Dzisiaj jest 20 sie 2019, o 18:42

Aktywno艣ci zimowe

Awatar u偶ytkownika
Caneosid
Pocz膮tkuj膮ca Stylistka

Aktywno艣ci zimowe

Nieprzeczytany postautor: Caneosid » 16 sty 2019, o 13:27

Uprawiacie jakie艣 sporty zimowe? Ja uwielbiam je藕dzi膰 na nartach. Wybieram si臋 nie d艂ugo pierwszy raz do Szczyrku. Mo偶e kto艣 jest z tych okolic i powie mi co mog臋 poza stokiem robi膰?

Awatar u偶ytkownika
Flediant
Pocz膮tkuj膮ca Stylistka

Re: Aktywno艣ci zimowe

Nieprzeczytany postautor: Flediant » 25 sty 2019, o 14:30

Poza stokiem to nie zabardzo. W ustorniu jest park niespodzianek to co艣 fajnego dla dzieciak贸w, w wi艣le jest skocznia im. Adama Ma艂ysza i mo偶na zwiedzi膰 pa艂ac prezydenta. Tak poza tym do Bielska na star贸wk臋 mo偶na si臋 przejecha膰, pospacerowa膰. W biesku w ziemie jest czasem tylko du偶y smog.

Awatar u偶ytkownika
agamoon
Wtajemniczona

Re: Aktywno艣ci zimowe

Nieprzeczytany postautor: agamoon » 19 cze 2019, o 23:31

Ze sportami zimowymi mam troch臋 na bakier, ale lubi臋 chodzi膰 po g贸rach, z tym 偶e latem lub jesieni膮:) Tak wi臋c mimo, 偶e Zakopane podobno najpi臋kniej si臋 prezentuje opr贸szone 艣niegiem, postanowi艂am wyruszy膰 we wrze艣niu. Czas zamierzam wraz z kilkorgiem przyjaci贸艂 sp臋dzi膰 aktywnie, ale noclegi chcemy mie膰 komfortowe. Znalaz艂am takie na stronce https://www.zakopaneapartamenty24.eu/ , na pierwszy rzut oka troch臋 drogo, ale wynajmuj膮c mieszkanko w kilka os贸b ju偶 nie- bo chyba licz膮 og贸lnie za dob臋, nie za osob臋, wi臋c powinno wyj艣膰 taniej ni偶 w hotelu.

Wr贸膰 do 鈥濺odzina, przyja藕nie i wszystkie inne tematy:)鈥