Dzisiaj jest 23 maja 2019, o 15:14

Szko艂a ta艅ca

Wszystko czego szukamy, nasze Wist Listy
Awatar u偶ytkownika
oniebiosa
Pocz膮tkuj膮ca Stylistka

Szko艂a ta艅ca

Nieprzeczytany postautor: oniebiosa » 23 lut 2019, o 13:12

Hej, chcialam sie podpytac o pewna sprawe. Moze ktoras z Was chodzi do szkoly tanca? Sama zastanawiam sie nad lekcjami tanga, najlepiej w okolicach Krakowa. Z gory dzieki jak wiecie cos wiecej:)

Awatar u偶ytkownika
modystka
Pocz膮tkuj膮ca Stylistka

Re: Szko艂a ta艅ca

Nieprzeczytany postautor: modystka » 26 lut 2019, o 11:05

Pewnie, ze tak - od dluzszego czasu :) Moim zdaniem taniec to jedna z najzdrowszych form aktywnosci fizycznej .. bez znaczenia na wybrany rodzaj. Wlasciwie to jest dla mnie lepsze rozwiazanie niz chodzenie na fitness poniewaz tutaj pracuje intensywnie cale moje cialo .. po kilku tygodniach mozna sobie wyrobic naprawde dobra kondycje (mozesz mi wierzyc na slowo) :) Jesli masz jakies zbedne kilogramy to nawet sie nie spostrzezesz jak znikna. Dodatkowo dochodzi tutaj aspekt kontaktu fizycznego z drugim czlowiekiem, mozna dzieki temu nabrac duzo pewnosci siebie wzgledem plci przeciwnej. Ja mam kolezanke ktora nawet poznala swojego przyszlego meza na takich zajeciach :) Jaki taniec konkretnie wybrac zalezy od Twojego temperamentu .. osobiscie najbardziej przypadlo mi do gustu tango, moze sie przy nim naprawde odprezyc. W kwestii gdzie sie udac na lekcje to mozliwosci jest wiele .. na tango krak贸w sporo osob wybiera http://bravotango.pl dzialajace juz od dobrych kilku lat. Widocznie duze doswiadczenie jest bardzo cenione :)

Wr贸膰 do 鈥濸oszukuj臋鈥