Dzisiaj jest 3 lip 2020, o 11:27

Jak dbacie o sk贸r臋 wieczorem?

Jak dba膰 o cer臋, makija偶e, fryzury.
Awatar u偶ytkownika
sorina
Pocz膮tkuj膮ca Stylistka

Jak dbacie o sk贸r臋 wieczorem?

Nieprzeczytany postautor: sorina » 17 cze 2020, o 14:09

Chcia艂abym zapewni膰 mojej sk贸rze optymaln膮 piel臋gnacj臋. Tak si臋 zastanawiam, jakie wieczorne rytua艂y stosujecie, aby Wasza sk贸ra w dobrej kondycji?

Awatar u偶ytkownika
kitty
Pocz膮tkuj膮ca Stylistka

Re: Jak dbacie o sk贸r臋 wieczorem?

Nieprzeczytany postautor: kitty » 18 cze 2020, o 13:44

Przede wszystkim odpowiedni dob贸r kosmetyk贸w do typu cery, nawet nie wiecie ile os贸b ma z tym problem.

Awatar u偶ytkownika
iwonuka
Pocz膮tkuj膮ca Stylistka

Nieprzeczytany postautor: iwonuka » 19 cze 2020, o 14:26

Zgadzam si臋, ja g艂贸wnie wieczorem dok艂adnie oczyszczam sk贸r臋, stosuje peeling, a potem rozprowadzam krem. Od czasu do czasu jeszcze zrobi臋 sobie jak膮艣 domow膮 maseczk臋. Demakija偶 jest bardzo wa偶ny, bo resztki makija偶u sprzyjaj膮 namna偶aniu si臋 bakterii.

Awatar u偶ytkownika
sorina
Pocz膮tkuj膮ca Stylistka

Nieprzeczytany postautor: sorina » 22 cze 2020, o 13:55

Mam cer臋 mieszan膮, kosmetyczka jeszcze mi potwierdzi艂a. W艂a艣nie dlatego pytam bo rano, niekt贸re rejony s膮 bardziej suche od pozosta艂ych.

Awatar u偶ytkownika
lady_Di
Pocz膮tkuj膮ca Stylistka

Nieprzeczytany postautor: lady_Di » 23 cze 2020, o 14:40

przy tym rodzaju cery masz troch臋 piel臋gnacyjnej "roboty". Og贸lnie stosuj si臋 do tego co pisz膮 dziewczyny, na twoim miejscu rozwa偶y艂abym jeszcze jaki艣 zabieg, kt贸ry g艂臋bo nawil偶a sk贸r臋 jak intraceuticals. seri臋 tego zabiegu przeprowadzam w vesunie w krakowie, dwa razy do roku. moja sk贸ra po takich spotkaniach jest odpowiednio nawil偶ona, napi臋ta, powraca naturalny blask. jaki艣 czas temu na ich blogu pojawi艂 si臋 tekst o piel臋gnacji cery mieszanej, z reszt膮 tutaj masz linka: https://vesuna.pl/codzienne-rytualy-czy ... acja-cery/ . tam te偶 jest opisany ten zabieg, ale jak o nim nie s艂ysza艂a艣 to jeszcze w google mo偶esz poszuka膰.

Awatar u偶ytkownika
berta
Pocz膮tkuj膮ca Stylistka

Nieprzeczytany postautor: berta » 28 cze 2020, o 21:18

Ja sobie nie wyborazam pielegnacji bez kremu nawilzajacego, to absolutny must have. Od jakiegos czasu stosuje nawilzajaco lagodzacy dermofuture nature, mozna go kupic w hebe, cena jak na taka jakosc jest naprawde dobra

Wr贸膰 do 鈥濽roda鈥