Dzisiaj jest 23 sty 2020, o 04:40

BMW- dobry wyb贸r?

Awatar u偶ytkownika
agamoon
Wtajemniczona

BMW- dobry wyb贸r?

Nieprzeczytany postautor: agamoon » 11 sie 2019, o 14:42

Dziewczyny, odwiedzi艂am przedwczoraj komis samochodowy, od razu wpad艂o mi w oko BMW hatchback seria 1 z 2007 roku. Cena mega korzystna, auto zadbane, pierwsza my艣l: zakup idealny. Troch臋 jednak m贸j entuzjazm och艂odzi艂 artyku艂, kt贸ry dzi艣 czyta艂am na https://tvn24bis.pl/moto,99/bmw-naprawi ... 59579.html . Co prawda awarie silnik贸w nie dotycz膮 ani tego modelu ani rocznika, lecz zastanawiam si臋 czy w og贸lnie rzecz bior膮c zakup BMW nie b臋dzie wi膮za艂 si臋 z cz臋stymi naprawami, wymian膮 cz臋艣ci itp. Poza tym dobre auto, to auto bezpieczne. Tak wi臋c s膮dzicie, 偶e warto czy nie? Dajcie zna膰 jak sprawuj膮 si臋 Wasze BM-ki .

Awatar u偶ytkownika
wrons_ka
Pocz膮tkuj膮ca Stylistka

Re: BMW- dobry wyb贸r?

Nieprzeczytany postautor: wrons_ka » 3 lis 2019, o 21:16

Wydaje mi si臋, 偶e ca艂kiem dobry. Sama codziennie je偶d偶臋 lambo i te偶 jestem zadowolona. Z w艂asnego do艣wiadczenia zacznij szuka膰 mechanika. Serwis Lamborghini by艂 dla mnie sporym wyzwaniem, okazuje si臋, 偶e naprawa takiego auta wielu mechanik贸w przerasta. Jedna usterka nie do艣膰, 偶e d艂ugo naprawiana to jeszcze po kilku tygodniach, miesi膮cach ci膮gle wraca艂a. Na ca艂e szcz臋艣cie znalaz艂am sw贸j idea艂 i z us艂ug tego serwisu jestem bardzo zadowolona.

Awatar u偶ytkownika
jonbek
Pocz膮tkuj膮ca Stylistka

Re: BMW- dobry wyb贸r?

Nieprzeczytany postautor: jonbek » 26 lis 2019, o 21:46

O gustach si臋 nie dyskutuje przecie偶 i jednemu b臋dzie si臋 podoba艂o BMW, a drugiemu Mercedes i nie ma w tym nic z艂ego. Tak samo jak z cz臋艣ciami do samochodu czy elektronik膮... brat mnie pyta艂 jakie radio ma kupi膰 to mu wys艂a艂em ofert臋 https://www.oleole.pl/radioodtwarzacze- ... C,d6.bhtml jednak on twierdzi, 偶e JVC nie jest takie dobre jak Pioneer czy Kenwood... c贸偶 to po co mnie pyta艂 skoro wie lepiej :D Masakra :D

Wr贸膰 do 鈥濺odzina, przyja藕nie i wszystkie inne tematy:)鈥