Dzisiaj jest 12 lis 2019, o 00:21

Bielizna wyszczuplaj膮ca?

Awatar u偶ytkownika
MagdaQ
Pocz膮tkuj膮ca Stylistka

Re: Bielizna wyszczuplaj膮ca?

Nieprzeczytany postautor: MagdaQ » 19 pa藕 2019, o 11:30

Hej. Ja w艂a艣nie teraz rozgl膮dam si臋 za jakimi艣 fajnymi body. Jakie sklepy internetowe mog艂yby艣cie poleci膰? W dw贸ch mniej znanych ostatnio kupi艂am i musia艂am odda膰 i nie wiem czy nie zaryzykowa膰 jeszcze na przyk艂ad a tu? Gdzie艣 czyta艂am, 偶e ten wassyl ma spoko materia艂y.

Awatar u偶ytkownika
MilenaR
Pocz膮tkuj膮ca Stylistka

Re: Bielizna wyszczuplaj膮ca?

Nieprzeczytany postautor: MilenaR » 20 pa藕 2019, o 20:58

Od czasu do czasu zdarza mi si臋 wchodzi膰 na portale o modzie. To co si臋 teraz dzieje na rynku to jest sytuacja wprost idealna. W艂a艣ciwie ka偶da z nas mo偶e zaspokoi膰 swoje potrzeby odno艣nie tego co chce za艂o偶y膰 na siebie. Problem mo偶e si臋 jedynie pojawi膰 gdy mamy zb臋dne par臋 kilogram贸w i brak czasu na aktywno艣膰 fizyczn膮 kilka razy w tygodniu. Na szcz臋艣cie mo偶na znale藕膰 taki wynalazek jak body wyszczuplaj膮ce , a same efekty s膮 艣wietne. Osobi艣cie to bardziej jestem zwolenniczk膮 zwyk艂ego body poniewa偶 dbam o form臋 w miar臋 mo偶liwo艣ci. Szczerze to zawsze wracam do oferty Gatta - https://www.gatta.pl/pl/odziez/body/ Pr贸bowa艂am body od innych firm ale te najlepiej dopasowuj膮 si臋 do mojej sylwetki.

Wr贸膰 do 鈥濨ielizna鈥