Dzisiaj jest 18 wrz 2018, o 17:58

Domowe sposoby na pi臋kn膮 cer臋:)

Jak dba膰 o cer臋, makija偶e, fryzury.
Awatar u偶ytkownika
marrika
Wtajemniczona

Re: Domowe sposoby na pi臋kn膮 cer臋:)

Nieprzeczytany postautor: marrika » 15 gru 2012, o 19:57

Dzisiaj kupi艂am mega pak臋 dro偶d偶y do 艂ykania. Nie bardzo wierz臋 w 偶adne suplementy, ale si臋 oka偶e.
Mo偶e nie domowy spos贸b, bo kupny, ale zobaczymy, czy b臋dzie efekt :evil: .
Kocham marzy膰, marz臋 by by膰 sob膮

Awatar u偶ytkownika
Roxy
Administrator

Nieprzeczytany postautor: Roxy » 8 kwie 2013, o 10:11

Od 2 tygodni jem regularnie dro偶d偶e i jest poprawa. My艣l臋, 偶e warto spr贸bowa膰. Za pude艂ko dro偶d偶y p艂ac臋 co艣 8z艂 za 200 tabletek.

Paoline

Nieprzeczytany postautor: Paoline » 21 lis 2013, o 09:13

domenico_scarlatti pisze:Ja przemywa艂am twarz rumiankiem i pi艂am herbatk臋 z bratka i pomaga艂o :D

Mi te偶 to kiedy艣 pomaga艂o - d艂ugi czas, cho膰 po 6 miesiacach rumiankowania twarzy, to ju偶 nienawidzi艂am zapachu rumianku, ile偶 mo偶na:)? Na szcz臋艣cie na superstylerze znalaz艂am kilka konkretnych 艣rodk贸w na zwalczanie tr膮dziku i to mi bardzo pomog艂o, bo jednak miec buzi臋 jak pupa niemowlaka to jest to:) Mo偶e nie dos艂ownie, bo swoje lata ju偶 si臋 ma, ale pryszczy uda艂o si臋 pozby膰.

M贸j typ: Pasta Lassara 鈥 z tlenkiem cynku + dermokosmetyki przeciwtr膮dzikowe, - te偶 na blogu wy偶ej wymienili.

Awatar u偶ytkownika
Oliwiaaxx
Fashionistka

Nieprzeczytany postautor: Oliwiaaxx » 19 sie 2015, o 23:06

Te tabletki na prawd臋 polecam mi bardzo pomog艂y.
A co do picia dro偶dzy to lepiej poczyta膰 na internecie. Ja nie stosowa艂am, ale podobno bardzo pomaga nie tylko na sk贸r臋, ale i paznokcie i w艂osy.
Ale znlazlam tez takie tabletki ''dro偶dzowe''
Za艂膮czniki
5.jpg
5.jpg (20.41 KiB) Przejrzano 2657 razy
3 - Kopia.jpg
3 - Kopia.jpg (25.1 KiB) Przejrzano 2657 razy
4.jpg
2.jpg
1.jpg
1.jpg (9.63 KiB) Przejrzano 2657 razy

Awatar u偶ytkownika
zosiawikliniak
Pocz膮tkuj膮ca Stylistka

Nieprzeczytany postautor: zosiawikliniak » 18 wrz 2015, o 17:34

;/Ja stosowa艂am dro偶d偶e, ale bardziej mnie po nich wysypywa艂o... :/ na mnie dzia艂a艂a ma艣c cynkowa.

Awatar u偶ytkownika
gracjanaa
Pocz膮tkuj膮ca Stylistka

Nieprzeczytany postautor: gracjanaa » 8 pa藕 2015, o 12:02

A w og贸le korzystacie z takich naturalnych kosmetyk贸w jak te [xx usuni臋te]? chyba same domowe sposoby nie wystarcz膮 prawda?

Awatar u偶ytkownika
Roxy
Administrator

Nieprzeczytany postautor: Roxy » 8 pa藕 2015, o 12:24

gracjanaa pisze:A w og贸le korzystacie z takich naturalnych kosmetyk贸w jak te [xx usuni臋te]? chyba same domowe sposoby nie wystarcz膮 prawda?

Domowe sposoby zdecydowanie wystarcz膮, nie trzeba pakowa膰 w siebie tony chemii.
Przeczytaj regulamin, a dowiesz si臋, 偶e reklamowanie innych stron jest zabronione.

Awatar u偶ytkownika
Annusska
Pocz膮tkuj膮ca Stylistka

Nieprzeczytany postautor: Annusska » 2 cze 2016, o 10:50

U mnie bardzo dobrze sprawdza si臋 maseczka z siemienia lnianego. Gotuj臋 siemi臋 lniane, p贸藕niej czekam a偶 troszk臋 przestygnie i nak艂adam na twarz. Cera staj臋 si臋 艂adnie matowa, ale dodatkowo nabiera takiego 艂adnego, zdrowego blasku.

Awatar u偶ytkownika
Valdal
Wtajemniczona

Nieprzeczytany postautor: Valdal » 13 cze 2017, o 08:44

W moim przypadku przemywanie twarzy rumiankiem okaza艂o si臋 bardzo dobrym rozwi膮zaniem. By膰 mo偶e nie zdajecie sobie spraw臋, ale tonik z rumianku dzia艂a antybakteryjnie, goi stany zapalne sk贸ry twarzy, a tak偶e zapobiega powstawaniu nowych pryszczy. Przy okazji chcia艂am si臋 Was poradzi膰, co s膮dzicie o produktach od Lirene? Ja ostatnio znalaz艂am fajny krem do twarzy - https://lirene.pl/produkty/ochrona-przed-sloncem/hydrolipidowy-ochronny-krem-do-twarzy/. Cena te偶 w miar臋 przyst臋pna, ale chcia艂abym pozna膰 Wasze opinie. Korzysta艂y艣cie kiedy艣 z kosmetyk贸w Lirene? Jakie macie do艣wiadczenia?

Awatar u偶ytkownika
kitcheen
Pocz膮tkuj膮ca Stylistka

Nieprzeczytany postautor: kitcheen » 14 cze 2017, o 11:38

Rumianek jest 艣wietny na zmiany tr膮dzikowe. On nie tylko dzia艂a antybakteryjnie, ale r贸wnie偶 wybiela. Cz臋sto jest te偶 sk艂adnikiem szampon贸w do w艂os贸w blond w艂a艣nie ze wzgl臋du na swoje rozja艣niaj膮ce dzia艂anie.

Wr贸膰 do 鈥濽roda鈥