Dzisiaj jest 21 pa藕 2018, o 02:44

Jaka diete polecacie ?

Zdrowe od偶ywanie, pyszne potrawy, suplementy, warto艣ci od偶ywcze, nasze ulubione smaki!
Awatar u偶ytkownika
ewelinaaa92
Pocz膮tkuj膮ca Stylistka

Jaka diete polecacie ?

Nieprzeczytany postautor: ewelinaaa92 » 14 lis 2016, o 13:39

Witam.
Chcia艂am spyta膰 jak膮 diete polecacie ? w sumie jedni m贸wi膮 o zbilansowanej, inni o bia艂kowej i t艂uszczowej.
Sprawdza艂a kt贸ra艣 z was, jak膮 lepiej zastosowa膰 ?
Ciekawe informacje o Ventolin oraz moim blogu.

Awatar u偶ytkownika
kasienka
Pocz膮tkuj膮ca Stylistka

Re: Jaka diete polecacie ?

Nieprzeczytany postautor: kasienka » 17 lis 2016, o 11:57

U mnie wszelkie samodzielne pr贸by bawienia si臋 w diet臋 niestety spali艂y na panewce. Zrezygnowana zdecydowa艂am si臋 na catering dietetyczny z poleconej mi firmy, tutaj mo偶na zobaczy膰 http://frytkacatering.pl/ . I musz臋 przyzna膰, 偶e jestem bardzo zadowolona. Posi艂ku s膮 dostarczane codziennie, smaczne i 艣wie偶e. Ja nie musz臋 w tygodniu kiedy jestem zabiegana traci膰 czasu na gotowanie a efekty na wadze pi臋knie wida膰. Mo偶e niekt贸rzy uznaj膮 korzystanie z takich us艂ug za pr贸偶no艣膰, ale ja uwa偶am, 偶e to po prostu 艣wietna opcja dla wszystkich, kt贸rzy najzwyczajniej w 艣wiecie nie mog膮 w nat艂oku zaj臋膰 znale藕膰 czasu na gotowanie.

Awatar u偶ytkownika
Wagan
Pocz膮tkuj膮ca Stylistka

Nieprzeczytany postautor: Wagan » 27 gru 2016, o 23:21

Ja ci polecam inwestycje w catering dietetyczny http://nutridieta.pl/zestaw-probny/. Catering dietetyczny, to pop prostu catering przygotowany z my艣l膮 o tym, 偶eby zapewni膰 ci jak najwi臋cej sk艂adnik贸w od偶ywczych przy jak najmniejszej liczbie kalorii. Moim zdaniem, jest to ca艂kiem ciekawy pomys艂. Poniewa偶 nawet najwi臋ksza liczba trening贸w nic ci nie da, je偶eli nie dbasz o odpowiednie 偶ywienie.

Awatar u偶ytkownika
elmira
Pocz膮tkuj膮ca Stylistka

Nieprzeczytany postautor: elmira » 29 gru 2016, o 12:03

Dziewczyny diet w sieci jest ca艂a masa. Nie s膮dzicie jednak,偶e lepiej jest w tym zakresie skorzysta膰 z pomocy dietetyka? Dietetyk ustali dla Was jak powinna wygl膮da膰 taka dieta. Jakie produkty mo偶ecie je艣膰 a jakich powinny艣cie unika膰..... Ka偶dy cz艂owiek jest inny I to.偶e dana dieta by艂a dobra dla jednej osoby nie znaczy,偶e b臋dzie dobra dla drugiej.

Moge poleci膰 dobr膮 pani膮 dietetyk w Warszawie. El偶biet臋 Kolczy艅sk膮:
http://www.kolczynska.dietetyk-vita.pl/

Na stronie znajduje si臋 kontakt. 艢wietna specjalistka, zna si臋 na tym co robi.

