Dzisiaj jest 20 lis 2018, o 20:55

Kwas, warto spr贸bowac?

Jak dba膰 o cer臋, makija偶e, fryzury.
Awatar u偶ytkownika
marrika
Wtajemniczona

Kwas, warto spr贸bowac?

Nieprzeczytany postautor: marrika » 8 maja 2013, o 10:55

Co s膮dzicie o kwasach? Mam okazje je teraz zrobi膰. Pora roku ju偶 nie sprzyjaj膮ca, o powinno si臋 je wykonywa膰 do ko艅ca marca, ale jak wida膰 pogoda ostatnio marna i ma艂o s艂o艅ca.
Cz臋艣膰 dziewczyn uwa偶a kwasy za co艣 zbawiennego dla ich buzi, a cz臋艣膰 obwinia za mocne pogorszenie cery..
Kocham marzy膰, marz臋 by by膰 sob膮

Awatar u偶ytkownika
my rose
Pocz膮tkuj膮ca Stylistka

Re: Kwas, warto spr贸bowac?

Nieprzeczytany postautor: my rose » 25 lip 2013, o 20:23

Kwas贸w u偶ywam ca艂y rok. Cz臋艣ciowo pomog艂y mi wyleczy膰 pot臋偶ny tr膮dzik, kiedy nie skutkowa艂y ju偶 leki od dermatologa.
Co do psychologa, to uwa偶am, 偶e jak najbardziej, ale r贸wnocze艣nie z kuracj膮.
Sama mia艂am kiedy艣 fataln膮 buzi臋, ale tak膮 naprawd臋 odra偶aj膮c膮 i wsp贸艂czuje ludziom, kt贸rzy si臋 z tym borykaj膮. Psychika podpada totalne. Wtedy dobrze jest mie膰 wsparcie w psychologu, ale jednocze艣nie walczy膰 o sw贸j wygl膮d, kt贸ry jak wiadomo jest nasz膮 wizyt贸wk膮.

Wracam do tematu:)
Przez ca艂y rok u偶ywam kremu z kwasami clareny, z wyj膮tkiem bardzo s艂onecznych tygodni (chocia偶 takie lata jak kiedy艣 ju偶 si臋 nie zdarzaj膮 :( )
W okresie jesiennym kupuj臋 przez internet kapsu艂ki kwasu pirogronowego przez internet, 艂膮cznie z neutralizatorem i maskami. Wychodzi ok. 15z艂 za zabieg, jest to 1/10 ceny u kosmetyczki. Ale uwaga nie polecam eksperymentowania osobom niedo艣wiadczonym i nieobytym z kwasami. Mo偶na sobie zaszkodzi膰. Najpierw lepiej p贸j艣膰 kilka razy do kosmetyczki i zorientowa膰 si臋 co i kiedy nak艂adane itp.

Awatar u偶ytkownika
farfi
Pocz膮tkuj膮ca Stylistka

Nieprzeczytany postautor: farfi » 21 sie 2013, o 08:28

uwa偶am 偶e nie warto ryzykowa膰 pakowanie w siebie chemii... to si臋 nie mo偶e dobrze sko艅czy膰

Awatar u偶ytkownika
Pik
Pocz膮tkuj膮ca Stylistka

Nieprzeczytany postautor: Pik » 30 pa藕 2013, o 11:29

przecie偶 to jest w miar臋 bezpieczny zabieg, nie ma co z tego powodu robi膰 jakiego艣 wielkiego halo.

Awatar u偶ytkownika
fashion
Pocz膮tkuj膮ca Stylistka

Nieprzeczytany postautor: fashion » 31 pa藕 2013, o 16:01

Dobrze, 偶e mi przypomnia艂a艣 :)
Czeka艂am do jesieni, 偶eby spr贸bowa膰 i teraz jest najlepszy moment :)

Awatar u偶ytkownika
Valdal
Wtajemniczona

Nieprzeczytany postautor: Valdal » 17 pa藕 2018, o 01:31

Ja rozwa偶a艂am stosowanie kwas贸w w celu poprawy nawil偶enia i oczyszczenia sk贸ry. Nie wiem, czy wiecie, 偶e kwasy przy d艂ugim stosowaniu nawil偶aj膮 nasz膮 sk贸r臋. Jednak nie zdecydowa艂am si臋 na peelingi kwasami, bo moja sk贸ra mo偶e by膰 na to zbyt wrazliwa. Zastanawiam si臋 teraz nad kupieniem zestawu do jonoforezy z tej oferty https://kolagen.info/p26,zestaw-do-domo ... orezy.html . Kojarzycie produkt?

Awatar u偶ytkownika
komuszka
Pocz膮tkuj膮ca Stylistka

Nieprzeczytany postautor: komuszka » 26 pa藕 2018, o 08:37

Ja by艂am niedawno na takim zabiegu z艂uszczaj膮cym Alex cosmetic w Katowicach w Instytucie kosmetyki i medycyny estetycznej. W og贸le bardzo przyjemne miejsce i ze spoko dojazdem bo na ulicy Panewnickiej. Maj膮 sw贸j parking te偶 wi臋c nie ma problemu z dojazdem. No a co do zabiegu to super efekt bo nawet ma艂e zmarszczki i przebarwienia znikaj膮 :) ja na pewno si臋 jeszcze na niego wybior臋

Awatar u偶ytkownika
wiszka
Pocz膮tkuj膮ca Stylistka

Nieprzeczytany postautor: wiszka » 14 lis 2018, o 18:40

Ja bylam na takich zabiegach https://bienkowscyclinic.pl/zabiegi/kwas-hialuronowy/ w Czestochowie, bo mialam problemy z nawilzeniem skory na twarzy i coraz mniej widocznymi zmarszczkami. Po kilku zabiegach widac niesamowite efekty - skora jakby "powstaje" calkiem nowa i lepsza :)

Awatar u偶ytkownika
anczka
Pocz膮tkuj膮ca Stylistka

Nieprzeczytany postautor: anczka » dzisiaj, o 18:07

Ja na kwasie nie by艂am ale og贸lnie takie zabiegi profesjonalne polecam, ja na mikrodermabrazje wodn膮 chodzi艂am - https://klinikamiracki.pl/hydrafacial/ i bu藕ka super wygl膮da teraz. Nawet rodzina m贸wi 偶e 艂adnie i 偶e warto bylo

Wr贸膰 do 鈥濽roda鈥