c ci臋zko co艣 w og贸le wykombinowa膰, ale mo偶e akurat si臋 uda :) Ktos cos !?

Wr贸膰 do 鈥濱nspiracje znalezione w sieci鈥