Dzisiaj jest 22 pa藕 2018, o 01:55

Estetyka wygl膮du w biznesie?

Jak optycznie wyszczupli膰 sylwetk臋, w艂a艣ciwy dob贸r kolor贸w.
Awatar u偶ytkownika
susza
Wtajemniczona

Re: Estetyka wygl膮du w biznesie?

Nieprzeczytany postautor: susza » 29 kwie 2014, o 23:06

W biznesie jest to bardzo istotne, szczeg贸lnie je偶eli na co dzie艅 mamy kontakt z lud藕mi. Dobrze si臋 prezentuj膮c mo偶emy zdzia艂a膰 wi臋cej i jeste艣my te偶 lepiej odbierani.

Awatar u偶ytkownika
sorrymiki
Pocz膮tkuj膮ca Stylistka

Nieprzeczytany postautor: sorrymiki » 24 maja 2014, o 19:26

Co do ubioru powinni艣my by膰 bardzo ostro偶ni. To jak si臋 ubieramy wp艂ywa p贸藕niej na nasz wizerunek. Najwa偶niejsze jest pierwsze wra偶enie. Je艣li chodzi o ubi贸r to http://zdecydowanie.com.pl/moda/jak-dob ... do-ubioru/ odpowie na wasze pytania. W dzisiejszym 艣wiecie biznesu ka偶dy szczeg贸艂 jest wa偶ny. Masa malutkich szczeg贸艂贸w w przysz艂o艣ci zaprocentuje dobrym wynikiem postawionych sobie wcze艣niej cel贸w.

Awatar u偶ytkownika
annza81
Pocz膮tkuj膮ca Stylistka
Kontaktowanie:

Nieprzeczytany postautor: annza81 » 30 maja 2014, o 17:35

Estetyka zadbany wygl膮d w biznesie jest bardzo wa偶ny tak jak pierwsze wra偶enie poza tym 艂adnemu w 偶yciu zawsze 艂atwiej :)

Awatar u偶ytkownika
clothes_shock
Pocz膮tkuj膮ca Stylistka

Nieprzeczytany postautor: clothes_shock » 16 cze 2014, o 15:47

Ja uwa偶am, 偶e dobry wygl膮d to podstawa w biznesie. Je偶eli jeste艣my dobrze ubrane to budzimy szacunek i zaufanie w艣r贸d potencjalnych klient贸w, czy przedsi臋biorc贸w. Uwielbiam natomiast polskie firmy produkuj膮ce ubrania. Tym bardziej lubi臋 kiedy kolekcje s膮 dobrze zaprojektowane. Korzystam cz臋sto z ubra艅 Kaskady. Uwa偶am, 偶e s膮 bardzo kobiecie i podkre艣laj膮 nasze wdzi臋ki. Dodatkowo cz臋sto zmieniaj膮ce si臋 kolekcje pozwalaj膮 mi szybko wybra膰 co艣 nowego. Lubi臋 r贸wnie偶 zamawia膰 przez Internet, gdy偶 cz臋sto nie mam za wiele czasu 偶eby biega膰 po mie艣cie. Tu oczywi艣cie sprawdza si臋 serwis Zalando. Mam 100 dni na zwrot i bezp艂atn膮 dostaw臋 :) A wyb贸r ubra艅 r贸wnie偶 bardzo du偶y!

Awatar u偶ytkownika
julka81
Pocz膮tkuj膮ca Stylistka

Nieprzeczytany postautor: julka81 » 5 lis 2014, o 15:54

dokladnie trzeba ubierac sie z klasa:)

Awatar u偶ytkownika
kalamas
Pocz膮tkuj膮ca Stylistka

Nieprzeczytany postautor: kalamas » 15 pa藕 2015, o 22:23

W tym miejscu najwa偶niejsze jest, aby mie膰 klasyczny dopasowany do indywidualnej urody kobiety str贸j. Musi wygl膮da膰 艂adnie, by w ten spos贸b dobrze si臋 prezentowa膰 a r贸wnocze艣nie dobrze, by by艂a skromna. W tym zakresie moda damska nie stawia du偶ych wymaga艅, warto zastosowa膰 si臋 do szablon贸w.

Awatar u偶ytkownika
stylowa
Pocz膮tkuj膮ca Stylistka

Nieprzeczytany postautor: stylowa » 16 pa藕 2015, o 10:49

To si臋 nazywa "dress code" czyli dobranie konkretnego ubioru lub stylizacji, do konkretnej okazji w tym przypadku pracy. Warto jest zapozna膰 si臋 z zasadami "dress code" bardzo pomagaj膮 nie tylko w 偶yciu zawodowym ale i prywatnym.

Awatar u偶ytkownika
Karolcia100
Konto zablokowane

Nieprzeczytany postautor: Karolcia100 » 12 lis 2015, o 09:53

Oczywi艣cie, 偶e przywi膮zuj臋 uwag臋. Nie mam swojej firmy co prawda wi臋c nie jestem szefow膮, ale pracuj臋 w biurze i ka偶dego dnia staram si臋 wygl膮da膰 bardzo dobrze. Nosz臋 ubrania raczej w stonowanych kolorach bez rysunk贸w i nadruk贸w, ale zawsze mam na sobie jak膮艣 ciekaw膮 bi偶uteri臋, kt贸ra fajnie dope艂nia i podkre艣la ca艂o艣膰. Ponadto zawsze uk艂adam w艂osy, robi臋 makija偶, ale nie mocny, raczej naturalny, lecz widoczny.

Awatar u偶ytkownika
kwiatek
Pocz膮tkuj膮ca Stylistka

Nieprzeczytany postautor: kwiatek » 21 lis 2015, o 20:44

Id膮c za przyk艂adem "jak Ci臋 widz膮 tak ci臋 pisz膮"... to samo wygl膮da w pracy to jak postrzegaj膮 nas klienci, czy wsp贸艂pracownicy odbija si臋 na naszej efektywno艣ci pracy. Im lepiej wygl膮damy tym lepiej i pewniej si臋 czujemy. Nie wyobra偶am sobie wi臋c, 偶eby ubra膰 jakiej艣 chi艅skiej podr贸bki sukienki, czy marynarki do pracy, bo wiedz膮c o tym to odbiera mi pewno艣ci. Wol臋 kupi膰 markowy ciuch w outlecie czy na wyprzeda偶y. To tak samo jak z umyciem w艂os贸w rano, a u偶yciem takiego suchego szamponu jak ostatnio reklamuj膮, a to po prostu oszustwo a nie mycie w艂os贸w..

Awatar u偶ytkownika
Simon89
Pocz膮tkuj膮ca Stylistka

Nieprzeczytany postautor: Simon89 » 18 sty 2016, o 13:13

Karolcia :) Masz 艣wietne podej艣cie do ubierania si臋 do pracy. Fajnie, 偶e potrafisz ubra膰 si臋 poprawnie i subtelnie podkre艣li膰 swoj膮 indywidualno艣膰:) Jak ci臋 widz膮,tak ci臋 pisz膮, a taka subtelna bi偶uteria plus delikatny, ale nie narzucaj膮cy si臋 zapach perfum, hmm kto wie, mo偶e zwr贸ci uwag臋 szefa na ciebie i twoj膮 prac臋 i spowoduje zmian臋 stanowiska:) :D

Wr贸膰 do 鈥濵oda鈥