Dzisiaj jest 20 pa藕 2018, o 10:45

Organizacja wesela - samodzielnie czy przez firm臋?

Paoline

Organizacja wesela - samodzielnie czy przez firm臋?

Nieprzeczytany postautor: Paoline » 30 sty 2014, o 10:35

Jak podchodzicie lub jak podchodzi艂y艣cie do organizowania swojego wesela?
Wszystko robi艂y艣cie same z rodzin膮, czy mo偶e pomocni byli 艣lubni konsultanci?
Wiem, 偶e znajoma z 艁odzi korzysta艂a z oferty firmy symfonia ,ale w sumie to wydaje mi si臋, 偶e takie podzlecanie komu艣 organizacji wesela bardziej sprawdza si臋 przy du偶ych 艣lubach na 50-100-200 os贸b, gdzie faktycznie mo偶na polec na drobiazgach samemu, ale przy ma艂ym weselu to si臋 chyba nie op艂aca, jak uwa偶acie?

W sumie jak 艣lub jest na 20-25 os贸b, to zorganizowanie sali, sukni, garnitury i oprawy muzycznej to chyba nie jest az tak bardzo czasoch艂onne, przy pomocy rodziny?

Awatar u偶ytkownika
maakul
Pocz膮tkuj膮ca Stylistka

Re: Organizacja wesela - samodzielnie czy przez firm臋?

Nieprzeczytany postautor: maakul » 4 lut 2014, o 09:00

To wszystko zale偶y od nas i od organizacji :) my艣l臋 偶e wszystko mo偶na dogada膰 :) Je艣li rodzina pomo偶e to mo偶na wszystko samemu zorganizowa膰 :) po co wydawa膰 pieni膮dze na konsultacje i organizacj臋 艣lubn膮 jak mo偶na rodzinnie :)

Awatar u偶ytkownika
Roxy
Administrator

Nieprzeczytany postautor: Roxy » 25 cze 2014, o 20:58

50 os贸b to malutkie wesele. Na 20 os贸b to chyba najcz臋艣ciej obiad dla najbli偶szej rodziny w knajpce, racze ma艂o kto bawi si臋 w wielk膮 organizacj臋 itp..

Awatar u偶ytkownika
Viola39
Pocz膮tkuj膮ca Stylistka
Kontaktowanie:

Nieprzeczytany postautor: Viola39 » 4 lip 2014, o 14:20

Na 20 os贸b to poradzicie sobie sami :), no chyba 偶e macie za du偶o pieni臋dzy to wtedy korzystajcie z firmy :D

Awatar u偶ytkownika
pauldratw
Pocz膮tkuj膮ca Stylistka

Nieprzeczytany postautor: pauldratw » 21 lis 2014, o 15:29

To jest bardzo indywidualna kwestia:)

W ko艅cu to jedyny taki dzie艅 i warto po艣wi臋ci膰 duuuu偶o czasu zeby go podopina膰 i 偶eby nic nas nie zaskoczy艂o bo nie ma mo偶liwo艣ci powt贸rzenia to nie s膮 urodziny, kt贸re mozna robi膰 co roku:):)

Niestety chc膮c wybra膰 odpowiedni膮 restauracj臋, zesp贸艂/ dja itp trzeba si臋 naszuka膰 warto zacz膮膰 od popytania po znajomych rodzinie. Ka偶dy z nas jednak gdzies sie bawi w andrzejki, gdzies w sylwetra i obywa sie z restauracjami z zespo艂ami. Fotograf ma 艂atwiej bo widzimy od razu efekty jego pracy nawet na stronie www.

Jest wiele portali r贸偶ne fora w moim regionie najpopularniejsze jest pozna艅skie forum 艣艂ubne slubwielkopolski.pl gdzie mo偶na bardzo du偶o rzeczy wyszuka膰 posprawdza膰 ale jest mn贸stwo og贸lnopolskich portali lokale-weselne, gdziewesele.pl, abcslubu, weselezklasa, planujemywesele itp jest tego pe艂no tylko potrzeba czasu i zawsze dystansu do opini zar贸wno pozytywnych jak i negatywnych.

