Dzisiaj jest 21 lut 2020, o 10:33

Jak walczy膰 z alergi膮?

takanieuczesana

Jak walczy膰 z alergi膮?

Nieprzeczytany postautor: takanieuczesana » 9 lis 2013, o 11:40

S膮 na tym forum alergiczki? Jestem ciekawa jak sobie radzicie z uci膮偶liwymi dolegliwo艣ciami.
Ja mam prawie bez przerwy katar, problemy z zatokami itd.
Nie wiem dok艂adnie od czego to, bo u alergologa nie by艂am, ale chcia艂abym spr贸bowa膰 jonizowania w mieszkaniu.

Macie jeszcze jakie艣 patenty, jakie艣 specjalne leki itd?

[skrypt][/skrypt]

indiana

Re: Jak walczy膰 z alergi膮?

Nieprzeczytany postautor: indiana » 17 gru 2013, o 12:20

Witaj - radz臋 wybra膰 si臋 do alergologa i zrobi膰 testy wtedy b臋dziesz wiedzie膰 jakiego rodzaju masz alergie i na co jeste艣 uczulona . Moim patentem jest zdrowe jedzenie, odk膮d staram si臋 tylko takie kupowa膰 , czuje si臋 znacznie lepiej.

Awatar u偶ytkownika
Valdal
Wtajemniczona

Nieprzeczytany postautor: Valdal » 25 kwie 2017, o 13:50

Nikt dawno utaj nie pisa艂, to troch臋 od艣wie偶臋 temat. Warto zawsze uda膰 si臋 do alergologa, zbada膰, na co jeste艣my uczuleni, a potem je藕dzi膰 na odczulanie. Dzi臋ki temu organizm przyzwyczaja si臋 do obecno艣ci alergenu i potem ewentualna reakcja nie jest tak silna. Ale lepiej zapobiega膰 ni偶 leczy膰, zw艂aszcza w przypadku dzieci, i 偶eby wzmocni膰 dzieci臋c膮 sk贸r臋 przed wnikaniem alergen贸w i substancji dra偶ni膮cych, warto stosowa膰 u nich emolienty - http://www.eloderm.pl/artykul/16,6-zale ... zieci.html. Radzi Wam do艣wiadczona mama ;)

Awatar u偶ytkownika
MagdaQ
Pocz膮tkuj膮ca Stylistka

Nieprzeczytany postautor: MagdaQ » 17 sty 2020, o 15:26

Cze艣膰. Ja mia艂am alergie na kurz zdiagnozowan膮 wiele lat temu, jeszcze jako dziecko i w sumie przez d艂ugi czas mia艂am spok贸j, a偶 do przeprowadzki ostatniej. Budz臋 si臋 z zapchanym nosem, co chwila kicham. Gdzie艣 wyczyta艂am, 偶e powinnam wymieni膰 dywany, zas艂ony, po艣ciel, koce, poniewa偶 s膮 to g艂贸wne siedliska roztoczy. Czy nie wystarczy jednak wypranie ich w 60 stopniach np?

Wr贸膰 do 鈥濺odzina, przyja藕nie i wszystkie inne tematy:)鈥