Dzisiaj jest 19 gru 2018, o 08:36

Diety i zdrowe od偶ywanie :)

膯wiczenia, fitness, ruch! wszystko co nam pomaga w d膮偶eniu do idealnej sylwetki
Awatar u偶ytkownika
konia1212
Pocz膮tkuj膮ca Stylistka

Re: Diety i zdrowe od偶ywanie :)

Nieprzeczytany postautor: konia1212 » 21 lut 2015, o 11:53

Mi dietetyczka u艂o偶y艂a plan 偶ywieniowy. Tak偶e nie martwi臋 si臋 co mam i kiedy zje艣膰. Chocia偶 takich przepis贸w jest te偶 du偶o w necie. Wystarczy poszuka膰 i sprawdzi膰 ile maj膮 kcal itp. Natomiast ja mam gorszy problem bo powiedzia艂a mi, 偶e powinnam te偶 rzuci膰 palenie ;/ i p贸ki co marnie mi to idzie. Chc臋 si臋 przerzuci膰 chocia偶 na epapierosy. Nawet ju偶 zam贸wi艂am taki ca艂y pakiet w sklepie green-smoke. Mam nadziej臋, 偶e chocia偶 mi to si臋 uda. Chcia艂abym tak zdrowo si臋 od偶ywia膰 i 偶y膰 w pe艂nej zgodzie ze sob膮. Zobaczymy czy mi si臋 uda. Jeszcze zacz臋艂am chodzi膰 na si艂k臋. ;)

Awatar u偶ytkownika
kwiatuszek90
Pocz膮tkuj膮ca Stylistka
Kontaktowanie:

Nieprzeczytany postautor: kwiatuszek90 » 7 cze 2015, o 17:28

Ja stosuje tabletki GARCINIA CAMBOGIA od jakiego艣 czasu. Doskonale wspomagaj膮 odchudzanie wraz z treningiem 3 razy w tygodniu. Przedtem, zanim zacz臋艂am u偶ywa膰 tabletek efekty by艂y mniejsze.

Awatar u偶ytkownika
Monia19
Wtajemniczona

Nieprzeczytany postautor: Monia19 » 16 sie 2015, o 14:14

Od jakiego艣 czasu powiedzia艂am sobie STOP ! Jestem osob膮 szczup艂膮 ale i kochaj膮ca s艂odycze bez kt贸rych nie da si臋 oby膰. Zacz臋艂am si臋 martwi膰, 偶e w ko艅cu zaczn臋 ty膰, dlatego pochowa艂am wszystkie s艂odycze i przez tydzie艅 jak ich nie widzia艂am nic nie zjad艂am,to by艂 dla mnie wielki sukces, dlatego nagradzam si臋 w jeden dzie艅 przewa偶nie w niedziele jakim艣 cukierkiem. (uwaga g贸ra 3 sztuki ) :D troch臋 ma艂o ale c贸偶 :) Pozdrawiam

Awatar u偶ytkownika
Pyska
Wtajemniczona

Nieprzeczytany postautor: Pyska » 16 sie 2015, o 15:33

Najwa偶niejsze to systematycznie, nawet je艣li od czasu do czasu co艣 niezdrowego to nie grzech :) ale wszystko z umiarem! Plus du偶o wody, polecam z cytryn膮 bo oczyszcza :)

Awatar u偶ytkownika
malinaaa
Pocz膮tkuj膮ca Stylistka

Nieprzeczytany postautor: malinaaa » 17 sie 2015, o 10:31

Poniewa偶 w warzywach i owocach nie ma dostatecznej dawki potrzebnych nam witamin, warto zdecydowa膰 si臋 na suplementacj臋. Ostatnio du偶o m贸wi si臋 o zbawiennych w艂a艣ciwo艣ciach witaminy C, najlepiej za偶ywa膰 tak膮 bez 偶adnych dodatk贸w - http://marketbio.pl/category/witamina-c-lewoskretna-kwas-l-askorbinowy. Warto zainteresowa膰 si臋 naturalnymi sposobami leczenia i dbaniem o zdrowie szczeg贸lnie w kontek艣cie ksi膮偶ki "Ukryte Terapie" Pana Jerzego Zi臋by.

Awatar u偶ytkownika
Oliwiaaxx
Fashionistka

Nieprzeczytany postautor: Oliwiaaxx » 19 sie 2015, o 13:09

Kilka propozycji zdrowego jedzenia :D
Za艂膮czniki
6.jpg
6.jpg (9.91 KiB) Przejrzano 4582 razy
5.jpg
4.jpg
2.jpg
2.jpg (34.9 KiB) Przejrzano 4582 razy
3 - Kopia.jpg
3 - Kopia.jpg (33.89 KiB) Przejrzano 4582 razy
1.jpg

Awatar u偶ytkownika
Wieszaczek
Pocz膮tkuj膮ca Stylistka

Nieprzeczytany postautor: Wieszaczek » 27 sie 2015, o 11:16

Chcocia偶 zdrowo si臋 od偶ywiam to oponka si臋 pojawi艂a... Przesta艂am je艣膰 makaron, zamieni艂am go na kasze... Szybko widzia艂am efekty :) Oczywi艣cie po艂膮czy艂am to z 膰wiczeniami :)

Awatar u偶ytkownika
Milise
Pocz膮tkuj膮ca Stylistka

Nieprzeczytany postautor: Milise » 11 lip 2016, o 08:24

Generalnie, kluczem do zdrowego od偶ywiania jest ograniczenie wszelkich zb臋dnych produkt贸w w diecie - cukru, potraw sma偶onych na g艂臋bokim t艂uszczu (przerzuci艂am si臋 na parowar), czy przek膮sek typu chipsy. Osobi艣cie nie jestem za tym, 偶eby samemu uk艂ada膰 sobie diet臋, konsultacja z dietetykiem da wi臋ksz膮 pewno艣膰 efekt贸w, bez przypadkowego zrobienia sobie krzywdy. ;)

Awatar u偶ytkownika
Alicja34
Pocz膮tkuj膮ca Stylistka

Nieprzeczytany postautor: Alicja34 » 14 wrz 2016, o 15:42

Wiem, 偶e to drastyczne, ale przesta膰 je艣膰. Je偶eli jest ci臋偶ko to stopniowo. Ja np. najpierw zrezygnowa艂am z gazowanego/s艂odkiego, teraz z dro偶d偶贸wek itd.

Awatar u偶ytkownika
Roxy
Administrator

Nieprzeczytany postautor: Roxy » 5 pa藕 2016, o 16:12

Nie jedzenie to nie jest wyj艣cie.. Spowalnia metabolizm, tworzy si臋 efekt jojo i p贸藕niej tyjemy szybko i to nawet wi臋cej ni偶 mieli艣my przed. Mo偶e lepiej zamieni膰 s艂odycze owocami. W og贸le to chcia艂abym kompletnie przesta膰 je艣膰 s艂odko艣ci, podobno to mo偶liwe;)

Wr贸膰 do 鈥濬itness鈥