Dzisiaj jest 22 wrz 2019, o 14:19

Akcesoriowe sklepy

Bi偶uteria, okulary, kapelusze, portfele, paski, zegarki, r臋kawiczki itd.
Awatar u偶ytkownika
Storme
Pocz膮tkuj膮ca Stylistka

Re: Akcesoriowe sklepy

Nieprzeczytany postautor: Storme » 30 cze 2017, o 13:38

Dla mnie na lato fajnym akcesorium jest np. torba na pla偶臋, i takie mo偶na kupi膰 za niewielkie pieni膮dze tutaj. Maj膮 tam te偶 ubrania, ale nie o nich jest ten temat, wi臋c nit tu i nie teraz.

Awatar u偶ytkownika
Sport-Trend
Pocz膮tkuj膮ca Stylistka

Nieprzeczytany postautor: Sport-Trend » 2 sie 2017, o 09:40

Akurat je偶eli mowa o sklepach z typowymi dodatkami, akcesoriami do naszego ubioru, to nie b臋dzie z tym wi臋kszego problemu, w sieci spotkamy wiele takich sklep贸w, warto jedynie wcze艣niej sprawdzi膰 opinie odno艣nie uczciwo艣ci i rzetelno艣ci.

Awatar u偶ytkownika
Valdal
Wtajemniczona

Nieprzeczytany postautor: Valdal » 9 sie 2017, o 15:15

Podobno ukochan膮 towarzyszk膮 kobiety jest torebka. To ja ze swojej strony mog臋 Wam poleci膰 sklep internetowy "melon.pl" - https://www.melon.pl/torebki-damskie/listonoszki/. Ostatnio zaopatrzy艂am si臋 tam w listonoszk臋, wed艂ug mnie - najlepszy rodzaj torebek. No bo popatrzcie same, w jakiej innej torebce zmie艣cicie wszystkie najpotrzebniejsze rzeczy typu dokumenty i kosmetyki? Dla mnie listonoszki s膮 bezkonkurencyjne, a ich dodatkowym atutem jest fakt, 偶e s膮 w pewnym sensie uniwersalne. Mo偶na bowiem w niej wybra膰 si臋 i na spacer do parku, i do kina. Tyle ode mnie, wracam do pracy, a Wam 偶ycz臋 mi艂ego popo艂udnia.

Awatar u偶ytkownika
modowamajka
Pocz膮tkuj膮ca Stylistka

Nieprzeczytany postautor: modowamajka » 17 sie 2017, o 12:32

ja w艂a艣nie je偶eli chodzi akcesoria to torebki s膮 zdecydowanie moim ma艂ym szale艅stwem, bo o ile buty jak mi jedne przypasuj膮 to potrafi臋 przechodzi膰 ca艂y sezon to ju偶 torebki zmieniam ci膮gle, w https://mbclassicbag.pl/19-torebki-listonoszki znalaz艂am teraz par臋 fajnych modeli i na jesie艅 te偶 ju偶 jestem przygotowana

Awatar u偶ytkownika
Sport-Trend
Pocz膮tkuj膮ca Stylistka

Nieprzeczytany postautor: Sport-Trend » 29 maja 2018, o 08:54

Chyba w艂a艣nie torebka jest takim niezb臋dnym "akcesorium" dla ka偶dej kobiety i z tym mog臋 si臋 godzi膰 a co do sklep贸w w jakich warto ich szuka膰, to tutaj mamy szeroki wyb贸r szczeg贸lnie teraz kiedy dooko艂a jest wiele promocji :)

Awatar u偶ytkownika
mejka
Pocz膮tkuj膮ca Stylistka

Nieprzeczytany postautor: mejka » 28 sty 2019, o 18:22

Je艣li chodzi o zegarki damskie czy m臋skie to tutaj maj膮 bardzo szeroki wyb贸r - https://www.e-watches.pl/zegarki-meskie/puma . Ostatnio sobie model szwajcarski kupi艂am, m贸wi臋 "a co", trzeba mie膰 cho膰 jeden taki lepszy ;)

Awatar u偶ytkownika
Monika19
Pocz膮tkuj膮ca Stylistka

Nieprzeczytany postautor: Monika19 » 13 mar 2019, o 10:35

najwi臋kszy wyb贸r akcesori贸w jest na tych chi艅skich sklepach internetowych teraz akcesoria to zamawiam tylko tym aliexpress, ale lubi膮 przetrzymywa膰 je alitopbrands.pl to samo i wi臋cej co na polskim allegro z tym 偶e ni偶sze ceny do wyboru do koloru, darmowa dostawa jest nawet jak si臋 kupi za z艂ot贸wk臋 minus to taki, 偶e trzeba czeka膰 oko艂o trzech tygodni na dostaw臋
Ostatnio zmieniony 19 wrz 2019, o 12:34 przez Monika19, 艂膮cznie zmieniany 2 razy.

Awatar u偶ytkownika
Zegarmistrz_艣wiata
Pocz膮tkuj膮ca Stylistka

Nieprzeczytany postautor: Zegarmistrz_艣wiata » 15 mar 2019, o 10:23

Uwa偶am, 偶e najpi臋kniejsz膮 ozdob膮 ka偶dej kobiety jest bez w膮tpienia zegarek. Wsp贸艂cze艣ni projektanci oferuj膮 nam niezwykle pi臋kne, stylowe zegarki markowe. Sklep internetowy, w kt贸rym robi臋 regularnie zakupy ju偶 od wielu lat, nieustannie poszerza sw贸j asortyment o nowe modele eleganckich zegark贸w, kt贸re w moim odczuciu pe艂ni膮 r贸wnie偶 rol臋 swoistej bi偶uterii. Zdecydowanie najbardziej podobaj膮 mi si臋 zegarki wyposa偶one w grub膮, solidn膮 bransolet臋 wykonan膮 ze stali szlachetnej. Ostatnio sprawi艂am sobie taki zegarek od DKNY i musz臋 przyzna膰, 偶e jestem w nim zakochana.

Awatar u偶ytkownika
asana
Pocz膮tkuj膮ca Stylistka

Nieprzeczytany postautor: asana » 27 cze 2019, o 00:15

Fajne teraz mo偶na dosta膰 dodatki, sama lubi臋 od czasu do czasu co艣 modnego sobie sprawi膰. Nie wiem jak wy, ja lubi臋 opaski i chyba moja c贸rcia ma to po mnie. Oczywi艣cie zawsze pod kolor musi u niej by膰. Teraz to chyba na https://manwoman.co/pl/search/ozdoby-do-wlosow wybierzemy i zam贸wimy. 艢liczne te opaski s膮 i bardzo r贸偶ne.

Wr贸膰 do 鈥濧kcesoria鈥