Dzisiaj jest 16 pa藕 2018, o 10:02

Akcesoriowe sklepy

Bi偶uteria, okulary, kapelusze, portfele, paski, zegarki, r臋kawiczki itd.
Awatar u偶ytkownika
Storme
Pocz膮tkuj膮ca Stylistka

Re: Akcesoriowe sklepy

Nieprzeczytany postautor: Storme » 30 cze 2017, o 13:38

Dla mnie na lato fajnym akcesorium jest np. torba na pla偶臋, i takie mo偶na kupi膰 za niewielkie pieni膮dze tutaj. Maj膮 tam te偶 ubrania, ale nie o nich jest ten temat, wi臋c nit tu i nie teraz.

Awatar u偶ytkownika
Sport-Trend
Pocz膮tkuj膮ca Stylistka

Nieprzeczytany postautor: Sport-Trend » 2 sie 2017, o 09:40

Akurat je偶eli mowa o sklepach z typowymi dodatkami, akcesoriami do naszego ubioru, to nie b臋dzie z tym wi臋kszego problemu, w sieci spotkamy wiele takich sklep贸w, warto jedynie wcze艣niej sprawdzi膰 opinie odno艣nie uczciwo艣ci i rzetelno艣ci.

Awatar u偶ytkownika
Valdal
Wtajemniczona

Nieprzeczytany postautor: Valdal » 9 sie 2017, o 15:15

Podobno ukochan膮 towarzyszk膮 kobiety jest torebka. To ja ze swojej strony mog臋 Wam poleci膰 sklep internetowy "melon.pl" - https://www.melon.pl/torebki-damskie/listonoszki/. Ostatnio zaopatrzy艂am si臋 tam w listonoszk臋, wed艂ug mnie - najlepszy rodzaj torebek. No bo popatrzcie same, w jakiej innej torebce zmie艣cicie wszystkie najpotrzebniejsze rzeczy typu dokumenty i kosmetyki? Dla mnie listonoszki s膮 bezkonkurencyjne, a ich dodatkowym atutem jest fakt, 偶e s膮 w pewnym sensie uniwersalne. Mo偶na bowiem w niej wybra膰 si臋 i na spacer do parku, i do kina. Tyle ode mnie, wracam do pracy, a Wam 偶ycz臋 mi艂ego popo艂udnia.

Awatar u偶ytkownika
modowamajka
Pocz膮tkuj膮ca Stylistka

Nieprzeczytany postautor: modowamajka » 17 sie 2017, o 12:32

ja w艂a艣nie je偶eli chodzi akcesoria to torebki s膮 zdecydowanie moim ma艂ym szale艅stwem, bo o ile buty jak mi jedne przypasuj膮 to potrafi臋 przechodzi膰 ca艂y sezon to ju偶 torebki zmieniam ci膮gle, w https://mbclassicbag.pl/19-torebki-listonoszki znalaz艂am teraz par臋 fajnych modeli i na jesie艅 te偶 ju偶 jestem przygotowana

Awatar u偶ytkownika
Sport-Trend
Pocz膮tkuj膮ca Stylistka

Nieprzeczytany postautor: Sport-Trend » 29 maja 2018, o 08:54

Chyba w艂a艣nie torebka jest takim niezb臋dnym "akcesorium" dla ka偶dej kobiety i z tym mog臋 si臋 godzi膰 a co do sklep贸w w jakich warto ich szuka膰, to tutaj mamy szeroki wyb贸r szczeg贸lnie teraz kiedy dooko艂a jest wiele promocji :)

Wr贸膰 do 鈥濧kcesoria鈥