Dzisiaj jest 18 wrz 2018, o 17:35

Dzie艅 SPA z mam膮 - gdzie?

Pomys艂y na niebanalne prezenty
takanieuczesana

Dzie艅 SPA z mam膮 - gdzie?

Nieprzeczytany postautor: takanieuczesana » 10 sie 2013, o 13:57

Planujemy z mam膮 zorganizowanie sobie takiego jednego dnia w SPA.

Znacie jakie艣 godne polecenia miejsca?

Paoline

Re: Dzie艅 SPA z mam膮 - gdzie?

Nieprzeczytany postautor: Paoline » 30 wrz 2013, o 13:55

a ja ciekawa jestem, czy moj膮 mam臋 uda艂oby si臋 do spa zaci膮gn膮c hmmm no nie wiem nie wiem

Awatar u偶ytkownika
susza
Wtajemniczona

Nieprzeczytany postautor: susza » 3 pa藕 2013, o 08:56

Fajny pomys艂, ale niestety zupe艂nie si臋 na takich miejscach nie znam.

Awatar u偶ytkownika
szykowna
Wtajemniczona

Nieprzeczytany postautor: szykowna » 6 lis 2013, o 15:47

Najlepiej umo偶liwi膰 sobie organizacj臋 domowego spa, zawsze kiedy chcemy :D Mnie si臋 straszliwie podobaj膮 mini baseny, hydromasa偶 na pewno dobrze wp艂ywa na stan sk贸ry, a tak偶e na kr膮偶enie krwi, no i na samopoczucie, jak ja bym co艣 takiego chcia艂a mie膰!!

taksonomia

Nieprzeczytany postautor: taksonomia » 22 gru 2013, o 21:14

Hmm, a ja bym poszuka艂a jakich艣 ciekawych ofert dotycz膮cych SPA na grouponie- zawsze mo偶na tam wpa艣膰 na jakie艣 zni偶ki i tym samym mie膰 pobyt cho膰by za p贸艂 ceny.

Awatar u偶ytkownika
fashion
Pocz膮tkuj膮ca Stylistka

Nieprzeczytany postautor: fashion » 20 mar 2014, o 17:00

Chcia艂am zafundowa膰 mamie co艣 takiego na dzie艅 matki, ale sama stwierdzi艂a, 偶e nie bardzo ma ochot臋 na wyjazd.
Kombinuj臋 wi臋c inaczej :)
P贸jdziemy do dobrego fryzjera, mo偶e do kosmetyczki. Potem wr贸cimy do domu, zrobimy co艣 dobrego do jedzenia i sp臋dzimy spokojny wiecz贸r tylko we dwie :)

Awatar u偶ytkownika
alzara
Wtajemniczona

Nieprzeczytany postautor: alzara » 9 maja 2017, o 14:11

Moja mama nie lubi jak kto艣 j膮 dotyka. Z tego powodu wszystkie masa偶e odpadaj膮. Raczej spa nie jest dla niej. U nas w domu odk膮d pami臋tam dawa艂o si臋 czas i prezenty w艂asnor臋cznie zrobione. W tym roku szuka艂am inspiracji na https://blip.pl/10-prezentow-diy-na-dzien-mamy/ i chyba w tym roku dam poduszk臋. A opr贸cz tego zabior臋 mam臋 do jakiej艣 restauracji.

Awatar u偶ytkownika
Valdal
Wtajemniczona

Nieprzeczytany postautor: Valdal » 7 mar 2018, o 13:08

A ja ostatnio zafundowa艂am swojej mamie na jej 80. urodziny wyj膮tkowy prezent - wycieczk臋 do ziemi 艣wi臋tej. Mama jest dosy膰 wierz膮c膮 osob膮 i od dawna marzy艂a aby odwiedzi膰 ten region 艣wiata, gdzie swoje stopy stawia艂 Jezus. Wprawdzie troch臋 to wycieczka kosztowa艂a (niemal 9 tysi臋cy z艂otych)< ale za艂o偶y艂am przeznaczone specjalnie na ten cel konto - https://www.bzwbk.pl/konta-bankowe/konta-oszczednosciowe/konto-oszczednosciowe/konto-oszczednosciowe.html i dzi臋ki temu moja mama mog艂a spe艂ni膰 marzenie swojego 偶ycia. Nie wiem, czy ka偶dy z Was zdaje sobie spraw臋, ale to niesamowite uczucie, je艣li mo偶emy spe艂ni膰 marzenie kogo艣 bliskiego naszemu sercu

Wr贸膰 do 鈥濩o kupi膰 dla..鈥