Dzisiaj jest 21 pa藕 2018, o 20:59

Zmiana wystroju ma艂ym kosztem

Awatar u偶ytkownika
renata7
Pocz膮tkuj膮ca Stylistka

Re: Zmiana wystroju ma艂ym kosztem

Nieprzeczytany postautor: renata7 » 30 cze 2015, o 13:06

Tapety s膮 p贸藕niej trudne do usuni臋cia wi臋c stawia艂abym raczej na naklejki

Awatar u偶ytkownika
konia1212
Pocz膮tkuj膮ca Stylistka

Nieprzeczytany postautor: konia1212 » 25 wrz 2015, o 11:26

呕eby szybko zmieni膰 wn臋trze to wystarczy postawi膰 na dodatki i kwiaty. Du偶o to robi. Mo偶na ca艂kiem zmieni膰 styl pomieszczenia :) Mnie ostatnio inspiruje zmiana wn臋trz kwiatami. W sieci jest tyle pomys艂贸w, 偶e g艂owa ma艂a.

Awatar u偶ytkownika
magda86
Pocz膮tkuj膮ca Stylistka

Nieprzeczytany postautor: magda86 » 24 lis 2015, o 19:59

Bardzo du偶o pomys艂贸w jak urz膮dzi膰 mieszkanie mo偶na znale藕膰 w necie. Ostatnio znajomy kupili mieszkanie w lofcie. Niestety nie chcieli zatrudnia膰 nikogo do projektowania wn臋trza. Znale藕li艣my na stronie http://www.domzpomyslem.pl/pomysly-i-porady/jak-wybrac-styl/styl-loft,pr46.html kilkana艣cie pomys艂贸w jak taki loft wyremontowa膰 i wyposa偶y膰. Na pocz膮tek wystarczy艂o kilka rega艂贸w z Ikei, tapeta na 艣cianie i materac. Znajomi maj膮 artystyczn膮 dusz臋 wi臋c z dostosowali meble z sieci贸wki do w艂asnych potrzeb nadaj膮c im niepowtarzalny charakter :) W takich przestrzeniach wa偶ne s膮聽dodatki dobra grafika lub obraz.

Awatar u偶ytkownika
ewelina795
Pocz膮tkuj膮ca Stylistka

Nieprzeczytany postautor: ewelina795 » 6 cze 2016, o 13:24

Tanim kosztem to mo偶na wymieni膰 firany i zas艂ony na nowe. R贸偶nic臋 wida膰 natychmiast :D. Ja na przyk艂ad kupi艂am zas艂ony w OknoArt http://www.oknoart.pl/zaslony/. Pok贸j zmieni艂 sw贸j wygl膮d. Nawet si臋 nie spodziewa艂am, 偶e taki b臋dzie efekt.

Awatar u偶ytkownika
agadys
Pocz膮tkuj膮ca Stylistka

Nieprzeczytany postautor: agadys » 11 cze 2016, o 14:31

Pewnie, 偶e wystarczy wymieni膰 par臋 drobiazg贸w albo co艣 doda膰 i nasz pok贸j b臋dzie wygl膮da艂 inaczej i 艣wie偶o. Ewelino, Ty wymieni艂a艣 tylko firany, a ja kupi艂am zegar, ale nie taki zwyk艂y "czasomierz" ale efekciarski wr臋cz designerski, ktory w dodatku ma cichy nap臋d wi臋c 偶adne tykanie nie wchodzi w rachub臋, a na 艣cianie wygl膮da wprost genialnie i przyci膮ga uwag臋 ka偶dego. taki ma艂y koszt a jednak du偶o zmienia no i jednak cieszy.

Awatar u偶ytkownika
kamilla90
Pocz膮tkuj膮ca Stylistka

Nieprzeczytany postautor: kamilla90 » 3 mar 2017, o 10:40

Je艣li chodzi o materace to super spisuje si臋 u nas materac spr臋偶ynowy - nie s膮 drogie a naprawd臋 wygodne

Awatar u偶ytkownika
alzara
Wtajemniczona

Nieprzeczytany postautor: alzara » 3 kwie 2017, o 10:51

Ja zamiast wymienia膰 meble kt贸re mi si臋 znudzi艂y troch臋 je od艣wie偶y艂am. W kanapie i fotelach zmieni艂am tapicerk臋. Nowe tkaniny kupi艂am bardzo tanio na http://tkaniny-milinkiewicz.pl/ za艣 sama zaj臋艂am si臋 obiciem. Szafki przemalowa艂am i zmieni艂am ich uchwyty. Zmieni艂am tak偶e kolor 艣cian. I ca艂y pok贸j wygl膮da zupe艂nie inaczej. A koszt takiego remontu nie by艂 du偶y. Czasem wystarczy tylko przemeblowanie aby pok贸j wygl膮da艂 jak nowy.

Awatar u偶ytkownika
michas
Pocz膮tkuj膮ca Stylistka

Nieprzeczytany postautor: michas » 4 kwie 2017, o 10:25

A co powiecie na zastosowanie w salonie na przyk艂ad super puszystego dywanu shaggy?
Na przyk艂ad takiego
Obrazek

Awatar u偶ytkownika
AnetkaW89
Wtajemniczona

Nieprzeczytany postautor: AnetkaW89 » 10 kwie 2017, o 09:13

Czasami wystarczy zmieni膰 kolor 艣cian a tak偶e dokupi膰 kilka dodatk贸w, 偶eby odmieni膰 wn臋trze. Nie tak dawno odnawia艂am pok贸j swojego synka, kt贸ry wcze艣niej by艂 pokojem mojej c贸rki. Nie chcia艂am zmienia膰 mebli, bo s膮 w dobrym stanie i nie s膮 te偶 to typowe meble dla dziewczynki a powiedzia艂abym, 偶e s膮 to meble uniwersalne. Usun臋艂am z pokoju wszystkie typowo dziewcz臋ce dodatki, kupi艂am tutaj http://elies.pl fajny dywanik dla dzieci i pok贸j wygl膮da ca艂kowicie inaczej.

Awatar u偶ytkownika
agadys
Pocz膮tkuj膮ca Stylistka

Nieprzeczytany postautor: agadys » 23 kwie 2017, o 09:44

Ja te偶 dumam jak wprowadzi膰 troch臋 koloru i nowoczesno艣ci w naszym salonie. Co sadzicie o tych krzes艂ach https://meblujdom.pl/krzeslo-trix-signal-id6408.html za jednym zamachem salon zyska te偶 i na elegancji. Kolorystyka mi odpowiada, ale jak s膮dzicie kupi膰 je sobie?

Wr贸膰 do 鈥濪om, wystr贸j wn臋trz鈥