Dzisiaj jest 25 lis 2017, o 05:00

Naturalne antyoksydanty

Zdrowe od偶ywanie, pyszne potrawy, suplementy, warto艣ci od偶ywcze, nasze ulubione smaki!
Awatar u偶ytkownika
marrika
Wtajemniczona
Kontaktowanie:

Naturalne antyoksydanty

Nieprzeczytany postautor: marrika » 13 mar 2016, o 12:46

Jakie znacie potrawy/warzywa, kt贸re s膮 totalnie zdrowe i to tzw "naturalne antyoksydanty"?
Kobieco艣膰 to nasza pasja! http://lova.pl

Awatar u偶ytkownika
ewelinaaa92
Pocz膮tkuj膮ca Stylistka

Re: Naturalne antyoksydanty

Nieprzeczytany postautor: ewelinaaa92 » 21 lis 2016, o 10:56

Prawdziwe kakao. : jab艂ka, cytrusy, granaty, winogrona, kiwi. Jedzmy ro艣liny str臋czkowe, np. fasola, Pomidory. Dodatkowo orzechy, migda艂y,sok z aronii, zielona herbata i gorzkie kakao z mlekiem
Ciekawe informacje o Ventolin oraz moim blogu.

Awatar u偶ytkownika
Wagan
Pocz膮tkuj膮ca Stylistka

Nieprzeczytany postautor: Wagan » 24 lis 2016, o 19:02

Naturalnym antyoksydantem s膮 soki z owoc贸w. Chodzi mi tutaj jednak o prawdziwe, wyciskane soki. Dlatego obecnie interesuje mnie wyciskarka Hurom Alpha. Wyciskarki owoc贸w w przeciwie艅stwie do sokowir贸wek, nie niszcz膮 tak owoc贸w, zamiast tego zamieniaj膮 niemal ca艂y owoc w po偶ywny sok. My艣l臋, 偶e warto si臋 nad tym zastanowi膰 poniewa偶 to co oferuj膮 w sklepach, nie zawsze jest tak dobre, jak mog艂oby si臋 wydawa膰.

Awatar u偶ytkownika
kasienka
Pocz膮tkuj膮ca Stylistka

Nieprzeczytany postautor: kasienka » 28 gru 2016, o 15:55

Od kiedy zacz臋艂am zwraca膰 uwag臋 na diet臋 czuj臋 si臋 o wiele lepiej ;) Wed艂ug mnie ka偶dy z nas dla w艂asnego zdrowia powinien zastanawia膰 si臋 co je. A Ostatnio zainteresowa艂am si臋 te偶 magnetoterapi膮 i my艣l臋, 偶e si臋 zdecyduj臋, je艣li kto艣 by艂by zainteresowany tematem, albo wcze艣niej nie s艂ysza艂 to polecam do przeczytania https://supple.pl/a/magnetoterapia-spos ... a-zimowego , nie wiem jak dla Was, ale mi wydaje si臋 to dosy膰 ciekawe!

Awatar u偶ytkownika
elmira
Pocz膮tkuj膮ca Stylistka

Nieprzeczytany postautor: elmira » 16 lut 2017, o 08:32

marrika pisze:Jakie znacie potrawy/warzywa, kt贸re s膮 totalnie zdrowe i to tzw "naturalne antyoksydanty"?

Poczytaj sobie o czystku:
http://zioloczystek.pl/wlasciwosci-czystka/

Na tej stronie opisane s膮 jego w艂a艣ciwo艣ci. Jest to w zasadzie jedno z moich najlepszych odkry膰 ostatnich dni.Dzia艂a antybakteryjnie, antywirusowo oraz zawiera w sobie bardzo wiele antyoksydant贸w. Tak wi臋c dzia艂a antynowotworowo. Jak i odm艂adza.

Awatar u偶ytkownika
ruznew
Pocz膮tkuj膮ca Stylistka

Nieprzeczytany postautor: ruznew » 10 lip 2017, o 10:50

no w艂a艣nie warto chyba zadba膰 o to aby w naszej diecie by艂y antyoksydanty, kt贸re chroni膮 nas przed rakiem, lepiej dmucha膰 na zimne ni偶 p贸藕niej szuka膰 dobrego onkologa kt贸ry nam pomo偶e wyleczy膰 raka.

Wr贸膰 do 鈥瀂drowie i dieta鈥