Dzisiaj jest 17 pa藕 2018, o 00:49

Idealna na jeden wiecz贸r

Awatar u偶ytkownika
rezolutna
Wtajemniczona

Re: Idealna na jeden wiecz贸r

Nieprzeczytany postautor: rezolutna » 19 cze 2012, o 16:58

Wybieraj膮c stroje w jakich zdecydujemy si臋 powiedzie膰 magiczne "tak", powinni艣my te偶 pomy艣le膰 o dodatkach. Panna m艂oda ma oczywi艣cie szerokie pole do popisu: welony, r臋kawiczki, ozdoby do w艂os贸w, bi偶uteria itd. A co z panem m艂odym? Czy powinien on wygl膮da膰 podobnie jak w ka偶de 艣wi臋ta, tylko w dro偶szym i lepszym garniturze? Okazuje si臋, ze m臋偶czy藕ni tak偶e maj膮 ca艂kiem spory wyb贸r je艣li chodzi o dodatki. Du偶o charakteru og贸lnemu strojowi dodaje to, co m臋偶czyzna ma zawi膮zane na szyi. Co to mo偶e by膰?
Krawat: rzadko si臋 na niego decydujemy poniewa偶 krawat noszony jest na co dzie艅, niemniej umiej臋tnie dobrany do ca艂o艣ci stroju, b臋dzie wygl膮da艂 naprawd臋 elegancko i efektownie.
Fular: jest dodatkiem awangardowym nadaj膮cym nosz膮cemu nonszalancji i artystycznego luzu. Fular jest to rodzaj chustki z delikatnej, jedwabnej tkaniny, kt贸r膮 zawi膮zuje si臋 pod szyj膮. Mo偶na go dodatkowo przyozdobi膰 specjaln膮 szpilk膮 lub spink膮.
Musznik: wygl膮da nieco jak kr贸tki krawat, kt贸rego ko艅c贸wki 艣ci臋te s膮 uko艣nie lub w szpic. Nabiera ostatnio coraz wi臋kszego grona zwolennik贸w i ch臋tnie jest zak艂adany na tak uroczyste chwile.
Mucha, gdy pan m艂ody chce wyr贸偶ni膰 si臋 spo艣r贸d t艂umu go艣ci. Much臋 zwyk艂o si臋 nosi膰 do fraka lub smokingu, kojarzy si臋 uroczystymi okazjami, dlatego idealnie nadaje si臋 na 艣lub. Dzi艣 tworzone s膮 specjalne komplety, kt贸re pi臋knie nawi膮zuj膮 do sukni panny m艂odej.

Nie zapominajmy o naszych m臋偶czyznach!
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar u偶ytkownika
jaguar888
Wtajemniczona

Nieprzeczytany postautor: jaguar888 » 19 cze 2012, o 21:42

Jak膮 sukni臋 (lub inny str贸j 8-) ) za艂o偶y艂y艣cie/planujecie za艂o偶y膰 w drugim dniu wesela?
Jaki kolor jest najlepszy? Jasny (bia艂y lub ecru), czyli w podobnych kolorach, co suknia 艣lubna, czy raczej wybra艂yby艣cie ciemn膮 sukni臋 wieczorow膮?
Musi to by膰 kreacja typu: "balowa suknia do samej ziemi", czy wystarczy kr贸tsza sukienka, kostium albo bluzka+sp贸dnica?

Mnie osobi艣cie 偶aden z kolor贸w by nie przeszkadza艂 (cho膰 nie wiem, czy wypada艂oby wyj艣膰 ubran膮 na czarno ;) ). Co do rodzaju "kreacji"... wed艂ug mnie mo偶e to by膰 dowolna suknia, jak膮 w艂o偶y艂abym na pierwszy dzie艅 wesela jako go艣膰 ;) . Cho膰 widzia艂am ostatnio na zdj臋ciach m艂od膮 pani膮 ubran膮 w czerwon膮 sukienk臋 do kolan i wyda艂o mi si臋 to troch臋 dziwne...

Awatar u偶ytkownika
lucy_25
Wtajemniczona

Nieprzeczytany postautor: lucy_25 » 19 cze 2012, o 21:51

Jak膮 sukni臋 ubra膰 na drugi dzie艅 wesela? Prost膮 i eleganck膮 te偶?

