Dzisiaj jest 17 wrz 2019, o 08:46

Kawa

Zdrowe od偶ywanie, pyszne potrawy, suplementy, warto艣ci od偶ywcze, nasze ulubione smaki!
Awatar u偶ytkownika
Pantera
Pocz膮tkuj膮ca Stylistka

Kawa

Nieprzeczytany postautor: Pantera » 9 lis 2018, o 17:50

Dziewczyny, a co my艣licie o kawie? Zdrowa czy nie? Przyznam, 偶e ja nie potrafi臋 zacz膮膰 dnia bez mocnego espresso parzonego w kawiarce (o kawiarkach wi臋cej mo偶na dowiedzie膰 si臋 tutaj). My艣licie, 偶e pij膮c kaw臋, sobie szkodz臋? :)

Awatar u偶ytkownika
agamoon
Wtajemniczona

Re: Kawa

Nieprzeczytany postautor: agamoon » 20 mar 2019, o 16:34

Prawd臋 powiedziawszy nie zastanawiam si臋 nad tym czy kawa jest zdrowa czy nie. Lekko podnosi ci艣nienie przez zawarto艣膰 kofeiny ale je nie mam z tym problem贸w wi臋c czasami si臋gam po fili偶ank臋 dobrej kawy. Najbardziej smakuje mi lavazza sklep na moim osiedlu jednak jej niestety nie sprowadza wi臋c najcz臋艣ciej zamawiam przez Internet, ostatnio z http://www.kaweo.pl/ bo maj膮 korzystn膮 promocj臋 cenow膮. Kupi艂a te偶 tam syropy smakowe do kawy. To 艣wietna sprawa, bo jak kto艣 za klasyczn膮 wersj膮 ma艂ej czarnej nie przepada, mo偶e w艂a艣nie smak zmodyfikowa膰 w ten spos贸b.

Awatar u偶ytkownika
wiszka
Pocz膮tkuj膮ca Stylistka

Nieprzeczytany postautor: wiszka » 11 maja 2019, o 18:30

Mi ostatnio bardzo zasmakowala kawa nespresso - ma delikatny smak, ale naprawde fantastyczny aromat. no i bardzo fajne, ze kazdy moze znalezc kawe idealna dla siebie

Awatar u偶ytkownika
pertka
Pocz膮tkuj膮ca Stylistka

Nieprzeczytany postautor: pertka » 16 maja 2019, o 18:44

kuurcze wy nawet nie macie poj臋cia jak ja uwielbiam kaw臋, wypijam niemal 3 codziennie, do tego jaki艣 wafelek ry偶owy z mas艂em orzechowym https://www.polenastole.pl/producent/basia-basia/ albo migda艂owym mm pychota !

Wr贸膰 do 鈥瀂drowie i dieta鈥