Strona 1 z 1

Gdzie kupić oryginalne perfumy

: 26 mar 2019, o 12:31
autor: Wiśnia
Chciałabym kupić dla mamy z okazji jej urodzin jakieś oryginalne perfumy. Doradzicie w jakich perfumeriach mogę je dostać?

Re: Gdzie kupić oryginalne perfumy

: 26 mar 2019, o 13:13
autor: daliana
Najlepiej jest przejść się po drogeriach stacjonarnych i skorzystać z testerów. Jak już będziesz wiedziała jaki zapach CI się podoba to porównaj ceny w sklepach internetowych. Perfumerie online mają o wiele lepsze promocje niż te stacjonarne i często udaje się upolować zapach w cenie o połowę niższej niż w drogeriach typu sephora czy douglas.....

Dobre ceny ma perfumeria Zapachymarzen.pl https://www.zapachymarzen.pl . Wpisz koniecznie kod rabatowy WIOSNA2019 to dodatkowo Ci obnizy cene o 10 zł.

Re: Gdzie kupić oryginalne perfumy

: 2 kwie 2019, o 11:57
autor: gabi23
Bardzo dobrze zapachy perfum masz opisane na testerownia24h.pl i wszystko się sprawdza w rzeczywistości. Po opisie już można wywnioskować, co do ciebie pasuje, a to jest naprawdę rzadka sprawa. Zawsze też masz napisane, jak przyjdzie perfum, czy bez korka, czy jednak w całym pakiecie. Różnie bywa, ale jakość zapachów potwierdzona i dlatego zostawiam kontakt.

Re: Gdzie kupić oryginalne perfumy

: 3 lip 2019, o 21:25
autor: lilka22
Wydaje mi się, ze perfumy to trochę za droga sprawa żeby kupować na jakichś lewych stronkach ;) Można dorwać na promocji w oficjalnych drtogeriach jak np. Douglas. Sama zobacz