Strona 1 z 1

Regulamin

: 30 sie 2015, o 09:49
autor: Roxy
Regulamin forum MyClothes

1. Forum MyClothes.pl ma na celu pomoc użytkowniczkom w zakresie mody, dodajemy tu artykuły i zdjęcia.
2.Jeśli uważasz, że jakiś post ma na celu obrażenie innej osoby, propaguje nielegalne treści, jest to spam, lub zawiera treści naruszające prawa autorskie- możesz zgłosić to poprzez przycisk
myclothes_zgloszenie.jpg
symbol wykrzyknika pozwala zgłosić uciążliwego użytkownika
myclothes_zgloszenie.jpg (3.86 KiB) Przejrzano 43534 razy
3. Zachęcam do pytania i zakładania tematów, ale proszę przed tym skorzystać z wyszukiwarki. Dublowane tematy będą usuwane.

4. Tytuł tematu nie powinien być zwięzły i nie budzić wątpliwości co do zawartości.

5. Wszelka samowolna reklama będzie usuwana. Nie należy dodawać linków do innych stron, zachęcać do odwiedzania ich, zachęcać do zostawiania głosów w różnych konkursach (dotyczy również profilu użytkownika). Nazwa Twojego profilu nie może mieć formy linku do strony internetowej, nie może być nazwą własną produktu lub firmy. Stopka nie może zawierać aktywnych linków prowadzących na inne strony internetowe, chyba, że są to prywatne, niekomercyjne strony użytkowników (w żaden sposób nie obrażające użytkowników tego forum ani niczego nie reklamujące ) - wtedy możesz dać swojego linka w stopce w zamian za umieszczenie naszego Logo i linka na swoim blogu.

5. Każdy użytkownik ponosi prawna odpowiedzialność za wysyłane pliki i wiadomości.

7. Użytkownik, który otrzymał ostrzeżenie, upomnienie, wiadomość od administracji, jest zobowiązany do dostosowania się do poleceń i (jeśli tego dotyczy) zaprzestania spamu. Kolejne ostrzeżenie grozi zablokowaniem konta.

8.Zaśmiecanie forum będzie skutkowało ostrzeżeniem, a później banem.

9. Osoby odpowiedzialne za forum (administrator,moderator) ma prawo ingerencji w wiadomości użytkownika w celu:
wydania upomnienia lub polecenia , korekty - tytułu tematu, merytorycznej zawartości treści, pisowni lub błędów ortograficznych , w polu podpisu: rozmiaru i koloru tekstu, treści zakłócających przeglądanie forum oraz treści niezgodnych z prawem i z regulaminem, usunięcia załącznika do wiadomości, nie spełniającego odpowiednich wymagań lub korekty jego treści (zawartości) bądź zmiany rozmiaru.

10. Moderator ma prawo do edycji, usunięcia i przeniesienia wiadomości, które:
nie wnoszą nic do tematu, są podyktowanie nabijaniem postów, obniżają wartość merytoryczną forum,
posiadają niezrozumiałą treść napisaną niepoprawną polszczyzną.

11. Moderator może, lecz nie ma obowiązku o informowaniu o czynnościach wykonanych przy korekcie tekstu.

12. W temacie należy wpisać całe zagadnienie, tak aby nie było wątpliwości czego dotyczy temat. Zabrania się wpisywanie fraz "pomocy, ratunku" itp, oraz nadużywanie znaków interpunkcyjnych np. "!!!!"

13. Zabrania się ujawniania danych personalnych.

14. Każda osoba rejestrująca się w serwisie MyClothes.pl zobowiązana jest przeczytać, zaakceptować i przestrzegać niniejszego regulaminu.

15. Regulamin dotyczy zarówno zarejestrowanych użytkowników, jak i tych, którzy z serwisu korzystają anonimowo.

16. Serwis nie odpowiada za materiały i treści użyte przez użytkowników.

17. Polityka Prywatności. Podczas każdej wizyty zapisywanie są cookies, które zbierają dane nt. IP, systemu operacyjnego, przeglądarki.

18. Konto można usunąć poprzez wysłane wiadomości do administracji, lub poprzez formularz "kontakt z nami" znajdujący się w prawym dolnym rogu strony głównej.

Służę pomocą w razie pytań i problemów proszę kontaktować się poprzez prywatną wiadomość.
Pozdrawiam