Awatar u偶ytkownika
roxana88
Pocz膮tkuj膮ca Stylistka

Nieprzeczytany postautor: roxana88 » 9 sty 2017, o 21:48

ja s艂ysza艂am wiele o diecie dukana :)

Awatar u偶ytkownika
ewelinaaa92
Pocz膮tkuj膮ca Stylistka

Nieprzeczytany postautor: ewelinaaa92 » 26 sty 2017, o 20:38

Dieta t艂uszczowa bia艂kowa jest ostatnio uwa偶ana za najzdrowsz膮. Ale trzeba pami臋ta膰 偶e nie mo偶na mie膰 jednej diety przez caly czas. Musimy zmienia膰 bo mimo wszystko w ka偶dej diecie czego艣 bedzie brakowa膰 organizmowi.
Ciekawe informacje o Ventolin oraz moim blogu.

Awatar u偶ytkownika
ewelina795
Pocz膮tkuj膮ca Stylistka

Nieprzeczytany postautor: ewelina795 » 30 sty 2017, o 08:25

Ja s艂ysza艂am sporo o diecie Paleo. Czyli jedzenie proste bez 偶adnej chemii i polepszaczy. Sama staram si臋 tak je艣膰. Kupuj臋 sobie r贸偶ne kasze, p艂atki itd...
Wczoraj zam贸wi艂am kasz臋 bulgur z vermicelli http://melvit.pl/p_kasza-bulgur-z-vermicelli-400-g_19. Tworzy poczucie syto艣ci na d艂ugo, wi臋c jest idealna dla os贸b lubi膮cych aktywny tryb 偶ycia i odchudzanie :)

Awatar u偶ytkownika
meggilove
Wtajemniczona

Nieprzeczytany postautor: meggilove » 21 lut 2017, o 19:18

Przede wszystkim warto wyrzuci膰 ze swojej diety cukier i s艂odycze. Je艣li chcemy zbudowa膰 tkank臋 mi臋艣niowa to bardzo wa偶ne jest by dostarcza odpowiedni膮 dawk臋 bia艂ka. Warto skorzysta膰 z od偶ywki Muscle Care :) W ten spos贸b znacznie szybciej osi膮gniemy po偶膮dany efekt!

Awatar u偶ytkownika
Mammaba
Pocz膮tkuj膮ca Stylistka

Nieprzeczytany postautor: Mammaba » 6 mar 2017, o 19:26

Ka偶dy z nas ma inny organizm tak wi臋c dieta powinna by膰 dobierana indywidualnie przez specjalist臋. Nie wyobra偶am sobie korzystanie z diety z neta bo ba艂abym si臋, ze mi bardziej zaszkodzi tym bardziej, ze jest to element, kt贸ry tworzy podstaw臋 mojego odchudzania. Do tego 膰wiczenie i sprawdzony suplement jakim jest therm line fast i wszystko przebiega zgodnie z planem :) Kilogramy lec膮 a ja czuj臋 si臋 coraz lepiej z sam膮 sob膮.

Awatar u偶ytkownika
alzara
Wtajemniczona

Nieprzeczytany postautor: alzara » 28 mar 2017, o 09:37

Zawsze u mnie w domu m贸wiono, 偶e najlepsz膮 diet膮 jest dieta M呕 czyli mniej 偶re膰 :D. A tak na serio to trzeba zmieni膰 swoje nawyki 偶ywieniowe. Je艣膰 pi臋膰 posi艂k贸w dziennie, du偶o si臋 rusza膰, nie podjada膰 i nie przejada膰 si臋. Przyda艂oby si臋 jeszcze oczy艣ci膰 organizm. Mo偶na przy tym stosowa膰 jak膮艣 diet臋, albo suplement. Ja polecam stosowanie http://www.cvsklep.pl/produkt/Oczyszcza ... x_calivita. I to wszystko jestem pewna, 偶e kilka kilogram贸w p贸jdzie w d贸艂 i nie b臋dzie przy tym efektu jojo z czasem wprowadzi膰 wi臋cej sportu i tyle, to wystarczy.

Wr贸膰 do 鈥瀂drowie i dieta鈥