Dzisiaj jest 24 lis 2017, o 21:19

Czy polecicie psychologa z Warszawy

Zdrowe od偶ywanie, pyszne potrawy, suplementy, warto艣ci od偶ywcze, nasze ulubione smaki!
Awatar u偶ytkownika
elmira
Pocz膮tkuj膮ca Stylistka

Czy polecicie psychologa z Warszawy

Nieprzeczytany postautor: elmira » 29 gru 2016, o 13:21

Cze艣膰 dziewczyny Chcia艂abym poleci膰 dobrego specjalist臋 mojej siostrze rodzonej. Biedna nie radzi sobie po rozstaniu z ch艂opakiem i chcia艂abym j膮 nam贸wi膰 na wizyt臋 do kogo艣 kto u艣wiadomi jej, 偶e nie jest to koniec 艣wiata....

Awatar u偶ytkownika
daliana
Pocz膮tkuj膮ca Stylistka

Re: Czy polecicie psychologa z Warszawy

Nieprzeczytany postautor: daliana » 29 gru 2016, o 15:02

Troch臋 rozumiem Twoj膮 siostr臋.R贸wnie偶 jaki艣 czas temu prze偶ywa艂am rozstanie. Teraz wszystko jest ju偶 za mn膮, ale wtedy by艂o mi bardzo smutno.

W Warszawie polecam zorientowa膰 si臋 w wolnych terminach w strefie My艣li: http://strefamysli.pl/ , Jest to gabinet psychologiczny na Limanowskiego.

Nie pomoge natomiast je艣li planowa艂a艣 zapisy na fundusz. Podejrzewam jednak,偶e terminy s膮 bardzo odleg艂e.

Awatar u偶ytkownika
Mammaba
Pocz膮tkuj膮ca Stylistka

Nieprzeczytany postautor: Mammaba » 14 sie 2017, o 14:43

Od艣wie偶am. Szukam dobrgo psychologa dla mojej mamy, kt贸ra nie daje sobie rady po 艣mierci ojca. Warszawa i okolice.

Awatar u偶ytkownika
mejka
Pocz膮tkuj膮ca Stylistka

Nieprzeczytany postautor: mejka » 16 sie 2017, o 17:11

To najlepiej niech si臋 zg艂osi do pani psycholog Aldony Starnowskiej. Ona przyjmuje w radzymi艅skim Centrum Panorama. Moja mama w艂a艣nie jaki艣 czas temu zako艅czy艂a u niej terapi臋 i bardzo sobie chwali t臋 specjalistk臋. M贸wi艂a, 偶e wizyty s膮 bardzo komfortowe, pani psycholog jest sympatyczna i niezwykle cierpliwa, a tak偶e posiada du偶e umiej臋tno艣ci interpersonalne. Polecam si臋 do niej uda膰

Awatar u偶ytkownika
mozajka
Pocz膮tkuj膮ca Stylistka

Nieprzeczytany postautor: mozajka » 9 lis 2017, o 10:25

Ja polecam psycholog Katarzyne Czajkowsk膮-艁ukasiewicz, bardzo mi艂a osoba i przyja藕nie nastawiona do ludzi i 艣wiata. Sympatyczna i bardzo 艂atwo zdobywa nasze zaufanie. A to wa偶ne w temacie psychologa. Przyjmuje stacjonarnie w poradni CoTam? na Bemowie, ale mo偶na te偶 skorzysta膰 z porady online, zobacz sobie na ich stronie https://psychoterapiacotam.pl/.

Wr贸膰 do 鈥瀂drowie i dieta鈥