Dzisiaj jest 27 lut 2020, o 12:54

Gastroskopia

Zdrowe od偶ywanie, pyszne potrawy, suplementy, warto艣ci od偶ywcze, nasze ulubione smaki!
Awatar u偶ytkownika
stefa
Pocz膮tkuj膮ca Stylistka

Re: Gastroskopia

Nieprzeczytany postautor: stefa » 6 lut 2017, o 13:34

Ale to przecie偶 nie jest a偶 takie straszne badanie, mo偶e nieprzyjemne tylko. Mia艂am gastroskopi臋 przy diagnostyce zapar膰, kolonoskopia jest chyba gorsza, zaparcia min臋艂y pod dicopegu 10g ale zbada膰 si臋 by艂o trzeba. :)

Awatar u偶ytkownika
Skowi
Pocz膮tkuj膮ca Stylistka

Nieprzeczytany postautor: Skowi » 23 pa藕 2019, o 08:35

Co kto lubi, ja bym nie zrobila sobie ani gastroskopi ani kolonoskopi dopoki nie bylaby to ostatecznosc :P

Awatar u偶ytkownika
Peonia1
Pocz膮tkuj膮ca Stylistka

Nieprzeczytany postautor: Peonia1 » 27 lis 2019, o 23:06

Je艣li chodzi o zaparcia same w sobie to u mnie bardzo fajnie sprawdzil sie przy zaparciach preparat intesta :) On ze wzgl臋du na to 偶e ma w sk艂adzie maslan sodu reguluje metabolizm i prace jelit i jest o wiele lepiej

Awatar u偶ytkownika
ruznew
Wtajemniczona
Kontakt:

Nieprzeczytany postautor: ruznew » 23 sty 2020, o 15:45

gastroskopii nie mia艂am, ale ostatnio wykonywano mi USG og贸lne, zaj臋艂a si臋 mn膮 lekarz Karolina Gr膮t to przemi艂a Pani, kt贸ra przyjmuje w Centrum medycznym Babka Medica https://babkamedica.pl/ fachowo podesz艂a do bania, wszystko wyja艣ni艂a i udziela艂a odpowiedzi na moje pytania, polecam

Awatar u偶ytkownika
berta
Pocz膮tkuj膮ca Stylistka

Nieprzeczytany postautor: berta » 25 lut 2020, o 07:51

wiadomo ze nie jest to jakies mega przyjemne badanie no ale jak trzeba to trzeba :) niedawno przez to przechodzilam, zlecil mi to gastrolog w Alfa medica w czestochowie bo tez mialam problemy z ukladem pokarmowym i bylo to konieczne :) da sie przezyc, tym bardziej ze trafilam na fajnego specjaliste ktory potrafil rozladowac atmosfere i nie stresowalam sie az tak :)

Wr贸膰 do 鈥瀂drowie i dieta鈥