Dzisiaj jest 13 lis 2018, o 01:53

Koszule

Bie偶膮ce i przysz艂e trendy
Awatar u偶ytkownika
lucy_25
Wtajemniczona

Re: Koszule

Nieprzeczytany postautor: lucy_25 » 17 cze 2012, o 22:28

Nie mam poj臋cia co wy widzicie w tych koszulach. Jak dla mnie to prze偶ytek :P i dla starszych ludzi b膮d藕 niestety pracuj膮cych w biurze. Ja bardziej stawiam na t-shirty,topy,sukienki. 呕eby by艂o dziewcz臋co i subtelnie :D chocia偶 widzia艂am ostatnio fajne stylowe zestawienie sp贸dniczki w drobne kwiatki,bia艂ego topu i niebieskiej koszuli prawdopodobnie flaneli ale nie jestem pewna. Spodoba艂o mi si臋 ale ja chyba si臋 nie odwa偶e :P Wole jako艣 sw贸j w艂asny oklepany styl ;/

Awatar u偶ytkownika
lajla_pw
Wtajemniczona

Nieprzeczytany postautor: lajla_pw » 17 cze 2012, o 22:35

Jak dla mnie to te najprostsze mi si臋 podobaj膮. Ne lubie za du偶o dodatk贸w ani jaki艣 wymy艣latych wzor贸w. Chocia偶 te koszule w groszki s膮 te偶 takie subtelne. Moim zdaniem koszula te偶 pasuje pod top czy do sp贸dniczki. Wystarczy dobrze dobra膰 kolorystyke i wz贸r a nagle wszystko idealnie do siebie pasuje. Ostatnio za艂o偶y艂am kr贸tkie spodenki z H&M w br膮zie,bia艂y top i na to czarna koszula z Cubusa :P Do tego szpilki be偶owe i torebka te偶 w tym odcieniu. Jak dla mnie super,niestety nie mam apratu by wam wys艂a膰 ale mam nadziej臋 偶e sobie wyobrazicie. I ocenicie.

Awatar u偶ytkownika
Roxy
Administrator

Nieprzeczytany postautor: Roxy » 25 cze 2012, o 19:25

Najwa偶niejsze jest to, 偶e niezale偶nie jaka koszula, ale musi by膰 wygodna. Tyle razy ju偶 mia艂a przepi臋kne koszule, kt贸re niestety, ale by艂y tak niewygodne, obciska艂y, mia艂y w膮skie r臋kawki, 偶e co艣 okropnego :?
Nie ma sensu si臋 m臋czy膰, trzeba przymierzy膰

Awatar u偶ytkownika
rezolutna
Wtajemniczona

Nieprzeczytany postautor: rezolutna » 27 cze 2012, o 13:04

Tak to prawda, a do tego jak kto艣 jest gruby(nie twierdze 偶e jeste艣 heh) to takie osoby na chama chc膮 wej艣膰 w mniejsze rozmiary i potem im si臋 to wylewa.Koszula powinna by膰 obcis艂a i uwydatnia膰 twoje kszta艂ty ale nie a偶 tak bardzo by Ci臋 dusi艂a. Moja kumpela ma z tym problem bo ma 160cm wzrostu i wa偶y 42kg i nic nie umie dobra膰 bo wszystko na niej wisi i jest d艂ugie.

Awatar u偶ytkownika
modna93
Pocz膮tkuj膮ca Stylistka

Nieprzeczytany postautor: modna93 » 6 maja 2013, o 18:02

Pi臋kne. :) Lubi臋 koszule.

Awatar u偶ytkownika
Purpurowa
Wtajemniczona

Nieprzeczytany postautor: Purpurowa » 8 maja 2013, o 11:36

Tyle mam ju koszul, a rzadko w nich chodz臋, bo czuj臋 si臋 w nich taka pouwierana. Szkoda sie pozbyc, bo s膮 sliczne, ale po co mi w sumie one jak wol臋 lu藕niejsze i wygodniejsze bluzki...ehhh te kobiety :D

Awatar u偶ytkownika
susza
Wtajemniczona

Nieprzeczytany postautor: susza » 24 lip 2013, o 09:32

Teraz s膮 takie koszule, 偶e raczej nie mo偶na si臋 czu膰 w nich "pouwieranym" ;). S膮 wr臋cz bardzo wygodne, lu藕ne i przewiewne.

Awatar u偶ytkownika
Roxy
Administrator

Nieprzeczytany postautor: Roxy » 21 pa藕 2014, o 20:33

Teraz kupuje a SinSayu i Bershce takie jeansowe, d艂u偶sze ze z艂otymi lub pere艂kowymi guzikami. Strasznie polubi艂am!

Awatar u偶ytkownika
julka81
Pocz膮tkuj膮ca Stylistka

Nieprzeczytany postautor: julka81 » 5 lis 2014, o 13:28

Ja uwielbiam koszule :)
i mam ich pe艂no w szafie
wygodne sa :)

Awatar u偶ytkownika
Angeles
Pocz膮tkuj膮ca Stylistka

Nieprzeczytany postautor: Angeles » 17 lis 2014, o 13:51

Uwielbiam koszule w kratk臋 :)
Ostatnio kupi艂am sobie w Promodzie czarno-czerwon膮 i jestem ni膮 zachwycona. Bardzo mi si臋 podoba.
[link wygas艂]

Wr贸膰 do 鈥濼rendy鈥