Dzisiaj jest 18 pa藕 2018, o 07:52

Porozmawiajmy o butach :)

Awatar u偶ytkownika
agata889
Pocz膮tkuj膮ca Stylistka

Re: Porozmawiajmy o butach :)

Nieprzeczytany postautor: agata889 » 2 mar 2017, o 11:49

Tak sie sklada, ze kazdy ma jakis swoj unikalny styl i jednemu sie spodoba x a drugiemu y .. nie ma co na ten temat dyskutowac. Ja jestem osoba aktywna, nie nawidze siedziec w domu i zamierzam od wiosny znow zaczac biegac. Problem w tym, ze obudwie z zeszlego sezonu nie bardzo juz sie nadaje. Przy zakupie nowego chcialabym pokierowac sie troche trendami jakie aktualnie panuja. Co wg Was bedzie na czasie jesli chodzi o 2017? Druga sprawa to wybor sklepu .. jak do tej pory najwiekszy wybor znalazlam tutaj http://www.ataf.pl/ Moje oczy sa skierowane na Adidasy Alphabounce Lux. Moze ktos wypowie sie na ich temat, czy nadaja sie na dluzsze trasy oraz czy sa wygodne. Pozdrawiam

Awatar u偶ytkownika
modelka123
Pocz膮tkuj膮ca Stylistka

Nieprzeczytany postautor: modelka123 » 15 mar 2017, o 11:46

Ja ju偶 od dawna robi臋 zakupy obuwia tylko przez internet :D Po pierwsze - liczy si臋 wygoda. Nie jestem fank膮 zwiedzania sklep贸w, m臋czy mnie to. A jak np. wejd臋 sobie na Ceneo, to szybko mog臋 por贸wna膰 podobne, albo te same produkty w r贸偶nych sklepach. A ja ju偶 mam robi膰 zakupy z c贸reczka to ju偶 zupe艂nie - wol臋 kupi膰 przez internet i na spokojnie przymierzy膰 w domu. I tak np. kupujemy sanda艂ki ka偶dego lata. Z innymi cz臋艣ciami garderoby jest podobnie: sprawd藕 cen臋 na koszulki dla dzieci

Awatar u偶ytkownika
uzyna
Pocz膮tkuj膮ca Stylistka

Nieprzeczytany postautor: uzyna » 17 cze 2017, o 20:39

jezusiu, dziewczyny wiece 偶e ja bym si臋 chyba po艂ama艂a w takich butach, jak nauczy膰 si臋 w nich chodzi膰? To jest najwy偶szy but jaki mam w swojej garderobie https://multu.pl/czarne-polbuty-ikarina-h1eptsvxg-a11 jest wygodny, ale i tak czuj臋 偶e chodz臋 w nim jak robot, na ugi臋tych kolanach xD Po prostu nie umiem chodzi膰 na obcasach :lol:

Awatar u偶ytkownika
Storme
Pocz膮tkuj膮ca Stylistka

Nieprzeczytany postautor: Storme » 30 cze 2017, o 13:02

Razem z takimi butami powinna by膰 w pakiecie sprzedawana polisa ubezpieczeniowa od co najmniej 3 przypadk贸w:
- od chor贸b kr臋gos艂upa, bo przy takich butach s膮 murowane, to tylko kwestia czasu.
- od wypadk贸w w drodze - tu autorka tematu ju偶 zaznaczy艂a, 偶e w polskich warunkach cz臋sto mo偶e by膰 niebezpieczne chodzenie czym艣 takim.
- od 艣mierci - w wyniku wypadku lub powik艂a艅 powypadkowych.
Ale wtedy by艂yby du偶o dro偶sze i z regularnymi op艂atami przez ca艂y okres u偶ytkowania takich but贸w.
Ostatecznie wi臋c zrezygnuj臋 z tego modelu. Wol臋 bezpieczniej i taniej.

Awatar u偶ytkownika
Valdal
Wtajemniczona

Nieprzeczytany postautor: Valdal » 7 lip 2017, o 13:38

A dla mnie buty musz膮 by膰 przede wszystkim wygodne i wytrzyma艂e. Nale偶臋 bowiem do os贸b, kt贸re staraj膮 si臋 dba膰 o swoj膮 garderob臋. A je艣li jakie艣 buty nadaj膮 si臋 wci膮偶 do chodzenia, to nie widz臋 powodu, dla kt贸rego mam je przesta膰 nosi膰. Zreszt膮 niedawno przekona艂am si臋 do kupowania but贸w przez internet. Wierzcie mi, 偶e w sieci mo偶na trafi膰 na naprawd臋 niez艂e promocje. Na przyk艂ad w deichmannie letnie rabaty na buty si臋gaj膮 30 procent (przeczyta艂am o tym tutaj - https://blip.pl/letnie-wyprzedaze-najlepsze-okazje-cenowe/

Awatar u偶ytkownika
Sport-Trend
Pocz膮tkuj膮ca Stylistka

Nieprzeczytany postautor: Sport-Trend » 2 sie 2017, o 09:42

Tutaj mam podobne zdanie, ka偶de obuwie powinno charakteryzowa膰 si臋 du偶膮 wytrzyma艂o艣ci膮, jako艣ci膮 wykonania i by膰 przede wszystkim wygodne, to jest przecie偶 najwa偶niejsze. Tak si臋 sk艂ada, 偶e obuwie znajdziecie u nas, warto zerkn膮膰 :)

Awatar u偶ytkownika
agata889
Pocz膮tkuj膮ca Stylistka

Nieprzeczytany postautor: agata889 » 18 lis 2017, o 10:14

Dokladnie tak, niestety wiekszosc nie spelnia zadnych norm.

Awatar u偶ytkownika
Alfasan
Wtajemniczona

Nieprzeczytany postautor: Alfasan » 30 mar 2018, o 10:26

Je偶eli szukacie nowych inspiracji czy obuwia, to 艣mia艂o zajrzyjcie na nasz膮 stron臋 - na pewno znajdziecie co艣 dla siebie.

Awatar u偶ytkownika
oleska23
Pocz膮tkuj膮ca Stylistka

Nieprzeczytany postautor: oleska23 » 16 lip 2018, o 11:43

Ja sporo fajnych but贸w mam ze sklepu Deichmanna, czy to sportowych czy takich wyj艣ciowych na obcasie. Ostatnio bra艂am u nich dwie pary balerinek bo moim zdaniem to najlepszy but na te por臋 roku, wygl膮da modnie a jednocze艣nie stopa si臋 nie ugotuje.

Awatar u偶ytkownika
Alfasan
Wtajemniczona

Nieprzeczytany postautor: Alfasan » 28 wrz 2018, o 13:24

Obecnie je偶eli chodzi o buty, to zobaczcie u nas. Jest okazja, gdy偶 mamy bardzo fajne przeceny i wyprzeda偶e letnich kolekcji, a dla tych kt贸rzy szukaj膮 but贸w na jesie艅 te偶 si臋 co艣 znajdzie, mo偶e takie botki :
Obrazek

Wr贸膰 do 鈥濷buwie鈥