Dzisiaj jest 21 pa藕 2018, o 21:30

Depilacja laserowa

Jak dba膰 o cer臋, makija偶e, fryzury.
Awatar u偶ytkownika
Annusska
Pocz膮tkuj膮ca Stylistka

Re: Depilacja laserowa

Nieprzeczytany postautor: Annusska » 2 cze 2016, o 10:49

Uwa偶am, 偶e warto zainwestowa膰 w depilacj臋 laserow膮. Jest to dosy膰 kosztowny zabieg, jednak w艂oski faktycznie coraz rzadziej odrastaj膮. Ju偶 8 tygodni mam g艂adkie nogi, chocia偶 jestem przygotowana, 偶e jeszcze kilka takich zabieg贸w b臋d臋 musia艂a wykona膰.

Awatar u偶ytkownika
agataia91
Pocz膮tkuj膮ca Stylistka
Kontaktowanie:

Nieprzeczytany postautor: agataia91 » 27 mar 2017, o 18:10

Ja do depilacji u偶ywam krem贸w z veet . Na razie mi to wystarcza , aczkolwiek czasami zastanawiam si臋 nad depilacj膮 laserow膮 . Uwa偶am , 偶e to dobry pomys艂 , aby mie膰 z g艂owy depilowanie si臋 ci膮gle .

Awatar u偶ytkownika
Hermiona
Pocz膮tkuj膮ca Stylistka

Nieprzeczytany postautor: Hermiona » 20 kwie 2017, o 12:28

Kocham takie zabiegi, kt贸re poprawiaj膮 wygl膮d cery, jak i ca艂ego cia艂a. Depilacja laserowa mo偶e okaza膰 si臋 znacznie skuteczniejsza od wszelkich domowych sposob贸w, ale warto jednak uda膰 si臋 do sprawdzonego salonu. Chcia艂abym kiedy艣 wzi膮膰 udzia艂 w zabiegach, kt贸re przedstawione s膮 na http://www.zatokapiekna.pl/medycyna-estetyczna. Ciekawe jak wiele efektu mog艂yby one da膰. Mo偶e kto艣 mia艂 styczno艣膰 z hydroabrazj膮 lub jakimi艣 zabiegami chirurgicznymi? Poszukuj臋 ciekawych porad do艣wiadczonych dziewczyn ;)

Awatar u偶ytkownika
Adamila021
Pocz膮tkuj膮ca Stylistka

Nieprzeczytany postautor: Adamila021 » 18 lip 2017, o 13:31

Depilacja Katowice - Skinline to super opcja dla kazdej kobiety. Polecam zainwestowac w ten zabieg na pewno nie bedziecie zalowac. A wcale to tak drogo nie wychodzi bo jak sobie podliczycie koszta maszynek pianek itp to pewnie wyjdziecie na zero

Awatar u偶ytkownika
daliana
Wtajemniczona

Nieprzeczytany postautor: daliana » 19 lip 2018, o 08:00

Aktualnie jestem po kilku zabiegach depilacji laserowej. Wprawdzie efekt ostateczny b臋dzie widsa膰 po roku czy po dw贸ch latach jednak jestem dobrej my艣li i mam nadziej臋,偶e uda mi si臋 pozbyc w艂osk贸w ju偶 ca艂kowicie.

Zdecydowa艂am sie na to miejsce:
VectusGdynia Depilacja Laserowa
ul. Powstania Styczniowego 22/2a
81-519 Gdynia

Daj臋 przy tym ich stron臋: https://depilacjavectus.pl/

Wr贸膰 do 鈥濽roda鈥