Strona 1 z 1

Pomoc w stroju dla chłopaka

: 5 sie 2012, o 13:03
autor: Morto
Więc witam, was w moim pierwszym poście... na początku zwracam się do was z prośba o pomoc w wyborze garnitury dla mojego chłopaka.
Mój chłopak nie wie jak się ubrać, nie chce żeby szedł ubrany tak na sztywno, coś w stylu młodzieżowego garnituru ale musi pasować do mojej sukienki? Jak go ubrać? Myślałam o trampkach koszuli w kolorze mojej sukienki która zrobią na zamówienie.
Tylko czy to będzie wyglądało? Liczę na pomoc;)

Re: Pomoc w stroju dla chłopaka

: 5 sie 2012, o 17:40
autor: Sonicca
Dla przykładu mój narzeczony się kompletnie nie nadaje do garnituru;/
Aż się boje naszego ślubu 8-)
Jakby się w niego nie ubrał to się źle w tym czuje i wygląda bardzo sztywno.
Na oficjalne wyjścia zakłada tylko koszulę, bo w marynarce mu trochę dziwnie.
I nie chodzi tu bynajmniej o krój, bo szukaliśmy w wielu sklepach, po prostu nie jest to jego styl i widać to na kilometr;)

Re: Pomoc w stroju dla chłopaka

: 8 sie 2012, o 21:40
autor: marrika
Koszule do najtańszych nie należą, ale wiem, że ktoś z rodziny kiedyś zamawiał na 99% u nich. Wyszło za nią coś ponad 200zł, ale jakościowo była nieporównywalna z tym co mamy w sklepach.
Można się zainspirować np. naszymi projektantami i gwiazdami, których ubierają styliści, a podobne rzeczy często łatwo dokupić.
Jeansy mogą być, ale raczej ciemne i muszą być z porządnego materiału, żadne cienowane, ani nie szarpane.

Re: Pomoc w stroju dla chłopaka

: 18 lis 2015, o 10:27
autor: Wilia
Fajnym pomysłem do garnituru i trampek jest niebanalna mucha z nadrukiem - np. w zdjęcie Nowego Jorku albo boiska do koszykówki. Takim elementem, który przełamuje styl mogą być też oryginalne skarpetki.

Re: Pomoc w stroju dla chłopaka

: 5 cze 2019, o 09:33
autor: kasiakowa06
Mój mąż na weselu miał skarpetki w kolorze fuksji :D Pasowały mu idealnie do muchy. Początkowo propozycja wydawała nam się śmieszna ale z czasem stwierdziliśmy, że jest to właśnie fajny element taki trochę z jajem :D

--------
oryginalne skarpetki