Dzisiaj jest 23 lip 2019, o 09:16

Depilacja laserowa

Jak dba膰 o cer臋, makija偶e, fryzury.
Awatar u偶ytkownika
zuzia.gola
Pocz膮tkuj膮ca Stylistka

Re: Depilacja laserowa

Nieprzeczytany postautor: zuzia.gola » 16 wrz 2014, o 17:40

Ja tez sobie bardzo chwal臋 t膮 metod臋. Kole偶anka mnie kiedy艣 nam贸wi艂a i ju偶 tak zosta艂o

Awatar u偶ytkownika
Stylka
Pocz膮tkuj膮ca Stylistka

Nieprzeczytany postautor: Stylka » 20 pa藕 2014, o 12:28

hej. ja bym bardzo chciala skorzysta膰, bo mam swoje ciemne w艂oski i karnacj臋 jasn膮 - wiec nawet jak sie depiluje maszynk膮, to je wida膰. po depilatorze zn贸w sie zaczynam wrastanie... :( ale w mojej rodzinie jest tendencja do p臋kaj膮cych naczynek i 偶ylak贸w, a to "podobno" przeszkadza ....myslicie, 偶e moze to byc powazna przeszkoda?

Awatar u偶ytkownika
Roxy
Administrator

Nieprzeczytany postautor: Roxy » 6 gru 2014, o 12:25

Pytanie, czy Tobie p臋kaja naczynka czy nie?

Awatar u偶ytkownika
annabunop
Pocz膮tkuj膮ca Stylistka

Nieprzeczytany postautor: annabunop » 16 gru 2014, o 14:20

Hmm... Ci臋偶ka sprawa... Ale wrastaj膮ce si臋 w艂osy to nic dobrego.
Mo偶e jednak zdecydowa艂aby艣 si臋 na zabieg u profesjonalist贸w? Je艣li chodzi o depilacj臋 laserow膮, to wszyscy chwal膮 sobie salon urody ]Beauty Medica. Na ich stronie mo偶na znale藕膰 nawet filmiki z zabieg贸w.

Bastobej

Nieprzeczytany postautor: Bastobej » 4 sty 2015, o 01:28

Ja te偶 chwal臋 depilacje laserow膮. Nikt do tej pory nie wymy艣li艂 nic skuteczniejszego, cho膰 niestety nie s膮 to zabiegi bardzo tanie. W zasadzie jak policzy膰 ile innych zabieg贸w trzeba kupi膰, 偶eby wyj艣膰 na podobny efekt, to mo偶e nie laser nie jest taki drogi. Poza tym ta technologia bardzo si臋 rozwija.

Awatar u偶ytkownika
katarzyna885
Pocz膮tkuj膮ca Stylistka

Nieprzeczytany postautor: katarzyna885 » 16 lut 2015, o 12:14

Osobom ze 艣l膮ska polecam DuoEstetica. Fachowa obs艂uga, mo偶ecie by膰 pewne, 偶e depilacja zostanie wykonana poprawnie, a nie jest zrobiona przez jak膮艣 przypadkow膮 osob臋.

Awatar u偶ytkownika
meliska83
Pocz膮tkuj膮ca Stylistka

Nieprzeczytany postautor: meliska83 » 8 cze 2015, o 11:07

Ja s艂ysza艂am, 偶e nie mo偶na si臋 odpala膰 podczas zabieg贸w z laserem... wiec wydaje mi si臋 偶e jedyny rozs膮dny czas na depilacj臋 to zima;(

Awatar u偶ytkownika
kwiatuszek90
Pocz膮tkuj膮ca Stylistka
Kontaktowanie:

Nieprzeczytany postautor: kwiatuszek90 » 9 cze 2015, o 11:18

Depilacja laserowa ma to do siebie 偶e jest d艂ugotrwa艂a, chod藕 kosztowna. Ja ju偶 z niej korzystam d艂u偶szy czas, i wychodz膮 mi tak 3-4 zabiegi rocznie. Dla mnie jest to genialne udogodnienie, a sam zabieg o wiele mniej bolesny :)

Awatar u偶ytkownika
gracjanaa
Pocz膮tkuj膮ca Stylistka

Nieprzeczytany postautor: gracjanaa » 5 lis 2015, o 10:01

A robi艂a kt贸ra艣 tak膮 depilacj臋 laserow膮 jak tutaj [link reklamowy usuni臋ty]? efekt tak mniej wi臋cej ile si臋 utrzymuje?

Awatar u偶ytkownika
malin.kowa
Pocz膮tkuj膮ca Stylistka

Nieprzeczytany postautor: malin.kowa » 5 lis 2015, o 18:18

Dziewczyny, r贸wno miesi膮c temu by艂am pierwszy raz na pachach i bikini. Czy boli to nie wiem, bo za rada kole偶anki na艂yka艂am si臋 2 tabletek przeciwb贸lowych. Mimo to bikini szczypa艂o.
M贸j laser to laser diodowy-medyczny, ale nie light sheer.
Powiem wam, 偶e jak po pierwszym razie to efekt jest dla mnie szokuj膮cy;) Wkr贸tce wrzuc臋 fotki tutaj, lub na bloga.

Ale dopiero zauwa偶y艂am co艣 po 4 tygodniach, wcze艣niej codziennie sprawdza艂am z przys艂owiow膮 lup膮 i nic. Jak w艂osy by艂y tak by艂y

Zaryzykowa艂am, bo oferta a'la gruponowa. Ale op艂aci艂o si臋 i tym bardziej dziwi mnie dobry efekt:)

Wr贸膰 do 鈥濽roda鈥