Dzisiaj jest 18 wrz 2018, o 17:39

Zni偶ki :)

Wszystko co nas motywuje do dzia艂ania;)
Awatar u偶ytkownika
aniakrajewska
Pocz膮tkuj膮ca Stylistka

Zni偶ki :)

Nieprzeczytany postautor: aniakrajewska » 18 wrz 2015, o 12:52

Witam,
Ostatnio odkry艂am co艣 takiego jak PLANET PLUS. Czy kto艣 z was korzysta艂 kiedy艣 z czego艣 takiego? Szuka艂am po forach na czym to polega i znalaz艂am jedynie, 偶e zwracaj膮 Cashback za wydane zakupy w sklepach przez internet? Czy jest kto艣 kto m贸g艂by mi to wyt艂umaczy膰 albo powiedzie膰 co艣 wi臋cej na ten temat? :)
B臋d臋 bardzo wdzi臋czna!
Pozdrawiam

Awatar u偶ytkownika
malin.kowa
Pocz膮tkuj膮ca Stylistka

Re: Zni偶ki :)

Nieprzeczytany postautor: malin.kowa » 18 wrz 2015, o 13:03

Na temat tego programu nic nie wiem, ale kiedys wpakowa艂am si臋 w cashbacka i po odliczeniu op艂aty za konto i prowadzenie karty to wysz艂am na minus.
Omnijam takie rzeczy szerokim 艂ukiem

Awatar u偶ytkownika
agaziela15
Pocz膮tkuj膮ca Stylistka

Nieprzeczytany postautor: agaziela15 » 9 wrz 2016, o 09:08

Ja te偶 nie poleca, 艣ciema

Awatar u偶ytkownika
alzara
Wtajemniczona

Nieprzeczytany postautor: alzara » 17 maja 2017, o 12:01

Jedyne jakie znam sprawdzone sposoby obni偶ki zakup贸w przez internet to s膮 bony. Cz臋sto s膮 one wydawane na jakie艣 okazje. Teraz jest edycja z okazji dnia matki i na https://blip.pl/promocje-dzien-matki/ mo偶na takie zni偶ki dosta膰. Oczywi艣cie s膮 one jeszcze wydawane bez okazji, ale wtedy trzeba bardziej 艣ledzi膰 ich strony. Czasem jeszcze s膮 jakie艣 zni偶ki w jaki艣 gazetach, ale s膮 one do艣膰 rzadko, wi臋c nie op艂aca si臋 na nie czatowa膰.

Awatar u偶ytkownika
Kokietka-butik
Pocz膮tkuj膮ca Stylistka

Nieprzeczytany postautor: Kokietka-butik » 1 cze 2017, o 08:11

Moim zdaniem zni偶ek czy te偶 promocji i rabat贸w w sklepach internetowych, warto szuka膰 na bie偶膮co, poniewa偶 zawsze trafimy na atrakcyjne rzeczy kt贸re wcale nie kosztuj膮 maj膮tku, przyk艂adem mo偶e by膰 nasza strona :)

Wr贸膰 do 鈥濱nspiracje znalezione w sieci鈥