Dzisiaj jest 20 maja 2019, o 02:40

Gdzie na rehabilitacj臋 w Krakowie

Jak dba膰 o cer臋, makija偶e, fryzury.
Awatar u偶ytkownika
Keira
Pocz膮tkuj膮ca Stylistka

Gdzie na rehabilitacj臋 w Krakowie

Nieprzeczytany postautor: Keira » 22 kwie 2019, o 10:07

Cze艣膰. Mam spory problem z b贸lem kolana po kontuzji. Chcialabym to skonsultowa膰 z jakim艣 rehabilitantem. Doradzicie gdzie si臋 wybra膰 w Krakowie konkretnie?

Awatar u偶ytkownika
Bajadeerka
Pocz膮tkuj膮ca Stylistka

Re: Gdzie na rehabilitacj臋 w Krakowie

Nieprzeczytany postautor: Bajadeerka » 23 kwie 2019, o 13:13

Ale chcesz zapisa膰 si臋 prywatnie czy mo偶e na fundusz? Bo je艣li chcesz zapisa膰 sie na fundusz o wiele Ci nie pomog臋 bo nie wiem jak to jest z terminami. Ale podejrzewam, ze nie za weso艂o bo moja mama chcia艂a zapisa膰 si臋 do o艣rodka rehabilitacji dziennej i dowiedzia艂a si臋, 偶e b臋dzie musia艂a czeka膰 rok. Dobrze, ze mog艂a sobie pozwoli膰 na zabiegi prywatnie.

Chodzi艂a na zabiegi do centrum rehabilitacji rehaorthopedica. http://rehaorthopedica.pl/ Polecam bo maj膮 tam bardzo dobrych fizjoterapeut贸w, kt贸rzy powinni Ci na pewno pom贸c.

Awatar u偶ytkownika
iwonuka
Pocz膮tkuj膮ca Stylistka

Re: Gdzie na rehabilitacj臋 w Krakowie

Nieprzeczytany postautor: iwonuka » 14 maja 2019, o 21:35

A s艂ysza艂a艣 od klinice vesuna w krakowie? Od jakiego艣 czasu w swojej ofercie maj膮 konsultacje rehabilitacyjne, a tak偶e zabiegi. Moja znajoma mia艂a problem z kolanem i w艂a艣nie si臋 do nich zg艂osi艂a. Mia艂a u nich robione badanie USG i zaproponowali jej leczenie osoczem bogatop艂ytkowym. Z efekt贸w jest bardzo zadowolona, a co najwa偶niejsze kolano ju偶 nie boli.

Wr贸膰 do 鈥濽roda鈥