Wczoraj kupi艂am sukni臋 w do艣膰 oryginalnym kolorze - niby pomara艅czowa, ale mieni si臋 i momentami wygl膮da jak r贸偶 - bardzo ciekawa kombinacja. Gorset jest na zamek, a po bokach s膮 dodatkowe sznurowania, kt贸re mo偶na regulowa膰.

Sp贸dnica jest drapowana, z r贸偶膮 z lewej strony. Pi臋knie to wygl膮da :)

Gdy j膮 przymierzy艂am, nie chcia艂am bez niej wychodzi膰 ze sklepu, wi臋c problem ubioru si臋 rozwi膮za艂, do艣膰 szybko zreszt膮 - bo wcze艣niej nigdzie za sukienkami nie chodzi艂am, a tu w ci膮gu kilku godzin znalaz艂am to, czego szuka艂am :)

Zastanawiam si臋 tylko jakie do niej buty ubra膰, bia艂e 艣lubne ca艂kiem nie藕le do niej pasuj膮... czarne wydaj膮 si臋 troch臋 za ciemne, ale to ju偶 drobiazg :D

Awatar u偶ytkownika
Ptysiow
Specjalistka

Nieprzeczytany postautor: Ptysiow » 25 cze 2012, o 11:33

A mi si臋 marzy taka. :>
Obrazek

Awatar u偶ytkownika
s艂oneczko
Wtajemniczona

Nieprzeczytany postautor: s艂oneczko » 25 cze 2012, o 17:44

Marzy膰 si臋 mo偶e ale chyba nie za艂o偶ysz takiej w dniu 艣lubu? Bo to ju偶 troche lekka przesada,ja rozumiem 偶e masz wygl膮da膰 wyj膮tkowo ale ona jest za bardzo,ja wiem bajkowa albo taka tylko do sesji zdj臋ciowej si臋 nadaje. Mi si臋 nie podoba,ja wol臋 proste i eleganckie ale kt贸re maj膮 na sobie jaki艣 delikatny wzorek i tren.
Obrazek

Awatar u偶ytkownika
Ptysiow
Specjalistka

Nieprzeczytany postautor: Ptysiow » 25 cze 2012, o 18:27

A je艣li chc臋 bajkowy 艣lub? B臋d臋 mia艂a bajkow膮 sukni臋.

Awatar u偶ytkownika
Purpurowa
Wtajemniczona

Nieprzeczytany postautor: Purpurowa » 26 cze 2012, o 09:43

Ptysiow pisze:A mi si臋 marzy taka. :>
Obrazek

Mi si臋 w艂a艣nie najbardziej podobaj膮 takie princeski, pot臋偶ne, falbaniaste suknie. Cudo!

PS. najbardziej nie rozumiem kobiet, kt贸re przebieraj膮 si臋 z sukni 艣lubnej w trakcie wesela. W ko艅cu raz w 偶yciu daje si臋 kilka tysi臋cy za sukienk臋 to a偶 szkoda jej przebiera膰:)

Awatar u偶ytkownika
lucy_25
Wtajemniczona

Nieprzeczytany postautor: lucy_25 » 26 cze 2012, o 13:51

Hah te偶 nie,rozumiem na nast臋pny dzie艅 bo to ju偶 tylko zwyk艂y obiad wtedy jest. Skoro si臋 藕le w nich czuj膮 to po co je kupowa艂y bo ju偶 tak kiedy艣 us艂ysza艂am. Mi si臋 podobaj膮 ale z delikatnym akcentem czerwieni :D
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar u偶ytkownika
s艂oneczko
Wtajemniczona

Nieprzeczytany postautor: s艂oneczko » 26 cze 2012, o 23:10

艂a艂 s膮 艣wietne te z czerwonymi trenami :) a co powiecie na takie kolorowe akcenty? Odwa偶y艂yby艣cie si臋?
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar u偶ytkownika
rezolutna
Wtajemniczona

Nieprzeczytany postautor: rezolutna » 27 cze 2012, o 14:11

Podoba mi si臋 ta niebieska i ostatnia ale ta bia艂o czarna to ju偶 troszk臋 przesada chocia偶 w sumie jest 艂adna. Ale czer艅 na sw贸j w艂asny 艣lub? To troche przegi臋cie? Czasem ksi臋偶a te偶 sie czepiaj膮 do sukienek 偶e s膮 kr贸tkie ;/ bez sensu w og贸le nie rozumiem ich ;/

Wr贸膰 do 鈥濵oda 艣lubna鈥