Dzisiaj jest 18 lis 2019, o 18:16

Botoks jak d艂ugo si臋 trzyma

Jak dba膰 o cer臋, makija偶e, fryzury.
Awatar u偶ytkownika
Keira
Pocz膮tkuj膮ca Stylistka

Botoks jak d艂ugo si臋 trzyma

Nieprzeczytany postautor: Keira » 8 kwie 2019, o 08:09

Jak czesto trzeba robi膰?

No i jak to w sumie dziala, 偶e usuwa zmarszczki?

Awatar u偶ytkownika
Tanka
Pocz膮tkuj膮ca Stylistka

Re: Botoks jak d艂ugo si臋 trzyma

Nieprzeczytany postautor: Tanka » 8 kwie 2019, o 10:47

G艂贸wnym zadaniem botoksu jest zrelaksowanie naszych mi臋艣ni i zafundowanie im kilku miesi臋cy odpoczynku od monotonnie wykonywanych ruch贸w mimicznych, w wyniku kt贸rych na sk贸rze utrwalaj膮 si臋 zmarszczki, a w efekcie sk贸ra przez kilka miesi臋cy po zbiegu nie jest nara偶ona na zginanie.... Sama mam na czo艂o i jestem zadowolona

Drugi zabieg robi艂am 3 miesi膮ce po pierwszym, kolejne mo偶esz ju偶 wykonywa膰 co p贸艂 roku. Jednak du偶o tutaj zale偶y od tego jak mocn膮 mimik臋 masz.

Chodzi艂am tutaj w Krakowie https://bonadea-krakow.net.pl/
Ostatnio zmieniony 30 maja 2019, o 14:10 przez Tanka, 艂膮cznie zmieniany 1 raz.

Awatar u偶ytkownika
LussyPL
Pocz膮tkuj膮ca Stylistka

Nieprzeczytany postautor: LussyPL » 9 kwie 2019, o 10:18

Dziewczyny a jaki zabieg by艣cie wybrali pomi臋dzy botoxem a kwasem hialuronowym? - Tydzie艅 temu kosmetolog wykona艂 mi komputerow膮 analiz臋 sk贸ry twarzy i zaproponowa艂 albo kwas albo botox. Sama nie wiem, ale w internecie czyta艂am 偶e bardziej kwas wchodzi w gr臋 i ten zabieg jest bardziej powszechny. Botox 藕le mi si臋 kojarzy, no ale co my艣licie?

Awatar u偶ytkownika
wiszka
Pocz膮tkuj膮ca Stylistka

Nieprzeczytany postautor: wiszka » 22 maja 2019, o 00:49

ja wybralam osocze bogatopylkowe. te zabiegi z kwasami juz powoli odchodza w zapomnienie, bo wypieraja je nowe bezpieczniejsze i trwalsze technologie. Mi wszystko wyjasnil na konsultacjach pan doktor w Bienkowscy Clinic i dzieki niemu zdecydowalam sie na zabieg zwany wampirzym liftingiem. Efekty? skora wlasciwie sama sie regeneruje bo pobudzono w niej produkcje kolagenu :)

Awatar u偶ytkownika
Peonia1
Pocz膮tkuj膮ca Stylistka

Nieprzeczytany postautor: Peonia1 » 23 maja 2019, o 09:58

To jest bardzo indywidualna kwestia bo kazdy organizm reaguje inaczej wi臋c nie da si臋 jednoznacznie odpowiedzie膰. Ja i tak je艣li chodzi o zmarszczki i w og贸le wygl膮d buzi to jednak wybieram zabiegi laserowe - https://klinikamiracki.pl/pico-sure/ one s膮 艣wietnie i dzia艂aj膮 kompleksowo

Awatar u偶ytkownika
wiszka
Pocz膮tkuj膮ca Stylistka

Nieprzeczytany postautor: wiszka » 26 maja 2019, o 01:24

ja wybralam zabieg z kwasem hialuronowym https://bienkowscyclinic.pl/zabiegi/kwa ... wanie-ust/ w Czestochowie. Efekty - piekny, naturalny ksztalt ust, dodatkowo sa bardzo ladnie nawilzone. na pewno bede powtarzac

Awatar u偶ytkownika
sorina
Pocz膮tkuj膮ca Stylistka

Nieprzeczytany postautor: sorina » 4 lip 2019, o 21:51

Na d艂ugo艣膰 utrzymywania efekt贸w wp艂ywa ma wiele czynnik贸w. W moim przypadku efekty utrzymywa艂y si臋 prawie rok, a zabieg powi臋kszania ust za pomoc膮 botoksu przeprowadza艂am w krakowskiej klinice vesuna. Z reszt膮 podczas zabiegu poinformowano mnie o efektach i ile mniej wi臋cej mog膮 si臋 utrzymywa膰, wi臋c wiedzia艂am ile to potrwa.

Awatar u偶ytkownika
deliszys
Pocz膮tkuj膮ca Stylistka

Nieprzeczytany postautor: deliszys » 13 lip 2019, o 23:11

Botoks ok - robi go teraz wlasciwie chyba kazdy gabinet kosmetyczny. Nie wiem czy nie lepiej poszukac czegos bardziej naturalnego. Du偶o dobrego pisz膮 chociazby o niciach wch艂anialnych. Zobacz tutaj https://www.naturamed.pl/medycyna-estet ... tingujace/ chodzi o to ze nici w skorze stopniowo si臋 rozpuszczaj膮 stymuluj膮c przy tym produkcj臋 kolagenu dzi臋ki czemu sk贸ra staje si臋 bardziej spr臋偶ysta, zmarszczki si臋 wyg艂adzaj膮, a owal twarzy si臋 podnosi

Awatar u偶ytkownika
ewelina85
Pocz膮tkuj膮ca Stylistka

Nieprzeczytany postautor: ewelina85 » 15 lip 2019, o 16:32

Jak czesto trzeba robi膰?
No i jak to w sumie dziala, 偶e usuwa zmarszczki?
W zale偶no艣ci od osoby, raz na 4 -8 miesi臋cy. Zale偶y te偶 kto, ile i co poda艂. Z ka偶dym zabiegiem botox trzyma troch臋 d艂u偶ej (poczytaj https://dermestetic.pl/zabiegi/usuwanie ... botulinowa).

Botoks ok - robi go teraz wlasciwie chyba kazdy gabinet kosmetyczny.
Nie, botoks mo偶e robi膰 tylko lekarz i jest to lek na recept臋. Je偶eli robi to kto艣 inny, np. kosmetyczka - robi to nielegalnie i wbrew prawu, bo to zabieg czysto medyczny.

Awatar u偶ytkownika
Mammaba
Pocz膮tkuj膮ca Stylistka

Nieprzeczytany postautor: Mammaba » 23 lip 2019, o 19:18

jak dlugo to chyba zalezy ile sie go podaje i w jakie miejsca.. w sumie to nie wiem :D ja na zmarszczki poszlam do Katowic do kliniki Dermed na zabieg wygladzenia laserowego i jestem zadowolona :D

Wr贸膰 do 鈥濽roda鈥