Dzisiaj jest 21 lis 2019, o 00:07

Jakie meble kupi膰?

Awatar u偶ytkownika
meggilove
Wtajemniczona

Jakie meble kupi膰?

Nieprzeczytany postautor: meggilove » 6 wrz 2019, o 14:52

W biurze nied艂ugo b臋dziemy wymieniali meble sofy i fotele I szukamy czego艣 wyj膮tkowego. Najlepiej robionego z pasj膮 i wyj膮tkowego . Mamy ju偶 pewne pomys艂y I szukamy odpowiedniego wykonawcy. Kilka os贸b ju偶 poleca艂o https://www.vero.pl/ Czy kto艣 mo偶e korzysta艂 z ich us艂ug?

Awatar u偶ytkownika
Smerfetka
Pocz膮tkuj膮ca Stylistka

Re: Jakie meble kupi膰?

Nieprzeczytany postautor: Smerfetka » 19 wrz 2019, o 09:22

Ja nie korzysta艂am, ale na og贸艂 staram si臋 wybiera膰 jedynie sprawdzone sklepy, bez wzgl臋du na to, czy chodzi o meble, czy nie. Je艣li kupujecie do biura sofy, to rozwa偶cie sofy rozk艂adane, bo pod wieloma wzgl臋dami s膮 zdecydowanie lepsze. Sama mam tak膮 w domu i jestem bardzo zadowolona. ;)

Awatar u偶ytkownika
wiszka
Pocz膮tkuj膮ca Stylistka

Nieprzeczytany postautor: wiszka » 19 wrz 2019, o 22:19

u nas problemem nie okazal sie wybor mebli lecz montaz mebli! jak przyszly paczki ktore zamowilam z internetu to moj maz sie za glowe zlapal i powiedzial ze mam se to sama skladac :D na szczescie znalazlam ekipe https://montiermebli.pl/ - przyjechali z wlasnymi narzedziami, ekspresowo wszystko zlozyli, a ja mialam problem z glowy :D

Awatar u偶ytkownika
bojka80
Pocz膮tkuj膮ca Stylistka

Nieprzeczytany postautor: bojka80 » 24 pa藕 2019, o 10:21

ja kupi艂am w pobliskim salonie VOX w Piotrkowie Trybunalskim. Polecam Meble Kuchenne Piotrk贸w Trybunalski

Awatar u偶ytkownika
jasmine
Pocz膮tkuj膮ca Stylistka

Nieprzeczytany postautor: jasmine » 7 lis 2019, o 11:25

A ja w艂a艣nie wpad艂am na sklep internetowy z meblami - meblezet.com . Kojarzycie t膮 firm臋? Musz臋 przyzna膰, 偶e maj膮 tam naprawd臋 kusz膮ce propozycje. Przyk艂adowo mnie wpad艂y w oko meble m艂odzie偶owe , kt贸ra s膮 z klas膮. Wida膰, 偶e s膮 dobrze wykonane i s膮 stylowe.

Wr贸膰 do 鈥濺odzina, przyja藕nie i wszystkie inne tematy:)鈥