Dzisiaj jest 23 wrz 2019, o 15:25

Co na suche i zniszczone w艂osy??

Jak dba膰 o cer臋, makija偶e, fryzury.
Awatar u偶ytkownika
ruznew
Wtajemniczona
Kontakt:

Re: Co na suche i zniszczone w艂osy??

Nieprzeczytany postautor: ruznew » 2 kwie 2019, o 14:38

dziewczyny polecam wybra膰 si臋 do profesjonalnego zak艂adu fryzjerskiego. Od kiedy zacz臋艂am regularnie korzysta膰 z us艂ug Akademii Perfect Hair w Warszawie, moje w艂osy zmieni艂y si臋 nie do poznania! Akademia Perfect Hair oferuje profesjonalne zabiegi fryzjerskie i rewolucyjne metamorfozy! Sprawd藕cie, a na pewno nie b臋dziecie 偶a艂owa膰

Awatar u偶ytkownika
ruznew
Wtajemniczona
Kontakt:

Nieprzeczytany postautor: ruznew » 6 sie 2019, o 10:20

z pewno艣ci膮 na suche i zniszczone w艂osy pomo偶e zabieg keratynowy Amazon Keratin. Wyg艂adza w艂osy, dodaje blasku i sprawia, 偶e przestaj膮 si臋 kr臋ci膰 i puszy膰! polecam go osobom z kr臋conymi, jak r贸wnie偶 lekko falowanymi w艂osami

Awatar u偶ytkownika
iwonuka
Pocz膮tkuj膮ca Stylistka

Nieprzeczytany postautor: iwonuka » 14 sie 2019, o 21:37

a pr贸bowa艂a艣 wciera膰 olejek rycynowy we w艂osy? mi bardzo pom贸g艂, moje w艂osy sta艂y si臋 mocniejsze, silniejsze i grubsze. oczywi艣cie na czas ci膮偶y i karmienia piersi膮 musia艂am z niego zrezygnowa膰 poniewa偶 nie mo偶na go w贸wczas stosowa膰. z reszt膮 same sprawd藕cie jakie ma w艂a艣ciwo艣ci: https://rycynowy.pl/olej-rycynowy-a-karmienie-piersia/ . w艂a艣ciwie kiedy planowa艂am zaj艣膰 w ci膮偶臋 i w trakcie ci膮偶y du偶o czyta艂am o naturalnej piel臋gnacji.

Wr贸膰 do 鈥濽roda鈥