Dzisiaj jest 20 lis 2018, o 20:47

Pomys艂y na urz膮dzenie kuchni

Awatar u偶ytkownika
sandra
Pocz膮tkuj膮ca Stylistka

Pomys艂y na urz膮dzenie kuchni

Nieprzeczytany postautor: sandra » 26 cze 2013, o 11:23

poszukuj臋 pomys艂贸w w zakresie urz膮dzenia kuchni. Nied艂ugo b臋d臋 mia艂a remont mieszkania i przyda艂oby si臋 tak偶e odnowi膰. kuchni臋. Na pocz膮tek musz臋 zdecydowa膰 co wybra膰 na 艣ciany i pod艂og臋. My艣la艂am o p艂ytkach ceramicznych. Bardzo podobaj膮 mi si臋 bia艂e kuchnie, np. co艣 w tym stylu Parady偶 Ambrozja

kuchnia_parady偶_ambrozja.jpg

Dlatego pomy艣la艂am o bia艂ych kafelkach na pod艂odze, a na 艣cianach cz臋艣ciowo bia艂e i cz臋艣ciowo jakie艣 wstawki z innymi kolorami, np. jakie艣 ozdobne p艂ytki, odcienie szaro艣ci, itp. Co my艣licie o tego typu aran偶acjach. Przedstawcie jakie kuchnie wam si臋 podobaj膮, mo偶e znajd臋 jaki艣 ciekawy projekt dla siebie :)

Awatar u偶ytkownika
ejsii
Pocz膮tkuj膮ca Stylistka

Re: Pomys艂y na urz膮dzenie kuchni

Nieprzeczytany postautor: ejsii » 11 lip 2013, o 13:02

艁adnie wygl膮da :) kolorowo. W necie pe艂no jest fajnych takich inspiracji ciekawych kolorowych.

Awatar u偶ytkownika
szykowna
Wtajemniczona

Nieprzeczytany postautor: szykowna » 22 lip 2013, o 12:43

Trzeba przed zakupem mebli upewni膰 si臋, czy na frontach nie s膮 widoczne odciski palc贸w, paprochy, moja znajoma ma takie meble, niby pi臋kne, ale jak codziennie ze 3 razy ze 艣cierk膮 si臋 nie przeleci po kuchni, to meble trac膮 ca艂y sw贸j urok i wygl膮daj膮, jakby w kuchni od roku nie by艂o sprz膮tane :|

Awatar u偶ytkownika
susza
Wtajemniczona

Nieprzeczytany postautor: susza » 24 lip 2013, o 09:52

Ja mam tak膮 szafk臋 w 艂azience. Po prostu WSZYSTKO na niej wida膰. Zdecydowanie nie polecam.

Awatar u偶ytkownika
szykowna
Wtajemniczona

Nieprzeczytany postautor: szykowna » 25 lip 2013, o 08:40

No w艂a艣nie o to mi chodzi艂o, p贸藕niej 偶eby by艂 efekt to si臋 trzeba zasprz膮ta膰 na 艣mier膰 :P

Awatar u偶ytkownika
Bestobej
Pocz膮tkuj膮ca Stylistka

Nieprzeczytany postautor: Bestobej » 6 sie 2013, o 23:21

A jak Ci si臋 podobaj膮 dekoracje do kuchni z dekoria.pl Ja bym chcia艂a takie zdj臋cie z kolorow膮 mufink膮.

muffinka-dekracje.jpg

Awatar u偶ytkownika
Roxy
Administrator

Nieprzeczytany postautor: Roxy » 18 sie 2013, o 19:24

szykowna pisze:Trzeba przed zakupem mebli upewni膰 si臋, czy na frontach nie s膮 widoczne odciski palc贸w, paprochy, moja znajoma ma takie meble, niby pi臋kne, ale jak codziennie ze 3 razy ze 艣cierk膮 si臋 nie przeleci po kuchni, to meble trac膮 ca艂y sw贸j urok i wygl膮daj膮, jakby w kuchni od roku nie by艂o sprz膮tane :|

To jest to czego najbardziej nie cierpi臋 :evil:
Meble pi臋kne, b艂yszcz膮ce i nowoczesne wzornictwo, a w u偶ytkowaniu m臋czarnia bo bez przerwy upa膰kane.
A najlepsze jest to jak drogie i ekskluzywne meble ju偶 w sklepie s膮 przebarwione, albo wida膰, 偶e mazy, bo ci膮gle je myj膮. Raczej to nie zach臋ca:)

Awatar u偶ytkownika
Luizjana
Pocz膮tkuj膮ca Stylistka

Nieprzeczytany postautor: Luizjana » 10 wrz 2013, o 19:40

Nigdy nie my艣la艂am o takim po艂膮czeniu kolor贸w, a teraz si臋 zacz臋艂am nad tym zastanawia膰. Uwielbiam biel. Na g艂adziutkich 艣cianach dodaje niesamowitej elegancji, a fiolet jest troch臋 szalony
Za艂膮czniki
kuchnia bia艂y_fiolet.jpg
kuchnia bia艂y_fiolet.jpg (6.39 KiB) Przejrzano 7601 razy
kuchnia bia艂y_fiolet 2.jpg
kuchnia bia艂y_fiolet 3.jpg

Awatar u偶ytkownika
susza
Wtajemniczona

Nieprzeczytany postautor: susza » 3 pa藕 2013, o 09:03

艢liczna ta bia艂a kuchnia z fioletem :)

Awatar u偶ytkownika
szykowna
Wtajemniczona

Nieprzeczytany postautor: szykowna » 8 pa藕 2013, o 11:52

Roxy pisze:
szykowna pisze:Trzeba przed zakupem mebli upewni膰 si臋, czy na frontach nie s膮 widoczne odciski palc贸w, paprochy, moja znajoma ma takie meble, niby pi臋kne, ale jak codziennie ze 3 razy ze 艣cierk膮 si臋 nie przeleci po kuchni, to meble trac膮 ca艂y sw贸j urok i wygl膮daj膮, jakby w kuchni od roku nie by艂o sprz膮tane :|

To jest to czego najbardziej nie cierpi臋 :evil:
Meble pi臋kne, b艂yszcz膮ce i nowoczesne wzornictwo, a w u偶ytkowaniu m臋czarnia bo bez przerwy upa膰kane.
A najlepsze jest to jak drogie i ekskluzywne meble ju偶 w sklepie s膮 przebarwione, albo wida膰, 偶e mazy, bo ci膮gle je myj膮. Raczej to nie zach臋ca:)

Dok艂adnie!! A widywa艂am te偶 ju偶 sklepy, w kt贸rych sprz膮taczki ca艂y dzie艅 艂a偶膮 ze szmatkami i poleruj膮 te fronty, a za 5 minut zn贸w s膮 paluchy poodciskane :D Meble maj膮 by膰 nie tylko 艂adne, ale i funkcjonalne, tego zdania nigdy nie zmieni臋 :)

Wr贸膰 do 鈥濪om, wystr贸j wn臋trz鈥