Dzisiaj jest 18 pa藕 2018, o 10:04

Str贸j do pracy

Jak optycznie wyszczupli膰 sylwetk臋, w艂a艣ciwy dob贸r kolor贸w.
Awatar u偶ytkownika
Oliwiaaxx
Fashionistka

Re: Str贸j do pracy

Nieprzeczytany postautor: Oliwiaaxx » 18 sie 2015, o 14:25

Mo偶e co艣 z tego
Za艂膮czniki
6.jpg
6.jpg (6.9 KiB) Przejrzano 2971 razy
5.jpg
4.jpg
3 - Kopia.jpg
3 - Kopia.jpg (7.9 KiB) Przejrzano 2971 razy
1.jpg
2.jpg

Awatar u偶ytkownika
karina.walorek
Pocz膮tkuj膮ca Stylistka

Nieprzeczytany postautor: karina.walorek » 21 kwie 2016, o 21:50

U mnie w pracy jest 艣cis艂y dress code (zakaz but贸w z odkrytymi palcami/pi臋t膮), jeans贸w, dekolt贸w, rajstop innych ni偶 cieliste (ale zawsze trzeba je miec). Ale ten dokument dostaje si臋 do przeczytania przy podpisywaniu umowy.

Awatar u偶ytkownika
maximka066
Pocz膮tkuj膮ca Stylistka

Nieprzeczytany postautor: maximka066 » 11 maja 2016, o 11:46

Oczywi艣cie w pracy musimy postawi膰 na elegancj臋 wi臋c dobrze uszyta koszula powinna zrobi膰 robot臋. Do tego jakie艣 gustowne spodnie np. od Spilliaert.com - jest to krawiec, kt贸ry szyje ciuchy na miar臋 z najwy偶szej jako艣ci materia艂贸w.
Zajrzyj tam :)

Awatar u偶ytkownika
Sklep_Lagres
Pocz膮tkuj膮ca Stylistka
Kontaktowanie:

Nieprzeczytany postautor: Sklep_Lagres » 16 lis 2016, o 23:23

Obrazek'

A mo偶e tak ? :)
Stylowa odzie偶 na http://www.lagres.pl

Awatar u偶ytkownika
julia.melke
Pocz膮tkuj膮ca Stylistka
Kontaktowanie:

Nieprzeczytany postautor: julia.melke » 24 lis 2016, o 08:52

ja pracuj臋 w korporacji i powiem tak - zawsze stawiam na eleganck膮 g贸r臋. Koszula, marynarka, elegancka bluzka. Do tego dyskretna bi偶uteria - mniej znaczy wi臋cej. Je艣li chodzi o spodnie, sp贸dnic臋 daje sobie wi臋cej swobody. Zdarzy mi si臋 i艣膰 w jeansach je艣li wiem, 偶e w ten dzie艅 nie b臋d臋 mia艂a 偶adnego biznesowego spotkania. Buty - zawsze z zakrytymi palcami.
Odkrywam mod臋 na nowo http://luminelle.pl/

Awatar u偶ytkownika
hektorka
Pocz膮tkuj膮ca Stylistka

Nieprzeczytany postautor: hektorka » 28 kwie 2017, o 14:25

Ja mam do艣膰 ograniczony wyb贸r ubra艅 do pracy ;) Jestem dentystk膮 i zawsze nosz臋 odzie偶 medyczn膮. Nie narzekam, bo bardzo go lubi臋. Mam kilka wzor贸w i kolor贸w spodni i 偶akiet贸w, a latem zak艂adam sukienki. Najcz臋艣ciej wybieram wszystko st膮d: http://www.apolonia.com.pl/odziez-medyczna/ Uwa偶am, 偶e wygl膮d w pracy ma bardzo du偶e znaczenie. Oddaje nasz profesjonalizm i ka偶dy przy pierwszym kontakcie zwraca na to uwag臋.

Awatar u偶ytkownika
AnetkaW89
Wtajemniczona

Nieprzeczytany postautor: AnetkaW89 » 17 maja 2017, o 12:50

Je偶eli chodzi o torebk臋 to polecam Ci sklep https://www.melon.pl/torebki-damskie/klasyczne/ Jaka powinna by膰 perfekcyjna torebka do pracy? Ja uwa偶am, 偶e taka torebka powinna by膰 przede wszystkim funkcjonalna i pakowna. Id膮c do pracy zabieramy ze sob膮 niekiedy du偶o rzeczy, kt贸re przydadz膮 nam si臋 w ci膮gu ca艂ego dnia. Dobrze wi臋c je艣li torebka b臋dzie posiada艂a du偶o przegr贸dek i kieszonek, kt贸re pomog膮 nam wszystko odpowiednio posegregowa膰. Dzi臋ki temu nie b臋dziesz musia艂a sta膰 na 艣rodku biurowego korytarza i szuka膰 w zakamarkach torebki szminki czy kluczy do samochodu. Najlepszym wyborem b臋d膮 wi臋c kuferki albo shopperki. Opr贸cz tego wa偶na jest te偶 kolorystyka, kt贸ra w pracy nie powinna by膰 zbyt ekstrawagancka. Je艣li znudzi艂y Ci si臋 czarne torebki to z powodzeniem mo偶esz wybra膰 modn膮 w tym sezonie torebk臋 w kolorze be偶owym lub br膮zowym. Kolor ten r贸wnie偶 pasuje niemal do wszystkiego. Zdecydowanie mo偶esz r贸wnie偶 postawi膰 na neutraln膮 torebk臋 w kolorze nude, kt贸ra 艣wietnie skomponuje si臋 z cz贸艂enkami w podobnym odcieniu.

Awatar u偶ytkownika
Alfasan
Wtajemniczona

Nieprzeczytany postautor: Alfasan » 2 maja 2018, o 14:43

Chyba najwi臋ksz膮 role odgrywa stanowisko jakie zajmujesz w danej firmie, ubi贸r zawsze powinien by膰 do tego odpowiedni, a ciekawych inspiracji mo偶na szuka膰 zar贸wno w sklepach ja i na forach internetowych.

Awatar u偶ytkownika
mejka
Pocz膮tkuj膮ca Stylistka

Nieprzeczytany postautor: mejka » 22 maja 2018, o 13:49

Do pracy zawsze trzeba si臋 elegancko ubiera膰, jakakolwiek by ona nie by艂a (wyj膮tkiem s膮 zawody gdzie nosi si臋 uniformy). Ja na przyk艂ad najcz臋艣ciej nosz臋 sp贸dnice, do tego dopasowan膮 bluzk臋 najcz臋艣ciej co艣 z mody w艂oskiej https://dolcevita-boutique.pl/wloskie-bluzki-damskie/ , buty oczywi艣cie na wy偶szym obcasie - nie przesadnie wysokim, ale takim by podkre艣la艂 figur臋. W艂osy mam na og贸艂 spi臋te i zak艂adam kilka dodatk贸w typu zegarek czy pasek, ale to te偶 bez przesady - max. jeden, dwa elementy

Awatar u偶ytkownika
Sport-Trend
Pocz膮tkuj膮ca Stylistka

Nieprzeczytany postautor: Sport-Trend » 29 maja 2018, o 08:56

To prawda, w pracy niezale偶nie od jej charakteru, zawsze trzeba si臋 dobrze, 艂adnie i s艂owem klucz jest "odpowiednio" prezentowa膰, poniewa偶 schludny str贸j to nasza wizyt贸wka.

Wr贸膰 do 鈥濵oda鈥