Dzisiaj jest 24 pa藕 2018, o 02:47

Szykowanie sylwetki do 艣lubu

Awatar u偶ytkownika
Valdal
Wtajemniczona

Szykowanie sylwetki do 艣lubu

Nieprzeczytany postautor: Valdal » 21 lut 2018, o 13:45

Ja chc臋 rozpocz膮膰 nowy temat, poniewa偶 mam nadziej臋, 偶e mi pomo偶ecie. Mianowicie chodzi o to, 偶e zale偶y mi na tym, aby dobrze wygl膮da膰 jako 艣wiadkowej na 艣lubie . Moja siostra bowiem hajta si臋 ju偶 1 czerwca i mam szczer膮 nadzieje, 偶e do tego czasu uda mi si臋 zrzuci膰 zb臋dne kilogramy. Trenuj臋 regularnie, ale moje pytanie tyczy si臋 innej broszki, a mianowicie tego, czy Waszym zdaniem orzechy nerkowca mog膮 przyczyni膰 si臋 do poprawy stanu sk贸ry i paznokci - https://ebakalland.pl/orzech-nerkowca.html
Ostatnio zmieniony 26 lut 2018, o 13:12 przez Valdal, 艂膮cznie zmieniany 1 raz.

Awatar u偶ytkownika
marrika
Wtajemniczona

Re: Szykowanie sylwetki do 艣lubu

Nieprzeczytany postautor: marrika » 23 lut 2018, o 10:07

2 tyg przed 艣lubem okaza艂o si臋, 偶e wa偶臋 5 kg wi臋cej i nie dopinam si臋 w sukni臋 :roll: My艣la艂am, 偶e dostan臋 zawa艂u, zw艂aszcza, 偶e wyda艂am na ni膮 naprawd臋 sporo pieni臋dzy. Zacz臋艂am du偶o si臋 rusza膰, ograniczy艂am diet臋 do 1200 kcal dziennie z czego jad艂am same po偶ywne rzeczy, wprowadzi艂am naturalne produkty zawieraj膮ce b艂onnik i uda艂o mi si臋 odrobin臋 wyszczuple膰 przed samym 艣lubem. Ale to by艂a mega motywacja, jak nigdy!
Kocham marzy膰, marz臋 by by膰 sob膮

Wr贸膰 do 鈥濵oda 艣lubna鈥