Dzisiaj jest 26 sie 2019, o 02:43

Moja sylwetka-co pasuje a co nie

Poka偶 innym zawarto艣膰 swojej szafy!
Awatar u偶ytkownika
Puszysta_Margot
Pocz膮tkuj膮ca Stylistka

Re: Moja sylwetka-co pasuje a co nie

Nieprzeczytany postautor: Puszysta_Margot » 4 kwie 2019, o 11:05

Ja jestem typowym jab艂kiem, wszystkie nadprogramowe kilogramy skumulowa艂y mi si臋 g艂贸wnie na brzuchu. Mimo to bardzo interesuj臋 si臋 mod膮 i zawsze znajd臋 ubrania, w kt贸rych wygl膮dam i czuj臋 si臋 dobrze. W Polsce funkcjonuj膮 dzi艣 bardzo fajne sklepy oferuj膮ce odzie偶 dla puszystych. Lubi臋 wynajdywa膰 w nich pere艂ki, kt贸re cz臋sto mo偶na dorwa膰 w bardzo dobrych cenach.

Awatar u偶ytkownika
rosaroza
Pocz膮tkuj膮ca Stylistka

Nieprzeczytany postautor: rosaroza » 13 cze 2019, o 09:51

Ostatnio m贸j facet znalaz艂 na stronie https://www.czikczik.com/ bardzo fajny poradnik dotycz膮cy w艂a艣nie odpowiedniego doboru ubrania do sylwetki. Artyku艂 zawiera porady, kt贸re z pewno艣ci膮 b臋d膮 wykorzystane przy nast臋pnych zakupach. Jednak 偶eby jakikolwiek ciuch dobrze le偶a艂, musi by膰 odpowiednio dobrany. Wtedy podkre艣la walory i tuszuje nasze niedoskona艂o艣ci.

Awatar u偶ytkownika
matgwiazda
Pocz膮tkuj膮ca Stylistka

Nieprzeczytany postautor: matgwiazda » 13 sie 2019, o 15:41

Moja dziewczyna ma stale problemy z tym, aby wyj艣膰 gdzie艣 na luzie. Chodzi mi o to, 偶e wygl膮da super, a przed samym wyj艣ciem wpada w sza艂, 偶e jest gruba i 偶e wygl膮da idiotycznie. Czy mog臋 co艣 na to poradzi膰?
Zdob膮d藕 5000 PLN na fotowoltaik臋! Sprawd藕 to tu!

Wr贸膰 do 鈥濵oja szafa鈥