Dzisiaj jest 28 maja 2020, o 19:22

Co na suche i zniszczone w艂osy??

Jak dba膰 o cer臋, makija偶e, fryzury.
Awatar u偶ytkownika
ruznew
Wtajemniczona
Kontakt:

Re: Co na suche i zniszczone w艂osy??

Nieprzeczytany postautor: ruznew » 2 kwie 2019, o 14:38

dziewczyny polecam wybra膰 si臋 do profesjonalnego zak艂adu fryzjerskiego. Od kiedy zacz臋艂am regularnie korzysta膰 z us艂ug Akademii Perfect Hair w Warszawie, moje w艂osy zmieni艂y si臋 nie do poznania! Akademia Perfect Hair oferuje profesjonalne zabiegi fryzjerskie i rewolucyjne metamorfozy! Sprawd藕cie, a na pewno nie b臋dziecie 偶a艂owa膰

Awatar u偶ytkownika
ruznew
Wtajemniczona
Kontakt:

Nieprzeczytany postautor: ruznew » 6 sie 2019, o 10:20

z pewno艣ci膮 na suche i zniszczone w艂osy pomo偶e zabieg keratynowy Amazon Keratin. Wyg艂adza w艂osy, dodaje blasku i sprawia, 偶e przestaj膮 si臋 kr臋ci膰 i puszy膰! polecam go osobom z kr臋conymi, jak r贸wnie偶 lekko falowanymi w艂osami

Awatar u偶ytkownika
iwonuka
Pocz膮tkuj膮ca Stylistka

Nieprzeczytany postautor: iwonuka » 14 sie 2019, o 21:37

a pr贸bowa艂a艣 wciera膰 olejek rycynowy we w艂osy? mi bardzo pom贸g艂, moje w艂osy sta艂y si臋 mocniejsze, silniejsze i grubsze. oczywi艣cie na czas ci膮偶y i karmienia piersi膮 musia艂am z niego zrezygnowa膰 poniewa偶 nie mo偶na go w贸wczas stosowa膰. z reszt膮 same sprawd藕cie jakie ma w艂a艣ciwo艣ci: https://rycynowy.pl/olej-rycynowy-a-karmienie-piersia/ . w艂a艣ciwie kiedy planowa艂am zaj艣膰 w ci膮偶臋 i w trakcie ci膮偶y du偶o czyta艂am o naturalnej piel臋gnacji.

Awatar u偶ytkownika
nastka
Pocz膮tkuj膮ca Stylistka

Nieprzeczytany postautor: nastka » 27 sty 2020, o 14:02

Dla mnie wybawieniem dla moich suchych, 艂amliwych w艂os贸w okaza艂a si臋 maseczka z 偶贸艂tek. Tutaj masz na ni膮 przepis: https://rycynowy.pl/5-sposobow-na-wypadajace-wlosy/ . Pocz膮tkowo nie s膮dzi艂am, 偶e da jakie艣 efekty, ale po kilku tygodniach widzia艂am rezultaty. Teraz stosuje regularnie i moje w艂osy s膮 w du偶o lepszej kondycji, przede wszystkich si臋 ju偶 tak nie 艂ami膮.

Awatar u偶ytkownika
olagac98
Pocz膮tkuj膮ca Stylistka

Nieprzeczytany postautor: olagac98 » 21 kwie 2020, o 15:18

Kosmetyki, produkty, akcesoria do w艂os贸w? -----> concept. :D :D :D

Awatar u偶ytkownika
olagac98
Pocz膮tkuj膮ca Stylistka

Nieprzeczytany postautor: olagac98 » 22 kwie 2020, o 08:34

Kosmetyki do w艂os贸w powinny by膰 dobrze dobrane!!! 8-) Tylko authentic product!

Awatar u偶ytkownika
sorina
Pocz膮tkuj膮ca Stylistka

Nieprzeczytany postautor: sorina » 7 maja 2020, o 21:08

w ubieg艂ym roku, moje w艂osy po s艂onecznych wakacjach by艂y w fatalnych stanie. od偶ywki i szampony nie dawa艂y rady, dlatego zdecydowa艂am si臋 na zabieg haircare, kt贸ry przeprowadzi艂am w krakowskiej klinice vesuna. w艂osy wcze艣niej wypada艂y, 艂ama艂y si臋, by艂y suche, matowe. Po kilku tygodniach od zako艅czonej sesji zabiegowej w艂os贸w przyby艂o. Do tego wygl膮daj膮 one zdrowo, s膮 silne, b艂yszcz膮ce, nie 艂ami膮 si臋. Z ka偶dym tygodniem by艂o tylko lepiej.

Wr贸膰 do 鈥濽roda鈥