Dzisiaj jest 27 lut 2020, o 11:10

Jak dbacie o sk贸r臋 twarzy?

Jak dba膰 o cer臋, makija偶e, fryzury.
Awatar u偶ytkownika
morralia
Pocz膮tkuj膮ca Stylistka

Jak dbacie o sk贸r臋 twarzy?

Nieprzeczytany postautor: morralia » 18 gru 2019, o 14:33

Dziewczyny, w jaki spos贸b dbacie o swoj膮 sk贸r臋 na twarzy? Idzie zima, a w贸wczas z moj膮 sk贸r膮 zawsze dziej膮 si臋 dziwne rzeczy.

Awatar u偶ytkownika
kitty
Pocz膮tkuj膮ca Stylistka

Re: Jak dbacie o sk贸r臋 twarzy?

Nieprzeczytany postautor: kitty » 19 gru 2019, o 14:58

Dziwne, czyli jakie? Dla mnie najwa偶niejsza jest odpowiednia tonizacja, demakija偶, odpowiednie nawil偶enie. Oczywi艣cie wszystkie te czynno艣ci powtarzam regularnie, p贸ki co odpuka膰 moja sk贸ra jest w dobrej kondycji.

Awatar u偶ytkownika
morralia
Pocz膮tkuj膮ca Stylistka

Nieprzeczytany postautor: morralia » 20 gru 2019, o 21:55

Strasznie si臋 przesusza, a kremy stosuje.

Awatar u偶ytkownika
iwonuka
Pocz膮tkuj膮ca Stylistka

Nieprzeczytany postautor: iwonuka » 27 gru 2019, o 21:57

Wiesz co tutaj masz ciekawy artyku艂 na temat budowy nask贸rka i jego odpowiedniej piel臋gnacji: https://vesuna.pl/blog/wyglada-budowa-naskorka/ . W艂a艣nie do tej kliniki vesuna z krakowa, chodz臋 na laserowe peelingi aby odbudowa膰 nask贸rek i zadba膰 o w艂a艣ciw膮 kondycj臋 sk贸ry. Swoj膮 drog膮 mo偶e masz 藕le dobrane kosmetyki. Nawet nie wiesz ile kobiet ma z tym problem, zwyczajnie nie wie jaki rodzaj cery posiada.

Awatar u偶ytkownika
karunka
Pocz膮tkuj膮ca Stylistka

Nieprzeczytany postautor: karunka » 24 sty 2020, o 12:20

Ja skupiam si臋 przede wszystkim na dok艂adnym oczyszczaniu twarzy, demakija偶 + kilka razy w tygodniu peeling enzymatyczny. Poza tym jeszcze na przemian pami臋tam o tym, 偶eby u偶ywa膰 kremu na dzie艅 i na noc, maski na twarz i te偶 co kilka dni robi膰 jak膮艣 zmywaln膮 maseczk臋. Niby mo偶e nic, ale widz臋, 偶e mojej sk贸rze to wystarcza i jest, mimo takiej pogody, w ca艂kiem niez艂ej kondycji

Awatar u偶ytkownika
sorina
Pocz膮tkuj膮ca Stylistka

Nieprzeczytany postautor: sorina » 24 sty 2020, o 15:01

Wiesz co tutaj masz ciekawy artyku艂 na temat budowy nask贸rka i jego odpowiedniej piel臋gnacji: https://vesuna.pl/blog/wyglada-budowa-naskorka/ . W艂a艣nie do tej kliniki vesuna z krakowa, chodz臋 na laserowe peelingi aby odbudowa膰 nask贸rek i zadba膰 o w艂a艣ciw膮 kondycj臋 sk贸ry. Swoj膮 drog膮 mo偶e masz 藕le dobrane kosmetyki. Nawet nie wiesz ile kobiet ma z tym problem, zwyczajnie nie wie jaki rodzaj cery posiada.
A na jakim peelingu by艂a艣?

Awatar u偶ytkownika
iwonuka
Pocz膮tkuj膮ca Stylistka

Nieprzeczytany postautor: iwonuka » 27 sty 2020, o 14:08

P贸ki co testowa艂am peelingi laserowe, teraz planuje zapisa膰 si臋 do nich na w臋glowy.

Awatar u偶ytkownika
kapibara25
Pocz膮tkuj膮ca Stylistka

Nieprzeczytany postautor: kapibara25 » 30 sty 2020, o 12:39

Ja przez lata mia艂am problemy z cer膮, bo mam typowo mieszan膮. Po przeczytaniu tego artyku艂u stwierdzi艂am, 偶e zmieniam piel臋gnacj臋, nie mam nic do stracenia. Zawsze u偶ywa艂am kosmetyk贸w typowo do cery tr膮dzikowej i najwyra藕niej to by艂 b艂膮d. Jak zacz臋艂am j膮 bardziej nawil偶a膰 to mam mniejszy problem z zask贸rnikami no i suchymi sk贸rkami na policzkach. Polecam bardzo ma艣膰 z witamin膮 A, dzia艂a cuda :)

Awatar u偶ytkownika
sansa
Pocz膮tkuj膮ca Stylistka

Nieprzeczytany postautor: sansa » 31 sty 2020, o 19:14

Ja stosuj臋 od niedawna kremy, kt贸re maj膮 w sk艂adzie olejek konopny. Olejek ten 艣wietnie nawil偶a, reguluje koloryt cery i reguluje wydzielanie sebum.

Awatar u偶ytkownika
jasmine
Wtajemniczona

Nieprzeczytany postautor: jasmine » 22 lut 2020, o 18:11

Grunt to odpowiedni dob贸r kosmetyk贸w i mo偶na doskonale zadba膰 o swoj膮 cer臋. Zobaczcie przyk艂adowo na produkty body fiesta irena eris , kt贸re "nie u偶ywamy na forum" szczeg贸lnie dobra kompozycja sk艂adnik贸w. Dlatego kosmetyki dr Ireny Eris s膮 tak wyj膮tkowe i doskonale piel臋gnuj膮 sk贸r臋.

Wr贸膰 do 鈥濽roda鈥