Rynek weselny tak poszed艂 do przodu, ze nie dajcie si臋 nabra膰 jak was b臋d膮 zwodzi膰 偶e nie ma mo偶liwo艣ci pos艂uchania zespo艂u na 偶ywo czy nie moga si臋 spotka膰. Wszytkie profesjonalnie podchodz膮ce do swojej pracy firmy maj膮 czas dla klient贸w i tak samo z odbieraniem telefon贸w. Je艣li dzisiaj nie mo偶esz sie dodzwoni膰 od dw贸ch dni do danej firmy prawdopodobie艅stwo 偶e w przed dzie艅 艣艂ubu sytuacja si臋 powt贸rzy jest bardzo wysokie.

Podsumowuj膮c mo偶na samemu zorganizowa膰 sobie wesele, ale s膮 tacy kt贸rzy wol膮 wszystko odda膰 w r臋ce profesjonalist贸w i by膰 zaskoczonym w dzie艅 艣艂ubu i to tez ma sw贸j urok:)

Awatar u偶ytkownika
Angeles
Pocz膮tkuj膮ca Stylistka

Nieprzeczytany postautor: Angeles » 30 lis 2014, o 17:04

Moje wesele b臋dzie skromne - 30/35 os贸b to pewnie maksymalnie. I nie chc臋 robi膰 obiadu dla najbli偶szych tylko w艂a艣nie wesele, cho膰 nie b臋dzie sporo ludzi. Czemu mam zrezygnowa膰 skoro mam ma艂膮 rodzin臋? Zawsze mog臋 wynaj膮膰 mniejsz膮 sal臋, a nie jak膮艣 ogromn膮 :)
Mam zamiar organizowa膰 wszystko sama - nie powiem, b臋dzie ci臋偶ko, ale znalaz艂am mas臋 stron, gdzie s膮 organizacje 艣lub贸w krok po kroku, np.
mynarzeczeni.pl/organizacja-wesela/54-organizacja-wesela-slubu] - mo偶e Tobie te偶 si臋 przyda. Wydaje mi si臋, 偶e obie b臋dziemy mie膰 tak ma艂e wesela, ze poradzimy sobie same a przy okazji zaoszcz臋dzimy troszk臋 :)

Awatar u偶ytkownika
Roxy
Administrator

Nieprzeczytany postautor: Roxy » 6 gru 2014, o 11:15

Zajmowa艂am si臋 kiedy艣 organizacj膮 wesel i trzeba mie膰 nie lada g艂ow臋 na karku, 偶eby wszystko ogarn膮膰. Je艣li to nie b臋dzie du偶e wesele to polecam samemu-no chyba, 偶e nie chcemy si臋 denerwowa膰 to lepiej zleci膰:)

Awatar u偶ytkownika
kiepska906
Pocz膮tkuj膮ca Stylistka

Nieprzeczytany postautor: kiepska906 » 16 lut 2015, o 15:55

Je艣li znasz jaka艣 polecan膮, dobr膮 firm臋 to warto zainwestowa膰 pieni膮dze a oszcz臋dzi膰 sobie dodatkowego stresu i nerw贸w.

Awatar u偶ytkownika
kwiatuszek90
Pocz膮tkuj膮ca Stylistka
Kontaktowanie:

Nieprzeczytany postautor: kwiatuszek90 » 26 maja 2015, o 15:30

Taniej wyjdzie ci przez firm臋, bo jak samej zaczniesz kombinowa膰 to tylko w koszty wi臋ksze wjedziesz :D A co do firmy, musisz po prostu popyta膰 po znajomych czy nikt nie zna dobrej :) Ja samej organizowa艂am wesele, i wiem 偶e mnie to trogo wysz艂o bo znajoma oranizowa艂a przez firm臋 i prawie 2 razy mniej zap艂aci艂a. Chocia偶 ja ksamej zorganizujesz to masz wi臋ksza satysfakcje z tego i mo偶esz sama wszystko ustala膰 :D

Awatar u偶ytkownika
Pyska
Wtajemniczona

Nieprzeczytany postautor: Pyska » 16 sie 2015, o 15:29

Firma- z tego wzgl臋du 偶e oni zawsze w tym temacie siedz膮, r贸偶ne zni偶ki tez maja, a wyjdzie taki sam koszt jakby艣 sama organizowa艂a tylko nerw贸w mniej :)

Wr贸膰 do 鈥濵oda 艣lubna鈥