Dzisiaj jest 22 lip 2018, o 20:24

Cytrynowa sukienka

Nietuzinkowe pere艂ki znalezione w SH
Awatar u偶ytkownika
Keshia
Pocz膮tkuj膮ca Stylistka

Re: Cytrynowa sukienka

Nieprzeczytany postautor: Keshia » 2 lip 2012, o 14:32

Zauwa偶cie, 偶e ju偶 powoli odchodzi si臋 od second hand贸w, gdzie wszystko cuchn臋艂o i le偶a艂o w koszach. Mam obok siebie nawet jeden taki lux ciucholand, przy kt贸rym nie jeden sklep z now膮 odzie偶膮 m贸g艂by si臋 wstydzi膰.
Nie rozumiem dziewczyn, kt贸re nigdy nie kupi膮 nic w ciucholandzie, bo to obrzydliwe. W nowym sklepie te偶 nie wiadomo ile os贸b to mia艂o przymierzone przed Tob膮.
A wystarczy przyjrze膰 si臋 dziewczynom to zauwa偶ymy, 偶e nie ka偶da to czy艣cioszek-co akurat niestety przykre :evil:

Awatar u偶ytkownika
rezolutna
Wtajemniczona

Nieprzeczytany postautor: rezolutna » 2 lip 2012, o 20:43

Szczerze to masz racj臋,czasem jak widze te niekt贸re dziewczyny w sklepach i to co przymierzaj膮 ca艂e mokre i przepocone to a偶 wychodz臋 ze sklepu. Albo z butami jak na go艂膮 stop臋 przymierzaj膮 buty,obrzydza mnie ten widok. Ja do second hand贸w nic nie mam. Sama czasem sobi臋 co艣 stamt膮d kupie i to nie ze wzgl臋du na stan konta tylko mo偶na znale藕膰 fajne rzeczy te偶 :)

Awatar u偶ytkownika
Panna Marta
Pocz膮tkuj膮ca Stylistka

Nieprzeczytany postautor: Panna Marta » 18 lip 2012, o 17:28

W SH mo偶na znale藕膰 naprawd臋 艣wietne rzeczy. Chocia偶 nie wiem czy zauwa偶y艂y艣cie, ale ceny bardzo si臋 podnios艂y ostatnimi czasy. Pami臋tam jeszcze jak moja kole偶anka z Krakowa wraca艂a z torbami ciuch贸w bo by艂y tak tanie. A teraz mo偶na spotka膰 ceny jak w sieci贸wkach :| Oczywi艣cie nie m贸wi臋, 偶e wsz臋dzie, ale coraz cz臋艣ciej si臋 to zdarza :cry:

Awatar u偶ytkownika
Purpurowa
Wtajemniczona

Nieprzeczytany postautor: Purpurowa » 27 lip 2012, o 18:42

W艂a艣ciciele SH coraz bardziej przesadzaj膮 z cenami. Wycena to kosmos, a na wag臋 w Wawie mo偶na znale藕膰 miejsca gdzie jest 96z艂 na kg!!! :o

Awatar u偶ytkownika
Gocha
Pocz膮tkuj膮ca Stylistka

Nieprzeczytany postautor: Gocha » 11 lut 2013, o 09:50

Second handy stopniowo staj膮 si臋 coraz lepsze, jak kto艣 tanio sobie kupi co艣 fajnego markowego - tym lepiej dla niego. :) Ja si臋 ostatnio do kilku tego rodzaju miejsc przekona艂am. Wpadam np. do Franceski

Wi臋c nieprzekonane do second hand贸w osoby zawsze mog膮 odwiedzi膰 te o wy偶szym standardzie: z wycenionymi ciuchami (na sztuki, nie na wag臋).

Awatar u偶ytkownika
Purpurowa
Wtajemniczona

Nieprzeczytany postautor: Purpurowa » 16 lut 2013, o 10:23

A swoj膮 drog膮 ostatnio by艂am w chi艅skim markecie. Wcale nie ma ju偶 tam tak tanio jak kiedy艣. Poza tym na kupnie bluzek zazwyczaj si臋 nacina艂am, bo po pierwszym praniu nie nadawa艂y si臋 ju偶 do niczego.
Sama wol臋 kupi膰 u偶ywany, ale markowy ciuch z lepszych materia艂贸w, ni偶 tani膮 now膮 bluzk臋, kt贸ra zaraz si臋 zniszczy..

Awatar u偶ytkownika
visage93
Pocz膮tkuj膮ca Stylistka

Nieprzeczytany postautor: visage93 » 6 maja 2013, o 17:16

Nie za 艂adna ta sukienka M. Brodki.

Awatar u偶ytkownika
AlkaM
Pocz膮tkuj膮ca Stylistka

Nieprzeczytany postautor: AlkaM » 16 lip 2013, o 12:02

Ja mam taki spos贸b na zakupy w lumpeksach. W normalnych sklepach staram si臋 kupowa膰 jak ja to nazywam - "ubrania podstawowe" - wysokiej jako艣ci buty, kurtki, spodnie, 偶akiety, torebki. W lumpeksach dokupuj臋 ciekawe dodatki, bluzki, sweterki. Czasami trafi膮 si臋 te偶 nowe, markowe jeansy w cenie 15 z艂 :)

werti

Nieprzeczytany postautor: werti » 29 lip 2013, o 10:46

艣wietna taktyka :) te偶 z niej korzystam :P

Awatar u偶ytkownika
RebelGirl
Pocz膮tkuj膮ca Stylistka

Nieprzeczytany postautor: RebelGirl » 5 sie 2013, o 11:38

Ja cz臋sto kupowa艂am w lumpach ale ostatnio strasznie podro偶a艂y, wiec wole ju偶 poszpera膰 na wyprzeda偶ach bo wyb贸r troch臋 lepszy a cena praktycznie taka sama. Oczywi艣cie fajnie jest wyszpera膰 markow膮 rzecz w ciucholandzie, ale takie h&my i primarki nie robi膮 juz na mnie wra偶enia, bo cena i jako艣c praktycznie taka sama, co z wyprzeda偶y...

Wr贸膰 do 鈥濿yszukane w second handzie鈥