Dzisiaj jest 28 maja 2020, o 05:30

Organizacja wesela - samodzielnie czy przez firm臋?

Awatar u偶ytkownika
Rocky_21
Fashionistka

Re: Organizacja wesela - samodzielnie czy przez firm臋?

Nieprzeczytany postautor: Rocky_21 » 17 sie 2015, o 17:12

Samodzielnie :)

Awatar u偶ytkownika
JoanAnn
Pocz膮tkuj膮ca Stylistka

Nieprzeczytany postautor: JoanAnn » 24 sie 2016, o 12:49

Z jednej strony to dodatkowy koszt, a z drugiej oni nie tylko przejm膮 od ciebie du偶膮 cz臋艣膰 obowi膮zk贸w, ale te偶 lepiej wiedz膮 gdzie mo偶na za艂atwi膰 zni偶ki, jacy us艂ugodawcy s膮 zaufani, itd. No i wiedz膮 te偶, co jest aktualnie modne :) my艣l臋, 偶e jak kogo艣 sta膰, to firma mo偶e by膰 naprawd臋 trafionym pomys艂em.

Awatar u偶ytkownika
Roxy
Administrator

Nieprzeczytany postautor: Roxy » 6 pa藕 2016, o 16:45

Ostatnio widzia艂am og艂oszenie wedding planera, kt贸ry nie bierze od modych pieni臋dzy tylko jego zarobkiem jest to co utarguje z podwykonawcami, kamerzysta, orkiestra itp. Fajne rozwi膮zanie

Awatar u偶ytkownika
Candy89
Pocz膮tkuj膮ca Stylistka

Nieprzeczytany postautor: Candy89 » 21 lut 2017, o 15:49

A ja nigdy w 偶yciu nie chcia艂abym by jaka艣 firma organizowa艂a mi moje wesele. Fakt s膮 pomocni,ale taki dzie艅 jest jeden raz w 偶yciu, marzy si臋 o nim od dziecka (bynajmniej ja), dlatego tak wiele rado艣ci sprawia mi szukanie sali czy odpowiedniego fotografa. :) Zale偶y jak ty podchodzisz do tematu wesela, jak czujesz si臋 w tych tematach i czy chce ci si臋 szuka膰 , dzwoni膰 i pyta膰 czy wolisz ola膰 ;)

Awatar u偶ytkownika
mako
Pocz膮tkuj膮ca Stylistka

Nieprzeczytany postautor: mako » 29 pa藕 2019, o 16:33

a czy kto艣 z was korzysta艂 z pomocy takiej firmy organizacja wesel dolno艣l膮skie - nie mieszkamy na sta艂e w Polsce i ci臋偶ko na odleg艂o艣膰 nam wszystko organizowa膰 wi臋c planujemy kogo艣 do tego zatrudni膰. Znacie t膮 firm臋?

Awatar u偶ytkownika
luksa
Wtajemniczona

Nieprzeczytany postautor: luksa » 30 pa藕 2019, o 13:09

Pokaza艂 sie artyku艂 o tym tutaj :) https://www.lekkamagra.pl

Awatar u偶ytkownika
agadys
Pocz膮tkuj膮ca Stylistka

Nieprzeczytany postautor: agadys » 21 lis 2019, o 15:17

Tak jest to nasz dzie艅 i powinien wygl膮da膰 jak my chcemy, a nie kto艣. Te偶 sami wszystko organizujemy i idzie nam to nawet nawet. Pierwsze co to odwiedzili艣y pa艂ac kobylin i poszcz臋艣ci艂o si臋 bo termin maj膮 dost臋pny. U艣miech mia艂a od ucha do ucha, bo bardzo chcieli艣my u nich zrobi膰 wesele. Wszystko uda艂o si臋 dogra膰 i przyznam, 偶e za ca艂kiem rozs膮dn膮 cen臋. teraz najwa偶niejszy zakup czyli suknia i tu jest problem bo nie do ko艅ca jestem zdecydowana jak ma wygl膮da膰.

Awatar u偶ytkownika
klocia
Pocz膮tkuj膮ca Stylistka

Nieprzeczytany postautor: klocia » 16 gru 2019, o 11:32

Ja sama stara艂am si臋 organizowa膰 swoje wesele, oczywi艣cie mam na my艣li tutaj wyb贸r sali, fotografa, kamerzysty, sukienki itp. Nie wiem jak wy ale ja si臋 kierowa艂am lokalizacj膮 sali, 偶eby moja rodzina mia艂a w miar臋 blisko. Dlatego zdecydowali艣my si臋 na http://wroblowka.com.pl/ w Bielsko-Bia艂ej. Wszystko 艂adnie by艂o urz膮dzone i jedzenie naprawd臋 pierwsza klasa

Awatar u偶ytkownika
Peonia1
Wtajemniczona

Nieprzeczytany postautor: Peonia1 » 14 lut 2020, o 07:59

My samodzielnie robili艣my wszystko. No wiadomo gotowa艂a i stroi艂a sale nam restauracja ale sami szukali艣my itd. A swoj膮 drog膮 miejsce, kt贸re wybrali艣my https://pensjonatgrzybowo.pl/ to spisa艂o si臋 lepiej ni偶 oczekiwa艂am nawet

Awatar u偶ytkownika
Smerfetka
Pocz膮tkuj膮ca Stylistka

Nieprzeczytany postautor: Smerfetka » 24 lut 2020, o 08:12

Podstaw膮 jest r贸wnie偶 znalezienie miejsca na wesele. Osobi艣cie polecam Klub Sosnowy w Warszawie. By艂am tam na weselu znajomej i sala zrobi艂a na mnie spore wra偶enie. Wszystko by艂o w jak najlepszym porz膮dku.

Wr贸膰 do 鈥濵oda 艣lubna鈥