Dzisiaj jest 22 lip 2019, o 20:41

zabiegi na w艂osy

Jak dba膰 o cer臋, makija偶e, fryzury.
Awatar u偶ytkownika
ruznew
Wtajemniczona
Kontaktowanie:

zabiegi na w艂osy

Nieprzeczytany postautor: ruznew » 3 cze 2019, o 12:33

cze艣膰,
od dawna moim marzeniem by艂y d艂ugie i l艣ni膮ce w艂osy. W ko艅cu postanowi艂am w siebie zainwestowa膰 i wybra艂am si臋 do Akademii Perfect Hair. Akademia Perfect Hair oferuje wysokiej jako艣ci zabiegi piel臋gnacyjne, strzy偶enie oraz koloryzacj臋! mo偶na im zaufa膰 - na pewno wyjdziecie z salonu zadowoleni

Awatar u偶ytkownika
sonjak
Pocz膮tkuj膮ca Stylistka

Re: zabiegi na w艂osy

Nieprzeczytany postautor: sonjak » 14 cze 2019, o 21:46

Mi w艂osy bardzo wypada艂y, miejscami 艂ysia艂am dlatego zdecydowa艂am si臋 na zabieg haicare, kt贸ry przeprowadzi艂am w krakowskiej klinice vesuna. Na efekty trzeb czeka膰 bo jest to zwi膮zane z faz膮 wzrostu w艂osa, aczkolwiek warto. Swoj膮 drog膮 warto r贸wnie偶 wcze艣niej przyczyn臋 wypadania w艂os贸w by m贸c podj膮膰 odpowiednie kroki do jej regeneracji. W tym miejscu polecam wam ciekaw膮 lektur臋 na ten temat: https://vesuna.pl/blog/wypadanie-wlosow-mozna-z-nim-wygrac/. Mi bardzo du偶o wyja艣ni艂a, mam nadzieje, 偶e i wam pomo偶e.

Awatar u偶ytkownika
berta
Pocz膮tkuj膮ca Stylistka

Nieprzeczytany postautor: berta » 15 cze 2019, o 22:31

wlosy u kobiety to podstawa, musza byc ladne zadbane, ja o swoje dbam w salonie Figaro w Warszawie, odwiedzam ich regularnie, znaja sie na rzeczy i podazaja za nowinkami, robia naprawde fajne rzeczy z wlosami

Awatar u偶ytkownika
ewelina85
Pocz膮tkuj膮ca Stylistka

Nieprzeczytany postautor: ewelina85 » 15 lip 2019, o 16:44

Na problemy z rzadkimi czy s艂abymi w艂osami polecam mezoterapi臋. M贸j m膮偶 z niej korzysta u znajomej lekarki w gabinecie. Podobno dzia艂a te偶 cuda u kobiet, wi臋c mo偶e spr贸bujesz - https://dermestetic.pl/zabiegi/leczenie ... ost-wlosow To prosty i bezpieczny zabieg na w艂osy, do tego nie kosztuje jako艣 du偶o.

Wr贸膰 do 鈥濽roda鈥