Dzisiaj jest 23 wrz 2019, o 20:23

Ombre czy baleja偶? (40 lat)

Jak dba膰 o cer臋, makija偶e, fryzury.
Paoline

Ombre czy baleja偶? (40 lat)

Nieprzeczytany postautor: Paoline » 10 sty 2014, o 17:47

Jaka fryzurka lepsza dla czterdziestki - ombre czy baleja偶?

Awatar u偶ytkownika
ducia
Pocz膮tkuj膮ca Stylistka

Re: Ombre czy baleja偶? (40 lat)

Nieprzeczytany postautor: ducia » 11 sty 2014, o 10:42

To zale偶y Co Ci si臋 bardziej podoba...
Mnie si臋 wydaje, 偶e ombre jest bardziej m艂odzie偶owe, ale z drugiej strony nie zakazywa艂abym jakie艣 fryzury kobiecie po 40stce je艣li akurat taka fryzura jej si臋 podoba. A najlepiej to wybierz si臋 do fryzjera i po prostu zdaj si臋 na oko fachowca, niech dopasuje fryzur臋 czy kt贸ry艣 z tych dw贸ch typ贸w do Twojej twarzy.
W Poznaniu w salonie fryzjerskim Lolo Manolo pracuj膮 fajne babki, kt贸re s膮 nie tylko fryzjerkami ale i stylistkami i potrafi膮 super w takich sprawach doradza膰. W Twoim mie艣cie te偶 pewnie jakies takie fajne miejsce sie znajdzie.
Pochwal sie efektami jak b臋dzies z"po":)

[skrypt][/skrypt]

Awatar u偶ytkownika
szykowna
Wtajemniczona

Nieprzeczytany postautor: szykowna » 6 lut 2014, o 10:21

A czy ombre jest nadal modne? Mam ochot臋 rozja艣ni膰 nieco w艂osy, kt贸re od zawsze mam ciemnobr膮zowe, ale nie chc臋 rozja艣nia膰 ca艂ych, 偶eby ich nie zniszczy膰, no i 偶eby nie walczy膰 co miesi膮c z odrostami... Ombre by艂oby chyba dla mnie idealne, ale wiem, 偶e sza艂 na to by艂 w zesz艂ym roku a nie teraz... Prosz臋 o odpowiedzi, bo ju偶 na wtorek jestem um贸wiona do fryzjera ;P

Awatar u偶ytkownika
Stylka
Pocz膮tkuj膮ca Stylistka

Nieprzeczytany postautor: Stylka » 20 pa藕 2014, o 12:32

teraz najmodniejszy jest chyba "odrost kalifornijski", czy co艣 takiego..czyli rekleksy delikatne conajwyzej na koncach. bo chyba juz ombre tez nie jesst modne. baleja偶 ani tyle ;)

Awatar u偶ytkownika
julka81
Pocz膮tkuj膮ca Stylistka

Nieprzeczytany postautor: julka81 » 5 lis 2014, o 14:30

hehe nie wiem wlasnie czy ombe modny jest nadal?

Awatar u偶ytkownika
Angeles
Pocz膮tkuj膮ca Stylistka

Nieprzeczytany postautor: Angeles » 17 lis 2014, o 13:59

julka81 pisze:hehe nie wiem wlasnie czy ombe modny jest nadal?

A uwa偶asz, 偶e baleja偶 jest ci膮gle modny? Moim zdaniem, to wszystko zale偶y od w czym komu艣 dobrze, a nie od mody. Ja mam np. w艂osy kr臋cone. I nie b臋d臋 ich prostowa膰 dlatego, 偶e s膮 modne w tym sezonie proste. Tak samo nie b臋d臋 czarnych w艂os贸w farbowa膰 na blond bo s膮 modne. Uwa偶am, 偶e wszystko trzeba dopasowa膰 do buzi i nosi膰 to, w czym czujemy si臋 ok, a nie patrze膰 na to, co si臋 komu艣 podoba innemu.

Szczerze? Wydaje mi si臋, 偶e spokojnie mo偶esz postawi膰 na ombre - nadaje fryzurze lekko艣ci, a ja艣niejsze w艂osy zawsze odm艂adzaj膮 (o ile ci na tym zale偶y). Baleja偶 musi by膰 bardzo dobrze zrobiony, 偶eby by艂 efekt wow. Z reszt膮 mo偶esz spr贸bowa膰 jedno i drugie! :) Raz tak, raz inaczej. 呕eby sie nie znudzi膰 :)

Awatar u偶ytkownika
berta
Pocz膮tkuj膮ca Stylistka

Nieprzeczytany postautor: berta » 15 cze 2019, o 22:33

balejaz jest super ;) sama mam swiezo zrobiony :) pani Paulina z Figaro w stolicy jest w tym mistrzynia :) efekt po wizycie u niej- cudny!!

Wr贸膰 do 鈥濽roda鈥