Dzisiaj jest 12 gru 2019, o 07:58

baleja偶 co my艣licie

Jak dba膰 o cer臋, makija偶e, fryzury.
Awatar u偶ytkownika
magda86
Pocz膮tkuj膮ca Stylistka

baleja偶 co my艣licie

Nieprzeczytany postautor: magda86 » 26 lis 2016, o 12:38

ostatnio w necie trafi艂am na artyku艂 na temat baleja偶u (https://www.jeanlouisdavid.pl/artykul/m ... u_a11290/1)
Zawsze mi si臋 wydawa艂o, 偶e ten spos贸b farbowania w艂os贸w dawno ju偶 przesta艂 by膰 modny ale jak si臋 okazuje to nie do ko艅ca prawda.
Obecnie modny jest baleja偶 gdzie pasemka maj膮 r贸偶ne odcienie tego samego lub podobnego koloru i nie rozpoczynaj膮 si臋 na samym czubku g艂owy. Takie roz艣wietlaj膮ce refleksy nadaj膮 fryzurze lekko艣ci.
Polecam zapozna膰 si臋 z powy偶szym artyku艂em i wyrazi膰 swoj膮 opini臋.
Co my艣licie na temat ombre, sombre, babylights czy flamboyage. Czasami mam wra偶enie, 偶e w tych wszystkich nazwach chodzi o rozja艣nianie w艂os贸w tylko r贸偶ne nazwy brzmi膮 profesjonalnie.
Czy wy r贸wnie偶 macie wra偶enie 偶e te trendy w farbowaniu ju偶 kiedy艣 by艂y pod inn膮 nazw膮?

Awatar u偶ytkownika
Nasargi
Pocz膮tkuj膮ca Stylistka

Re: baleja偶 co my艣licie

Nieprzeczytany postautor: Nasargi » 9 gru 2016, o 15:54

Z tymi nazwami to masz racj臋 :)
Co do ombre to wygl膮da wspaniale moim zdaniem i nie dziwi臋 si臋, 偶e jest na nie moda.
Sprawd藕, kt贸re zio艂a na hemoroidy odbytu s膮 najskuteczniejsze.

Awatar u偶ytkownika
agataia91
Pocz膮tkuj膮ca Stylistka
Kontakt:

Nieprzeczytany postautor: agataia91 » 27 mar 2017, o 18:11

Mi si臋 bardzo podobaj膮 baleja偶e . Sama uwa偶am , 偶e w艂os贸w nie powinno si臋 robi膰 pod wzgl臋dem tego co akurat jest modne , poniewa偶 ka偶demu pasuje zupe艂nie co innego .

Awatar u偶ytkownika
iwonuka
Pocz膮tkuj膮ca Stylistka

Nieprzeczytany postautor: iwonuka » 18 kwie 2017, o 14:30

Klasyczny baleja偶 robi moja mama i... jestem na nie :P Ale sombre mi sie bardzo podoba, szczeg贸lnie na falowanych w艂osach.

Awatar u偶ytkownika
ruznew
Wtajemniczona
Kontakt:

Nieprzeczytany postautor: ruznew » 18 kwie 2019, o 17:59

hejka!
balejage zdecydowanie nie! to ju偶 nie jest modne! Ja co miesi膮c maluje w艂osy na jednolity kolor, korzystam ze sprawdzonej farby marki Color&Soin ! 艢wietnie pokrywa siwe w艂osy, nie przesusza i nadaje pi臋kny po艂ysk! Dodatkowym plusem farby jest gwarancja g艂adkich w艂os贸w, po malowaniu moje w艂osy dobrze si臋 rozczesuj膮 i nie ko艂tuni膮

Awatar u偶ytkownika
berta
Pocz膮tkuj膮ca Stylistka

Nieprzeczytany postautor: berta » 15 cze 2019, o 22:34

balejaz jest super ;) sama mam swiezo zrobiony :) pani Paulina z Figaro w stolicy jest w tym mistrzynia :) efekt po wizycie u niej- cudny!!

Awatar u偶ytkownika
pertka
Pocz膮tkuj膮ca Stylistka

Nieprzeczytany postautor: pertka » 20 sie 2019, o 22:25

Wszystko zale偶y co lubimy, ja wol臋 od razu ca艂e w艂osy zafarbowa膰 jako艣, no nie wiem dlaczego, baleja偶 mnie jako艣 specjalnie nie kreci, ostatnio tez sporoo modzie poczyta艂am na blogu https://nonamewoman.com/ ca艂kiem fajne porady - zastanawiam si臋 nad ma艂膮 zmiana

Awatar u偶ytkownika
Korpap
Pocz膮tkuj膮ca Stylistka

Nieprzeczytany postautor: Korpap » 24 wrz 2019, o 14:56

nieee, baleja偶 kojarzy mi si臋 z babciami... W g艂owie mam od razu takie grube pasma 偶贸艂tych w艂os贸w, masakra :D sombre jest super alternatyw膮 i wydaje mi si臋 偶e jest po prostu nowoczesn膮 wersj膮 baleja偶u

Awatar u偶ytkownika
pestka
Pocz膮tkuj膮ca Stylistka

Nieprzeczytany postautor: pestka » 25 wrz 2019, o 21:54

Lubi臋 i cz臋sto robi臋 :)

Awatar u偶ytkownika
agamoon
Wtajemniczona

Nieprzeczytany postautor: agamoon » 8 lis 2019, o 21:29

Baleja偶 by艂 bardzo modny par臋 lat temu, teraz ju偶 nie tak bardzo, ale jak komu艣 pasuje to czemu nie, byle by dyskretny i dobrze zrobiony:)

Wr贸膰 do 鈥濽roda鈥