Dzisiaj jest 19 lut 2020, o 00:20

Botoks jak d艂ugo si臋 trzyma

Jak dba膰 o cer臋, makija偶e, fryzury.
Awatar u偶ytkownika
pertka
Pocz膮tkuj膮ca Stylistka

Re: Botoks jak d艂ugo si臋 trzyma

Nieprzeczytany postautor: pertka » 28 sie 2019, o 10:26

to wszystko zale偶y, taka prawda, ja na przyk艂ad nie przepadam za botoksem, zdecydowanie wol臋 kwas hialuronowy, bo jest idealny nawet dla alergik贸w https://nonamewoman.com/

Awatar u偶ytkownika
latarnik09
Pocz膮tkuj膮ca Stylistka

Nieprzeczytany postautor: latarnik09 » 29 sie 2019, o 13:23

...czyli tak jak w kabarecie m贸wili - botoks to parali偶owanie mi臋艣ni. Jak nie pracuj膮 to nie tworz膮 si臋 zmarszczki. Og贸lnie wola艂abym ju偶 w kwas hialuronowy zainwestowa膰 ni偶 w botoks ;)
Jak膮 drukark臋 do zdj臋膰 wybra膰?
Sprawd藕 tutaj!

Awatar u偶ytkownika
smerfwazniak
Pocz膮tkuj膮ca Stylistka

Nieprzeczytany postautor: smerfwazniak » 25 pa藕 2019, o 13:07

Ja sobie chcia艂am wype艂ni膰 zmarszczki w dolinie 艂ez i wesz艂am do gabinetu z my艣l膮, 偶e zrobi臋 sobie kwas hialuronowy, ale pani doktor naopowiada艂a mi dziwnych rzeczy o tej substancji i o sposobie jej wstrzykiwania, wi臋c zgodzi艂am si臋 na botoks, dok艂adnie wyja艣niaj膮c, jaki efekt chc臋 uzyska膰. Na chwil臋 obecn膮 bardzo si臋 ciesz臋, 偶e nie jest to sta艂a zmiana i nie mog臋 si臋 doczeka膰, kiedy "efekty" przestan膮 by膰 widoczne. Bo okej, zmarszczki, na kt贸rych mi swoj膮 drog膮 nie zale偶a艂o, czyli np. kurze 艂apki, zosta艂y zniwelowane, ale te w dolinie 艂ez, kt贸rych chcia艂am si臋 pozby膰, s膮 jeszcze bardziej widoczne, ma艂o tego, jak si臋 u艣miecham i podnosz膮 mi si臋 w dziwny spos贸b policzki, tworz膮 si臋 nowe zmarszczki w obr臋bie doliny 艂ez. Tak偶e w moim przypadku cholernie nietrafiona inwestycja.
Dlaczego tr膮dzik powstaje?
Sprawd藕 tutaj!

Awatar u偶ytkownika
jasmine
Pocz膮tkuj膮ca Stylistka

Nieprzeczytany postautor: jasmine » 4 lis 2019, o 19:24

A ja w艂a艣nie te偶 zastanawiam si臋 nad zabiegiem dla siebie... Tyle si臋 s艂yszy o medycynie estetycznej, 偶e stwierdzi艂am 偶e warto skorzysta膰 z niej. My艣l臋 nad zabiegiem z zastosowaniem btl x wave . Pono膰 dzi臋ki temu urz膮dzeniu mo偶na pozby膰 si臋 cellulitu. Czy to prawda?

Awatar u偶ytkownika
balerina89
Pocz膮tkuj膮ca Stylistka

Nieprzeczytany postautor: balerina89 » 11 gru 2019, o 21:12

Wszystko zale偶y od tego jaki zabieg wykonasz u siebie ja skorzysta艂am z botoksu na zmarszczki mimiczne w klinice Bie艅kowscy clinic https://bienkowscyclinic.pl/zabiegi/tok ... -mimiczne/ efekt utrzyma si臋 tak mniej wi臋cej od do miesi臋cy ale to indywidualny proces. Jestem teraz bardzo zadowolona i my艣l臋 偶e wr贸c臋 tam jak tylko pojawi膮 si臋 znowu zmarszczki :)

Wr贸膰 do 鈥濽roda鈥