Dzisiaj jest 23 wrz 2018, o 16:19

zakupy online

Bie偶膮ce i przysz艂e trendy
Awatar u偶ytkownika
MarcinWas1982
Pocz膮tkuj膮ca Stylistka

Re: zakupy online

Nieprzeczytany postautor: MarcinWas1982 » 24 kwie 2017, o 18:10

Moja dziewczyna wybiera sobie z gazetek. Tutaj mo偶na znale藕膰 aktualne promocje i wszystko w jednym miejscu. http://moje-zakupy.com/ Po co szuka膰 wsz臋dzie oddzielnie :D

Awatar u偶ytkownika
Youneedit
Pocz膮tkuj膮ca Stylistka

Nieprzeczytany postautor: Youneedit » 28 kwie 2017, o 10:31

Jak najbardziej, zakupy w sklepach online to znakomita opcja, bo raz 偶e mo偶emy na nich zaoszcz臋dzi膰, a dwa mamy szeroki wyb贸r i jest to wygoda- wszystko przychodzi na czas prosto do naszego domu.

Awatar u偶ytkownika
Mammaba
Pocz膮tkuj膮ca Stylistka

Nieprzeczytany postautor: Mammaba » 23 maja 2017, o 13:28

Ja uwielbiam robi膰 zakupy przez neta a w szczeg贸lno艣ci je艣li chodzi o bielizn臋 :D Na pierwszym miejscu zawsze jest u mnie bielizna damska online w sklepie kinga.com . Tania, dobra jako艣ciowo i bardzo wygodna bielizna.

Awatar u偶ytkownika
izzzka
Pocz膮tkuj膮ca Stylistka

Nieprzeczytany postautor: izzzka » 30 maja 2017, o 11:51

Uwielbiam kupowa膰 w sieci ;)

Awatar u偶ytkownika
Kokietka-butik
Pocz膮tkuj膮ca Stylistka

Nieprzeczytany postautor: Kokietka-butik » 1 cze 2017, o 07:58

Akurat tutaj mam podobne zdanie i r贸wnie偶 uwielbiam zakupy w sklepach internetowych, poniewa偶 ma to same plusy, mo偶emy zaoszcz臋dzi膰 i te偶 jest to wygoda bo ka偶d膮 rzecz kupimy bez wychodzenia z domu.

Awatar u偶ytkownika
uzyna
Pocz膮tkuj膮ca Stylistka

Nieprzeczytany postautor: uzyna » 27 cze 2017, o 19:19

Jest tak jak m贸wicie, zakupy online s膮 przysz艂o艣ci膮, s膮 komfortowe. Ja kupi艂am sobie online pierwszy raz buty dzisiaj w tym sklepie https://multu.pl/kobiety-home uwielbiam takie zakupy bo mo偶na zwyczajnie co艣 taniej kupi膰.

Awatar u偶ytkownika
Valdal
Wtajemniczona

Nieprzeczytany postautor: Valdal » 19 lip 2017, o 10:51

Ja te偶 zdecydowanie preferuj臋 sklepy internetowe. Nie do艣膰, 偶e oszcz臋dza si臋 w ten spos贸b czas, bo nie musisz stercze膰 w d艂ugich kolejkach, to jeszcze oszcz臋dza pieni膮dze. Id臋 pod pr膮d stereotypowi, bo uwa偶am, 偶e promocje w sieci s膮, po pierwsze cz臋stsze ni偶 promocje w sklepach stacjonarnych, po drugie okazalsze. Do tego mo偶na jeszcze skorzysta膰 z kod贸w rabatowych, ja ostatnio zamawia艂am online ubrania od Zary i takie kody - https://blip.pl/zara/ bardzo mi si臋 przyda艂y. Warto, moje kole偶anki, 艣ledzi膰 regularnie blipa, bo co jaki艣 czas pojawiaj膮 si臋 informacje o kodach rabatowych dotycz膮cych r贸偶nych bran偶 i firm.

Awatar u偶ytkownika
Sport-Trend
Pocz膮tkuj膮ca Stylistka

Nieprzeczytany postautor: Sport-Trend » 2 sie 2017, o 09:31

W kwestii zakup贸w w sklepach internetowych mam podobne zdanie, r贸wnie偶 uwa偶am 偶e jest to bardzo wygodna i przede wszystkim ta艅sza forma, plus mamy szeroki wyb贸r obuwia lub odzie偶y :)

Awatar u偶ytkownika
agadys
Pocz膮tkuj膮ca Stylistka

Nieprzeczytany postautor: agadys » 21 sie 2017, o 12:25

jasne 偶e taniej wychodzi, ostatnio zaoszcz臋dzi艂am jak kupowa艂am w hurcie odzie偶 mia艂am dobr膮 jak膮艣 w spoko cenie, poza tym wi臋kszy wyb贸r i nie tylko to co w sieci贸wkach jest, ale r贸偶ne modele

Awatar u偶ytkownika
Sport-Trend
Pocz膮tkuj膮ca Stylistka

Nieprzeczytany postautor: Sport-Trend » 29 maja 2018, o 08:39

Je偶eli w膮tek jest w dalszym ci膮gu aktualny to polecam zerkn膮膰 tak偶e do nas na Sport-Trend gdzie znajdziecie teraz szereg ciekawych promocji i rabat贸w na wybrane kolekcje, zapraszamy :)

Wr贸膰 do 鈥濼rendy鈥