Dzisiaj jest 21 lip 2018, o 10:08

ZuMbA

膯wiczenia, fitness, ruch! wszystko co nam pomaga w d膮偶eniu do idealnej sylwetki
Awatar u偶ytkownika
szykowna
Wtajemniczona

Re: ZuMbA

Nieprzeczytany postautor: szykowna » 3 sty 2014, o 13:07

Ja bym ch臋tnie posz艂a, ale nie sama, a tu gdzie teraz mieszkam nie mam 偶adnych kole偶anek, poza tym w pobli偶u nigdzie nie ma 偶adnego klubu, w kt贸rym prowadzone by艂yby zaj臋cia zumby :(

Awatar u偶ytkownika
Asik
Pocz膮tkuj膮ca Stylistka

Nieprzeczytany postautor: Asik » 4 mar 2014, o 15:45

Zumb臋 pr贸bowa艂am, ale nie wci膮gn臋艂a mnie tak jak salsa kuba艅ska. Tam te偶 mo偶na dosta膰 solidny wycisk, a przy tym jest niesamowita zabawa. Poza tym nie musisz zapisywa膰 si臋 tam z partnerem. Zaj臋cia raz w tyg, dodatkowo salsoteka i sama nie zauwa偶ysz kiedy schudniesz! Polecam gor膮co jako zapalona salsowiczka!

Awatar u偶ytkownika
Oliwiaaxx
Fashionistka

Nieprzeczytany postautor: Oliwiaaxx » 19 sie 2015, o 23:20

Super sprawa! :D
Za艂膮czniki
1.jpg

Awatar u偶ytkownika
Kulka22
Pocz膮tkuj膮ca Stylistka

Nieprzeczytany postautor: Kulka22 » 23 wrz 2015, o 22:00

zumba jest fantastyczna, zw艂aszcza, jak juz sie ogarnie podstawowe kroki, mega fun i milion spalonych kalorii

Awatar u偶ytkownika
gracjanaa
Pocz膮tkuj膮ca Stylistka

Nieprzeczytany postautor: gracjanaa » 6 lis 2015, o 12:57

Ja si臋 dopiero wkr臋cam...a zapisa艂am si臋 na zaj臋cia, jeszcze jakie艣 zaj臋cia polecacie?

Awatar u偶ytkownika
Wilia
Pocz膮tkuj膮ca Stylistka

Nieprzeczytany postautor: Wilia » 9 lis 2015, o 16:42

Ja w zumbie najbardziej kocham to, 偶e jak wychodz臋 z zaj臋膰, to jestem zm臋czona, ale jednocze艣nie pozytywnie nakr臋cona, z bananem na twarzy. U nas trenerka daje elementy ta艅ca brzucha i Bollywood - wi臋c przy okazji nauczy艂am si臋 zgrabnie rusza膰. Na pewno mam lepsz膮 kondycj臋, a mi臋艣nie - nie powiem - widoczne s膮 na brzuchu :) wi臋c polecam
Obrazek

Awatar u偶ytkownika
Annusska
Pocz膮tkuj膮ca Stylistka

Nieprzeczytany postautor: Annusska » 2 cze 2016, o 10:56

膯wicz臋 zumb臋 od dw贸ch lat. Jestem bardzo zadowolona z takiej formy 膰wicze艅. Mo偶na 艂adnie wyrobi膰 sobie cia艂o i poprawi膰 kondycj臋. Nie ma nic przyjemniejszego, ni偶 艣wietna zabawa, podczas kt贸rej tracimy zb臋dne kilogramy.

Awatar u偶ytkownika
madonna89
Pocz膮tkuj膮ca Stylistka

Nieprzeczytany postautor: madonna89 » 19 sty 2017, o 10:36

wybieram si臋 na moje pierwsze zaj臋cia na zumbe... powiedzcie mi dziewczyny jak powinnam sie ubrac? mam dresy ktore uwielbiam z JTB Poland (takie jak mo偶na kupi膰 na fitstore) sa mega wygodne + zwyk艂a koszulke i bedzie ok? czy trzeba mie膰 co艣 specjalnego?

Wr贸膰 do 鈥濬itness鈥