Dzisiaj jest 18 wrz 2018, o 17:37

Moja sp贸dniczka :)

Poka偶 innym zawarto艣膰 swojej szafy!
Awatar u偶ytkownika
lucy_25
Wtajemniczona

Re: Moja sp贸dniczka :)

Nieprzeczytany postautor: lucy_25 » 26 cze 2012, o 13:17

Roxy pisze:By艂am ostatnio w H&M kupi膰 sobie tak膮 na wesele i klaps, bo nie maj膮 tam niczego nawet w tym stylu :(
Zostaje chyba tylko allegro. Widzia艂 kto艣 podobne?

Ja ostatnio kupi艂am tak膮 na allegro ale uwa偶aj potem z rozmiarami.Bo oni tam maj膮 to pomieszane,ja ju偶 nie raz si臋 nadzia艂am na to ;/ potem by艂o skracanie i przeszywanie ;/

Awatar u偶ytkownika
baja09
Wtajemniczona

Nieprzeczytany postautor: baja09 » 26 cze 2012, o 15:12

A co powiecie na temat rozkloszowanych sp贸dnic? Doradzicie mi co nosi膰 by jako艣 to poskleja膰 do siebie bo mi ci臋偶ko to idzie :/
Obrazek

Awatar u偶ytkownika
s艂oneczko
Wtajemniczona

Nieprzeczytany postautor: s艂oneczko » 26 cze 2012, o 22:54

Ja bym ubra艂a do tego jaki艣 top albo gorset. Ostatnio widzia艂am tak膮 Pani膮 co sz艂a tak ubrana i strasznie mi si臋 to spodoba艂o. Mia艂a podobn膮 sp贸dniczke tyle 偶e troch臋 kr贸tsz膮 ni偶 ty i niebiesk膮,do tego zawi膮zan膮 na tym kokard臋 i czarny gorset. Fajnie to wygl膮da艂o do tego ten niebieski by艂 strasznie ciemny i intensywny.

Awatar u偶ytkownika
rezolutna
Wtajemniczona

Nieprzeczytany postautor: rezolutna » 27 cze 2012, o 14:07

Hmm czy ja wiem czy gorset?Ci臋偶ko znale藕膰 taki ozdobny ale niekt贸re s膮 fajne. Ja bym ubra艂a do tego bia艂膮 bluzk臋 albo fioletow膮 z 艂贸dkowym dekoltem :) do tego szare szpilki i szar膮 torebke 偶eby nie by艂o a偶 tak stonowanie :) ale to czy ci si臋 spodoba m贸j pomys艂 to ju偶 zale偶y od Ciebie ale ja bym to tak dzisiaj widzia艂a :) i chyba te偶 sobi臋 zakupi臋 tak膮 :P

Awatar u偶ytkownika
jaguar888
Wtajemniczona

Nieprzeczytany postautor: jaguar888 » 28 cze 2012, o 15:04

Ja do tej sp贸dniczki nosz臋 wszystko tym bardziej 偶e jest ona czarna wi臋c ka偶dy kolor do niej pasuje byleby Ci si臋 podoba艂 i odpowiada艂 twoim dodatkom itp. 艁贸dkowe bluzki te偶 s膮 fajne ale do tego polecam top tak jak do tych primabalerin :) 艣wietnie si臋 to prezentuje zw艂aszcza jak na upa艂 :)

Awatar u偶ytkownika
s艂oneczko
Wtajemniczona

Nieprzeczytany postautor: s艂oneczko » 29 cze 2012, o 12:30

Moda nie zna granic,potencja艂 warzyw i owoc贸w jest niesko艅czony. S艂ynne warzywne portrety Arcimboldiego zachwycaj膮 od XVI wieku. Projektantka Sung Yeon Ju z warzyw i owoc贸w szyje sukienki. Dziwne? Przekonajcie si臋 sami! Tu jest sukienka uszyta z pomidor贸w ale mi si臋 podoba,gdyby nie to 偶e te pomidory rozbi艂yby sie jakbym usiad艂a to bym j膮 kupi艂a :lol:
Obrazek

Awatar u偶ytkownika
Roxy
Administrator

Nieprzeczytany postautor: Roxy » 2 lip 2012, o 22:53

lucy_25 pisze:
Roxy pisze:By艂am ostatnio w H&M kupi膰 sobie tak膮 na wesele i klaps, bo nie maj膮 tam niczego nawet w tym stylu :(
Zostaje chyba tylko allegro. Widzia艂 kto艣 podobne?

Ja ostatnio kupi艂am tak膮 na allegro ale uwa偶aj potem z rozmiarami.Bo oni tam maj膮 to pomieszane,ja ju偶 nie raz si臋 nadzia艂am na to ;/ potem by艂o skracanie i przeszywanie ;/

Raczej nigdy nie kieruj臋 si臋 rozmiarem tylko wymiarami. Czasem Ska jest r贸wna Lce innej marki ;)

Awatar u偶ytkownika
Stylehunter
Pocz膮tkuj膮ca Stylistka

Nieprzeczytany postautor: Stylehunter » 10 lip 2012, o 20:03

Rozkloszowane sp贸dnice? Hmm, ja bym kombinowa艂a z bardzo obcis艂膮 bokserk膮 i sweterkiem na ni膮. Albo koszule do niej ubra艂a :D

Awatar u偶ytkownika
marrika
Wtajemniczona

Nieprzeczytany postautor: marrika » 8 sie 2012, o 21:13

lajla_pw pisze:Co s膮dzicie na temat koronki? Ja j膮 uwielbiam i mam w swojej szafie
koronkow膮 sukienke i sp贸dniczke. Je艣li mo偶ecie to wyra藕cie swoj膮 opini臋 :)
Obrazek

By艂am dzisiaj poszale膰 na wyprzeda偶ach i widzia艂am takie cudo w NY. Jednak po mega promocji cena by艂a 34 i w dodatku same xs, kt贸re wygl膮da艂y jak na bobaska. Szkoda :(
Kocham marzy膰, marz臋 by by膰 sob膮

Awatar u偶ytkownika
Sylwia-st15
Pocz膮tkuj膮ca Stylistka

Nieprzeczytany postautor: Sylwia-st15 » 5 sty 2013, o 11:58

a co powiecie na tak膮 sp贸dniczk臋 ? znalaz艂am j膮 w croppie i kosztuje 39.90 ;)
Za艂膮czniki
spodnica_U5526-99X-01.JPG

Wr贸膰 do 鈥濵oja szafa鈥